Forum
u34817
u34817
Živela je deklica. Imela je popolno življenje. Vse kar si je kadarkoli želela, to je dobila. Rodila se je pod srečno zvezdo. Imela je premožnega očeta, ljubečo mamo, sestro po kateri se je zgledovala in najboljšo prijateljico. Ime ji je bilo Maja. Stara je bila 13 let. Vsak dan je bila nasmejana. Vsi so jo poznali po njenem prečudovitem nasmehu, bila je popolna. Bil je 1. september. Novo šolsko leto. Zdaj je v 8. razredu OŠ Louisa Adamiča podružnica Šmarje – Sap. Ko je vstopila skozi vrata jo je Nuša (njena najboljša prijateljica) že čakala. Ko jo je zagledala, je prihitela k njej in jo objela. Vsa je bila presrečna, saj ji je lahko povedala čisto vse kar se ji je zgodilo med počitnicami. Začela ji je govoriti…
17. januar 2011
u34887
u34887
neeeeexxxxtiiii
19. januar 2011
u34817
u34817
čaki bom na novo zažela pisat ;D
23. januar 2011
u34817
u34817
Sem Maja. Imam super mega očeta, najboljšo mamo na svetu in sestro ime ji je Špela. Stara sem 13 let. Vsak dan sem nasmejana. Bil je 1. september. Novo šolsko leto. Zdaj sem v 8. razredu OŠ LA. Ko sem vstopila skozi vrata me je Nuša (moja najboljša prijateljica) že čakala. Ko me je zagledala, je prihitela k meni in me objela. Vsa je bila presrečna, saj mi je lahko povedala čisto vse kar se ji je zgodilo med počitnicami. Začela mi je govoriti… Mimo naju je prišel fant. Ko se ga zagledala nisem mogla verjeti, da to niso sanje. Bil je popoln. Imel je modre oči, rjave lase, najlepše ustnice. Mimo je šel kakor da me ne vidi. Zaklicala sem mu..
23. januar 2011
nextiiiiiiiiii
24. april 2011
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
24. april 2011
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
24. april 2011
NEXT!
24. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg