Forum
Hello!
To bo moja prva zgodbica.
Upam da bo imela čim več bralcev in prosim ne oglašujte.
06. julij 2014
1.del
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Jaz:

Moja BFFF:

Drrrr,drrrrrr,dr se je glasno drla moja budilka. Pogledala sem na uro OMG saj je že pol devet, v šolo bom zamudila. Spakiraj si stvar, ali se že pozabila da se selimo. Saj res, sem ji odgovorila. Oblekla sem se

in komaj uspela pojesti svoj zajtrk ker je že prišel selitveni kombi in limuzina. Dobro uro smo se vozili do naše nove hiše.
WWOOOOOOWWWW!!!! Ta hiša je tako lepa!

Do hiše smo prispeli zvečer tako da sem si še samo ogledala vse prostore na to pa odšla spat
MOJA SOBA:

06. julij 2014
pliss nexte
07. julij 2014
Nexttttttttt!!!
07. julij 2014
še 1 next
plissss oglašuj
07. julij 2014
Neeext!
07. julij 2014
HVALA DA BERETE (vam je všeč da dajem slike, ko date next pliss napišite kak se vam zdi to da dajem tolko slik)
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Zjutraj je bil zame prvi šolski dan. Oblekla sem se

,pozajtrovala in oče me je odpeljal v šolo. Moji učiteljici je bilo ime Mr.Wrend, a je na srečo zbolela bila je zelo stroga) zato jo je nadomeščala Mr. Westler. Moj najljubši predmet je matematika. Bil je 20.min odmor, v rezred so prišla 3 dekleta
Cecilia:

Fontana:

Cerri:

Zelo so se važle kako so pomembne in popularne, Fontana je bila glavna,potem cerri in nazadnje cecilia (zato ker je bila najmlajša in je bila moja sošolka). Danes nismo imeli veliko naloge. Zato sem doma odšla do bazena in malo zaplavala. Ko je pozvonil telefon
POGOVOR:
J-jaz
F- Filip (moj sošolec)
J-HEY, TUKAJ ANA
F-TUKAJ FILIP, MR. WESTLER JE POKLICALA IN MI NAROČILA DA MORAVA SKUPAJ NAREDITI PREDSTAVITEV O AMERIKI.
J-OK, PRIDI K MENI OB 16.00
F-OK.BAY
J-BAY
Uredila se se in se preoblekla iz kopalk v

Filip je 5.min zamudil,vendarr je končno pozvonil zvonec. Odšla sem odpret ......
Kako se vam zdi
Next???
07. julij 2014
Men je dobr da daješ tok slik drgač pa fuuul dobr!
Next
07. julij 2014
Next
07. julij 2014
hvala
rabim še par nextov takda lahko oglašujeta
07. julij 2014
u169854
u169854
next
07. julij 2014
pliss oglašujte
07. julij 2014
2 nexta
08. julij 2014
next <333
fulll dobra
cist ok je s slikami
08. julij 2014
next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
3.del
Upam da boste še naprej brali in da vam bo všeč
Odšla sem odpret pred vrati je stal Filip

Bil je čisto moj tip, zaljubila sem se vnjega preden lahko izgovoriš BUUU!
POGOVOR
F-ZDRAVO
J-HEJ, PRIDI NAPREJ
F-MATE PA LEPO IN PREDVSEM VELIKO HIŠO
J-HVALA,OČE JE DOBIL NOVO SLUŽBO KJER VELIKO VEČ ZASLUŽI TAKO DA JA......
Odšla sva v mojo sobo in se posvetila predstavitvi,ko sem pisala na računalnik se mi je nekajkrat zazdelo da me opazuje, nato sem ga pogledala še jaz srečala sva se iz oči v oči.Zardela sem in hitro umaknila pogled z njegovih oči. Predstavitev sva končala zvečer. Naslednji dan sva v šoli predstavila Ameriko in vsak je dobil 5. Cecilia je bila videti zelo užaljeno ker je morala narediti predstavitev z najbolj čudno osebo v razredu. Mislila sem si: sej ji prav kaj se pa tako važi. Po šoli sem z Zarjo odšla o nakupih saj mi je povedala da je zvečer ob 20:00 zabava na plaži. Kupila sem si obleko

. Oče je mene in Zarjo odpeljal na zabavo, izstopila sem iz limuzine in opazila kako je Cecilia prijela Filip za roko, on se pa sploh ni zavedal.STRMELLLL je vame, to me je tako zelo motilo da sem..........
Naj nadaljum
Next???
Kaj bo naredila ana??
08. julij 2014
Ja nadaljuj next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttt
08. julij 2014
next
08. julij 2014
next nwm
ja-...
08. julij 2014
res je že dosti nextov, dala ga bom jutri
če se strinjate
08. julij 2014
al pa dans <3
08. julij 2014
ja če bom uspela bom bolj zvečer