Forum
napište al naj pišem zgodbo ali ne plisss
rabim 5 komentarjev
14. julij 2010
napiši
napiši
napiši
napiši
napiši
14. julij 2010
oky bom napisala sam počakite 2 al pa 3 dni da jo sestavim
14. julij 2010
ok
14. julij 2010
sej bom čim prej probala
14. julij 2010
cool komi čakm
14. julij 2010
dej js tud kumi cakam!!
14. julij 2010
oky!!! Bom začela z uvodom!!

Nastopajo: Maša, Teja, Lina in pa Žiga
pa ostali sošolci pa sošolke 7. classa

ka nadaljujem???
15. julij 2010
aja pa zgodba bo napisana po resničnih dogotkih iz mojga lajfa
15. julij 2010
no bom kr začela
15. julij 2010
Začelo se je prvega šolskega dne v 7 classu!!! Vsi so mi bili znani razen nowe sošolke Tjaše. Tjaša je bila suha majhna in zelo sramežljiva punca. Ko sem prišla do mojih dveh bff Line in Maše sem zagledala Žiga, postala sem rdeča v lica in postalo mi je tako vroče da bi se najraje slekla in skočila pod hladen tuš. Šla sem mimo njega on pa me je pozdravil in nagovoril:

T- jst
Ž- Žiga

In začela sva pogovor:

Ž-zdravo kako si kaj??
T- vredu pa ti
Ž- ja no vredu ampak………

Žiga je bil malo ne prepričan v svoj odgovor a se raje nisem obremenovala z njim. Hitro sem stekla k Maši in Lini!! Začele smo se pogovarjati

T- jst
M- maša
L-lina

T- zdravo kak sta kaj
M- vredu kaj pa si se pogovarjala z Žigom
L- ja povej čene ti zamirim poleg tega pa jst sem vanj veta to je najlepši tip na svetu!!

Po tem pogovoru sem bila v skrbeh tudi jaz sem bila vanj in kače mu Lina izpove svojo ljubezen kaj bo potem???????????????????????????

ka nadaljujem???
15. julij 2010
pa še slike:

to sn jst Teja
15. julij 2010
http://www.bravo.si/Portals/0/Galerije/EMO/emo-haircut.jpg

to je Maša
15. julij 2010

to pa je Lina
15. julij 2010

to je Žiga
15. julij 2010
u11933
u11933
Ja itak
15. julij 2010
vredi dobiš nadeljevanje kr zdle
15. julij 2010
Celo noč nisem spala bila sem v skrbeh kaj bo če Žiga izve da je Lina vanj joj bila sem obupana in končno zaspala naslednje jutro me je zbudila budilka odšla sem v kopalnico in se uredila za šolo pootem pa sem odšla od doma in na poti sračala Žiga. Žiga in jaz sva sezašletla v dolg pogovor in na zadnje me je povabil v kino jaz sem privolila nisem pa vedela da me čaka presenečenje!!! V družbi mojih prijatejic nisem rekla ničesar o zvezi z zmenkom z Žigom amak sem bila zelo molčeča in razmišljala sem kaj naj oblečem po pouku sem stekla v najbližji butik z cunicami in si kupila lepo miniko, legice majčko in torbico. Odšla sem tudi v drogerijo in si kupila nekaj nowih ličil vse je bilo popolno dokler nisem prišla k Žigu in ga videla kako se mečka z Lino. Ko sem ju videla sem stekla v park in se z jokala bilo mi jetako težko da sem odšla v knjižnico in prebrala eno knjigo z 500 stranmi brala sem 2 uri in ko sem jo prebrala sem se odločila da se bom Lini maščevala in odločila sn se da ne bom več njena BFF ampak njena SOVRAŽNICA!!!
Ka nadalji+ujem????????
15. julij 2010
nadaljujem popoldan al pa jutri
15. julij 2010
ka naddaljujem rabim 5 komentarjev
15. julij 2010
nextttttttttt
nextttttttttttt
next
next
nextttttttttttt
nadaljuj ker je cool
15. julij 2010
vredi bom
15. julij 2010
Naslednjega dne v šoli sem bila zelo hladna do Žiga in Line!!!
Potem pa je je Maša vprašala kaj je narobe in povedala sem ji vse rekla da sem se zaptetla med dvema nitkama in to sta LJUBEZEN in PRIJATELJSTVO.
Bila sem čisto iz sebe minili so tedni in tedni ampak jaz sem močno zbolela zdravniki niso poznali razloga bolezna samo jaz sem vedela kaj mi je dobila sem bolezen sovražtva in hudobije pa še zelo resno je bilo. Ko je bil božič sem Žiga in Lino videla v cirkvi.Bilo mi je hudo in nisem vedela kaj naj storim ko pa je bilo maše konec je Žiga pristopil k meni in me vprašal:

T-jst
Ž žiga

Ž- oi si že zdrava
T- ne še čisto ampak za božič se spodobi priti k maši a ne
Ž- prav imaš zakaj si tako hladna do mene
t- rekla sem mu: te ne briga in hitro odšla domov

Med potjo sem jokala kot dež in bilo mi je slabo. Ko sem prišla domov sem se ulegla in zaspala zbudila sem se šele nekaj dni kasneje v boljnišnici.
Mami mi je rekla da sem padla v nezavest jaz pa sem samo slišala najin pogovor z Žigom.
Na obisk sta prišli Lina in Maša. Bila sta v skrbeh zame in hitro pritekli..
ČEZ NEKAJ DNI

Joj sedaj pa v šolo. Sem si mislila. Hitro sem se oblekla in stekla v šolo. 1 uro smo pisali test za tja bil je zelo lahek vsaj zame seveda sem dobila 5 ampak Žiga je dobil 2. Med malico smo se punce pogovarjale da to Žigi ni podobno vedno je imel petice sedaj pa dvojka groza..
……
15. julij 2010
ka nadaljujem??????????????????''
15. julij 2010
jjjjjjjjaaaaaaaaaaa prosim zdejjjj
15. julij 2010
vredi bom juter al pa še zvečir
15. julij 2010
next
15. julij 2010
neeee deii zDeeiiiiiIIIIIIIII
15. julij 2010
Ko sem šla domov mi je Lina sledila amak nisem je videla šla sem v knjižnico in si sposodila knjigo Romea in Julija. Zazvonil mi je telefon bil je Žiga hotel se mi je opravičiti za vse za tisto Lino in mu je bilo zelo hudo. Nisem vedela kaj bi storila zato sem mu rekla da se dobiva pri mene čez eno uro.
PRI MENI DOMA

Joj Žiga še vedno ni le kaj mu je hitro sem ga poklicala uf sreča ima zobozdravnika to sem izvedela ker je uključil tajnico.

V šoli naslednji dan

Lina je bila čisto besna name saj ji želim speljati fanta bilo mo je težko in brž ko sem videla Žiga sem skočila k njemu in ga poljubila Žiga mi je izpovedal ljubezen in postala sva par. Vsi so nama ploskali razel Line. Ker sem vedno bila dobra prijateljica sem se odpovedala Žigi povedala sem mu da ne morem biti z njim kajti Lina ga je resnično ljubila zato sem ga prepusila njej.

Bilo je konecv šolskega leta in z družino smo se preselili to je bil zame now začetek seveda pa nikdar v življenju ne bom pozabila tistega trenutka ko mi je Žiga rekel

I LOVE YOU!!!
KONEC

Kak se vam zdi???
KOMENTIRITE!!!

tak kak se vam zdi plissssss komentirite

jst sem se spet razjokala ker sem mogla pomislit na ta dogodek
15. julij 2010
ja pa dej nadaljujjj
15. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg