Forum
Zgodbica govori o punci, ki se odpravi iskat svojo družino. Med potjo jo čaka mnogo težav. Na srečo ji na pomoč priskoči mladi voznik avtobusa. Odlični prijateljstvo de kmalu spremeni v ljubezen.

Prosim povejte al sploh pišem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. oktober 2012
Pisi pisi
love you
15. oktober 2012
Hočem vsaj deset pzitivnih
15. oktober 2012
oi.. sori k tle oglašujem, ampak a bi lahko prosim glaasovali za to sliko : http://fb.nikonsvet.si/1215-jazsem.html
15. oktober 2012
Prosim glasujte tud če vam ni všeč
15. oktober 2012
Dej rajs kej pis haha ( zgodbico mislm)
15. oktober 2012
alo ti maš da pišeš
16. oktober 2012
bom ko bom mela deset glasov PA PIKA
16. oktober 2012
next
16. oktober 2012
next
16. oktober 2012
next
16. oktober 2012
še tri glasove
16. oktober 2012
Okej ste ma prepričel jutr začnem
16. oktober 2012
hej zaka pa ne dons
17. oktober 2012
daj nextttttttttttttttttt
17. oktober 2012
de noooooo neeeeexti
Jutr te zadaum ce ne bos hahahah
17. oktober 2012
Ne nebom nextala bom pa začela.
----------------------------------------------------------------
Po sobi se je razlila mavrična svetloba. Iz maglice je stopila starejša ženka. Imela je svetla lase, ki se se zlivali z nežno svetlobo. Med njimi je Sophie opazila tudi nekaj belih pramenov. Ženska je stopila do nje in jo prijela za roko. "Ljubica, pojdi z mano jez sem tvoja ma..."
Iz čudnih sanj jo je zbudil pasji lajež. Sphie je stegnila roko in pobožala Lily, ki je ob tem utihnila. Lily je bila njena psička. Dobila jo je za 18 rojsni dan dobro leto nazaj.Od takrat naprej sta bili neločljivi.

Sophia:

Lily:

Pačasi se je dvignila in pri tem ji je odeja padla z glave. Sobo-ki je bila ob petih zjutraj še temna- je napolnila zlata svetlaba. Sophie, ki je ob svojih laseh živela že od otroštava je v takih trenuthiv včasih še vedno presenetil sij njenih las. Imela je svetle lase, bili so kot suho zlato. Vsakič kadar so bili na prostosti so rahlo žereli. To sploh ni bilo tako moteče če odštejemo da so močno zažareli kada so se osvobodili iz stvari s katerimi jih je skušala skriti. Največkrat je bila to kar kapuca pot katero se je vedno skrivala. Navadila se je tudi da mora lase skrivati pred svetom. ko je bila še majna so jo ugabili da bi lahko prodajali njene lase in od takrat so kapuce in rute njene zveste prijateljice.
svetloba v sobi je počasi pojenjala. Njeni lasje so se le še malo lesketali ko se je dvignila iz postelje in se odplazila v kopalnico. še vedno ni razumela kdaj se je Lily navdila da mora nasprehod hoditi na vse zgodaj zjutraj. Iz sobe se je spet razlegel lajež. "oh, lily utihni že ali mora cela vas vedeti da tebe tišči na vece!" Odgovorilo ji je le cviljenje. Hitro se je oblekla in odšla v sobo. "Pa medna je ne! Nisi mogla zadržati še dve minuti!" Sredi nebesno modre preproge se je bahal valik rumen madež. "To je moja najljubša preproga! Lahko bi šla vsaj v v kot kjer ni preproge. Ajde gremo takoj v kopalnico!" Lily se je s povešenim repom odvlekla v kopalnico in skočila v banjo. "Da se niti ne prekneš! To bo prvi del tvoje kazni." Spohie je vedela da Lily sovraži kopanje zato jo je z vodo polivala dje kot učasih. ponavedi jo je osušila ker Lily ni imela rada mokre dlake tokrat pa jo je moro poslala v košaro.

-------------------------------------------
1 A sploh omenjam te lase?
2 A pišem naprej?
17. oktober 2012
1. Kokr hoces
2. Jaaaaaaaaaaaaa
No ublubla sm ti da napisem komentar
Moje misli: zakon zacetek (ne govorim to ker si moja bff ampak zato,ker ves da ne znam bit tih,kadar je treba povedat po pravic) in zakon opis osebe.
P.s. js bom tut odgovarjala na tvoja uprasanja, tko daZAHTEVAM hahahahahahah da ti tut na moja. Vela?
In seveda en veliiiiiiiiiiiik neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
Love you
17. oktober 2012
veš bom mela preveč dela ko bom nextala in nebom mella cajta odgovarjat
18. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. oktober 2012
1. ja itak da jih omenji
2. ja logičn da
in ja ka sm že pozabla
aja točn neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
18. oktober 2012
next bo zvečir okol nekje na osem in devet, mogoče ampak res mogoče mal prej
18. oktober 2012
Okej love you
18. oktober 2012
No mal mi jo dogcajp pa bom kr nextala
------------------------------------------------------
"No zdaj pa sledi drugi del kazni." Jezno je pogledala lily ki je le zacvilila. "Pojdi stat na balkon in se ne vrni dokler ne boš suha. Kar naj te vsi vidijo." Čeprav je bili Lily pes, je bila glede lepote občutljiva ko najstnica. Bila je ponižana ker je poleti sonce vslo zgodaj in jo je lahko gladala cela vas.
Sophie je preprogo odnesla v kopalnico. V banjo je nalila vodo in dodala malo praška. Prprogo je položila vanjo. Ko je čakala da preproga vpije vodo so ji misli odtavale k ženski iz sanj. Zpreletel jo je čuden občutek in ugotovila je da jo od vekot pozna. Razmišljala je kaj ji je hotela povedati. Edina lodična beseda na ma je bila mama. A to ni držalo. Imela je mater in sestro. Obe sta bili lepi. Imeli sta kostanje rjave oči. Lucy njena mati je bila rdečelaska, Anna pa črnolasa. Oči je dobila po mami lase pa po očetu ki je umrl pred nekaj meseci.

Mama Lucy:

Sestra Anna:

nenadoma je spozana resnico. Imela je zlate lase in nebesno modre oči. Med njo in njeno dužino ni bilo podobnosti. "Ann!!!!" Njena 15 letna sestraje prihitela. "Kaj se dereš! Me ne moreš lepo poklicati in ne kliči me Ann ker sem Anna!" "Saj ni pomembno. Kje je mama?" "Na vrtu." Anna je ovihrala iz sobe.
Sophie je odšla na vrt. "Kaj je Sophia ne vidiš da imam delo?" "Vidim apak nekaj te moram vrašati. Ali sem posvojena?" Mami je lopatka padla iz rok. Nekaj časa jo je presenečeno gledala nato pa je povesila pogled. "mislim da si dovolj stara da izveš resnico." "KAAAAJ!!!! Devetnajt let si mi lagala!!!" Mama je odprla usta da bi pojasnila vednal Sophie ni hotela slišati načesar. Obrnila se je in stekla v svojo. BILA JE POSVOJENA. Vrata je zaloputnila tako močno da je nebi čudilo če bi se snela s tečajev. Sesedla se je na tla ob steni kopolnice in začela jokati. Z balkona je prišla suha Lily in se ji ulegla v naročje. Sophe je položila glavo nanjo in še močneje zajokala. Kmalu je bila Lily spet mokra.
18. oktober 2012
zakon dej napiš še en next plisss you
18. oktober 2012
1. ja
2. ka sploh sprašuješ
aja pa nexxxxxtt!!!!!!!!!
18. oktober 2012
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
18. oktober 2012
No prav sam verjetn ne bo tak dalgi next
--------------------------------------------------------------
Čez dve uri je Sophie stala na avtobusni postaji. bilo ji je tako vroče da ji je teklo s čela a vedela je da nesme sneti klobuka. Čeprav je minilo že toliko časa je še vedno jokala a ji je vroče sonce sroti sušilo solze.
Pred dvema urama ko se je malo umirila in osušila Lily je iz pod postelje potegnila kovček. venje je zložila svoje lepše obleke( ki pa tudi niso nevem kaj, večinoma kavbojke, puluverji s kapucami in teniske). V ročno torbico je pravila dokumente in vse svoje prihranke. Ni jih bolo veliko a dovolj za avtobusno karto do New Yorka in za zadovoljivo stanovanje ki si ga je tam rezervirala. V torbico je spravila tudi naslov družinske odvednice. Prav ona je bila razlog da se je napotila v New York. Če je bila posvojena bo Eliza vedela vse o tem. Oblekla je svojo najlepšo oblako, oleko za posebne priložnosti. Malo kdaj je nosila klobuke a tokrat si ga je nadela, saj je bila oblaka neke vrste Teksaška oz. njena domača noša in klubuk sodi zraven. Imela je kratko obleko temno modre barve, z rdečo obrobo, temno modre balerinke, lase pa je skrila pod črn kavbojski klobuk.

Obleka:

Opravi le jeveliko klicev da bi našla avtobus ki sprejema živali a brez uspeha. Nazadnje je poklicala svojo razredničarko iz sredje šole ki je veliko potovala s svojo papigo. Ta jo je usmerila na pravi atobus in ji pomagala rezervirati stanovanje, ter ji ponudila prevoz do avtobusne postaje v centru Teksasa.
18. oktober 2012
nexxxtttt!!!!!!
18. oktober 2012
Neeeeeeeeeeeeext
18. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg