Forum
NAPISALA BOM ŠE ENO ZGODBO.. ;P
1.del

Hello. ;P
Sem Casandra oz. kličejo me Sisy. Stara sem 15 let in obožujem glasbo. Imam sestro Mai, ki je posvojena. Je na pol japonka. Starejša je od mene za eno leto. Čisto na izi se razumeva. Sem iz bogatejše družine, a se kot bogatašinja ne počutim najbolje. Ko gremo na kakšno zabavo ali kaj podobnega moram zmeraj nositi nekakšne kičaste oblekice. Najraje pa smuknem v kavbojke in majico. Včasih si želim le navadnega življenja. Imam štiri najboljše prijateljice: Brino, Casie, Jane in Sarah. Vse mislijo da je življenje bogatašinje najlepše kar se ti lahko zgodi, a jaz ne mislim tako….

se vam zdi vreji?
če ja bom nadalevala če ne pa nebom. xD

vreji? nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. julij 2010
u18082
u18082
nextii PLiSSSSS čimPrEj
24. julij 2010
2. del

Zbudila sem se ob pol šestih. Stopila sem k omari in se oblekla. Ko sem šla na zajtrk se je mama le prijela za glavo. ''ha?'', sem vprašala in se pogledala. ''poglej kaj imaš oblečeno.'' Spačila sem se in skomignila z rameni. Oblečeno sem imela črno majico ki mi je segala le do popka, in kratke hlače. Rada se oblačim vpadljivo kar mami ne ugaja. Pa kaj me briga. Stara sem 15 in oblačim se lahko kakorkoli se želim. Sedla sem in pozajtrkovala. Čez nekaj časa je prišla tudi moja starejša sestra Mai. Tudi ona se je rada oblačila tako kot jaz. Oblačila in dodatke sva si ponavadi posojali in kupovali enaka ali podobna oblačila. Nerazdružljivi sva. Tudi njej je mama namerila ta poseben pogled. Mai je zavzdihnila in sedla zraven mene. Oče ni rekel nič samo sem ter tja se je zasmejal ali zazehal. Takšen pač je. Ko sva se najedli sva se odpravili v šolo. Avto, ki je bil podoben limuzini naju je že čakal pred vhodom. Sovražim ta avto. Tako velik in razkošen je. Ablee! Ko sva prispeli do šole sva se morali posloviti, saj je ona imela biologijo jaz pa angleščino. Naša šola je razdeljena na tri stavbe ki so med sabo z nekakšnim hodnikom povezane. V prvi stavbi imamo geografijo, biologijo, zgodovino in tehniko. V drugi imamo likovno, športno, glasbo in razne likovne in tehnične krožke. Tam imamo tudi petje. V tretji stavbi pa imamo angleščino, slovenščino, francoščino in nemščino. Boriing!
25. julij 2010
nxti
25. julij 2010
u25089
u25089
next
25. julij 2010
3. del

Med angleščino sem zehala in oči so se mi kar same zapirale. Skoraj sem že zaspala ko je učiteljica stopila do mene in mi rekla naj po angleško obnovim zgodbo Shakespera (al kak se napiše xD). Nekaj sem blebetala v tri dni. Še sanjalo se mi ni o čem govorim. Učiteljica me je cel čas popravljala in govorila da je narobe. Skomignila sem z rameni in si podprla glavo. Zazvonilo je. Končno, sem lahko vstala in odšla iz te gnile učilnice. Yuck.! Za sabo sem zaslišala smeh. ''kaj si blebetala pri angleščini?'', se mi je hihitala Brina. ''eh, še sama nevem.'', sem se zarežala. ''kaj pa je za malico?'', je vprašala medtem ko si je gladila lase. ''nevem! Kupila si bom pico in jabolko.'' Pokimala je in rekla:''tudi jaz!'' Ko sva šli proti majhnem avtomatu sva se pogovarjali o vsem. Kupili sva pici in jabolki in se odpravili ven na klopco. Glaven odmor je dolg kar tričetrt ure. Zakon! ;P Čez nekaj časa so se nama pridružile tudi Casie, Jane in Sarah. Cel čas smo se zabavale in zafrkavale. Odmor je hitro minil. Prehitro! ''naslednjo uro mamo športno.'', je zagodrnjala Casie in se prijela za glavo. Spačila sem obraz in pičila skozi stavbo 1 do stavbe 2.
25. julij 2010
u18082
u18082
nextii!!
10. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg