Forum
u59458
u59458
Luka!!! MATIC!!!!!!!!!!!!!!!!! prita sm!!!!!!!!!!!!!! ''ja ja sej sma že tuki'' se oglasi Luka in zasabo še potegne Matica. ''Kaj je spet??'' se tokrat oglasi Luka in me začudeno pogleda. KAM STA DALA VSO MOJO ELEKTRONIKO?!?!?!?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sem se zadrla tako da sem verjetno zbudila mojo psičko Missy. '' Jaz nikamor'' eče Luka in pogleda Matica. ''MMM hehe'' reče ter zbeži. Z lukom začnema teči za njim in končno ga ulovima. POVEJ!! rečem ter ga povlečem seb. ''Pod poslo maš'' Reče ter se mi nasmeji. Spustim ga na tla in oddidem v njegovo sobo. Izpod podle vzamem moje stavri kot so:

prenosnik

Telefon

Kamero

Slušalke

in Ipod

Potem sem vse to nesla v mojo sobo in jih raztresla na posteljo. Vzela sem Ipod in si vtaknila slušalke ter začela poslušat musko. Na misel mi je pršlo da pokličem mojo Bff Ello ter jo prašam če grema skupaj fotkat. Vuela sem fon in vtipkal Ellino številko. Ta je takoj privolila in vzela sem kamero ter jo počakala pred mojo bajto.

Ella:

Po destih minutah je končno prišla. Hitro ji stečem v objem in skupaj odidema v park. Vzela sma kamero ter slikale labodjo družino.

Js tako:

Ella tako:

Potem sma še malo slikale park in nato sma se odpravili proti sladoledu. Jaz sem si vzela čokolado ona pa vanilijo. Potem sma se še malo sprehajali in končno sma odšle domov.
.
.
Pozdravljeni,
Moje ime je Rose Smart. stara sem 16 let in imam brata Luke in Matic. Sta dvojčka in sta full šikana saj sta stara 5 let

To sm jas:
(brez uhana)

15. september 2012
u59458
u59458
Moji mami je ime Miranda in očetu je ime LeeJhon

nextam??
15. september 2012
u59458
u59458
Psička Missy

15. september 2012