u125586
u125586
Neeeext ;o
28. avgust 2013
neeeeeext
28. avgust 2013
Next takoooooooj;*
LAURA!!!!!!!!!!
28. avgust 2013
Nexxxt...
28. avgust 2013
neeeeeeeext!!!
28. avgust 2013
u73962
u73962
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. avgust 2013
Nèeeeeeeeext
28. avgust 2013
u73868
u73868
Nnnnneeeeeexxxxxxxttttttt
28. avgust 2013
u148182
u148182
Neeeeeeeeeeeeeeeexxt!!<
28. avgust 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
28. avgust 2013
u125586
u125586
NEEEEEEEEXT!
28. avgust 2013
u138721
u138721
neeeeext!
28. avgust 2013
ojoj, res, rees huala useem;oo <3
ideja..? hm, mau od The Walking Dead hihi:3

⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨

Brcnila sem v vrata in z škripajočim zvokom so se odprla. Še preden pa bi lahko sploh stopila v zapuščeno hišo, pa sem zaslišala šumenje listja. In to ni bila Stacey.
»Prekleto! Krij me, Stacey!« Sem vzkliknila in se postavila za njen hrbet.
Proti nama je hitela jata zombijev.
Svoj lok sem vrgla čez hrbet in pograbila pištolo. Namerila sem v vsakega posebej ter jih natančno ustrelila v glavo. Padlo jih je kakih ducat.
»Hej, Nikki umiri se in čuvaj z naboji...« Je kriknila Stacey, ki je še vedno motrila notranjost hiše.
Še poslednjič sem ustrelila najbližjega zombija, potem pa Stacey potisnila v hišo in zapahnila vrata za nama.
»Super...« Sem izustila, ko sva se znašli v temi.
Stacey me je nenadoma prijela za usta in zaslišalo se je škripanje desk.
»Kdo je?« Se je zaslišal star moški glas in prižgala se je petrolejka. »Našli so me!« Je nato v grozi kriknil, ko sva obe dve z Stac merili vanj.
»Ven! Našli so me, našli!« Je kriknil in se zapodil v naju. Z Stacey sva se mu odmaknili in potem se je zaletel v vrata. »Gospod, nič vam nočeva!«
Poprijel je za zatič in jih hotel odpreti, a sem pred tem dvignila pištolo in ga ustrelila v glavo.
»Fuj. Mislim, da to ni bilo ravno potrebno. Tukaj je že crknjen pes.« Stacey se je prijela za nos in psa prevalila pod neko staro omaro.
Počepnila sem k staremu možaku ter ga pretipala, če bi slučajno imel kaj orožja.
Nenadoma je zatič na vratih odletel mimo moje glave in lahko sem videla, kako so zombiji skoraj prileteli v hišo.
V zadnjem trenutku sem skočila pred vrata in jih potisnila nazaj. »Stacey...« Sem izustila in Stacey se je z vso silo uprla v vrata.
»Ne...možak. Možaka jim dajva. Na tri bom popustila vrata, ti pa ga poskusi vreči ven.« Sem kislo dejala.
»Ne bom mogla sama.« Je siknila, ko ga je poprijela pod pazduhami.
»Samo potisni ga navzgor!« Moji nizki škornji so drseli po lesenih tleh in z vso močjo sem se upirala ob vrata, medtem ko je Stacey z vso silo potiskala možaka v stoječ položaj.
»Daj Nikki, ne bom zdržala dolgo! Ta tehta kakih 80 kilogramov!« Je kriknila Stacey in odprla sem vrata.
Prijela sem možaka za roko in ga zalučala v prvega zombija, Stacey pa je zadnji trenutek poprijela za pištolo in v glavo ustrelila tistega, ki je prišel že v hišo.
Z vso silo sem zaprla vrata in prednje potisnila neko manjšo omarico.
»To jih bo ustavilo.« »Za nekaj časa.« Me je dopolnila Stacey in pokukala sem čez okno.
Zombiji so se basali z njegovim črevesjem in komaj sem se zadržala, preden bi bruhala.
»Počasi ga bodo ostale same kosti. Ima ta koča zadnja vrata?« Sem vprašala in stekla za Stacey na drugo stran. Pri tem sem ji krila hrbet z nožem.
»Čisto je...in dokler so zombiji zaposleni z moškim, lahko pobegneva.« Je dejala in počasi odprla zadnja vrata, v roke pa je prijela katano.
»Čakaj...« Sem šepnila in v nahrbtnik zbasala dve plastenki vode, ki sta bili na pultu.
Stacey je že stala pri zadnjem delu koče in proti njej sta lezla dva zombija.
»Brez pištol...« Sem z ustnicami oblikovala besedi in Stacey je pokimala. Zombijema je odrezala glavo in kot miški sva stekli skozi gozd.
»Tam!« Je kriknila in obrnila sem ter prebodla čeljust ženski biterki, ki je že stegovala roke proti mojemu vratu.
»Te pa sovražim...« Sem siknila in stekla naprej za Stacey.
Prebijali sva se skozi gosto podrast in previdno motrili okolico ter oprezali za kakim zombijem.

»Breg navzgor.« »In mlaka...« Sem zasopla v Staceyino opazko.
Nenadoma je le-ta zajela sapo. »In trije ducati zombijev!« Je kriknila in se pognala po bregu navzgor, dokler so bili zombiji še daleč stran.
»Stacey!« Sem kriknila in stekla navzgor za njo, po ovinkasti cesti, ki je vodila med gosto poraščenimi iglavci. Lahko sem slišala glasno jamranje od zadaj, ampak se nisem ozirala.
»Nikki!« Proti meni je z desne skočil zombi in Stacey mu je, preden sem ga lahko sama zadela z nožem, razbila glavo z bejzbolsko palico.
»Hitro! Tam zgoraj je lovska koča!« Je kriknila in pognala sme se po strmem klancu za njo.
»Ne, prekleto, pastir!« Sem zaklela, ko sva prišli na vrh.
»Zagotovo ni prižgan...« Je zadihano dejala Stacey, odtrgala neko travico in jo vrgla na žico. Zaiskrilo se je in zaškrtalo, potem pa je travica počasi zvalovila nazaj na tla.
»Ni prižgan...še huje kot to je! Tole ima kakšnih 100 kilovoltov v sebi. Nočeš, da se ti to pretaka po telesu.« Sem siknila.
Ozrla sem se in zagledala zombije. »Preko morava!« »No shit Sherlock, vendar kako? Pastir je previsok!« Je vzkliknila Stacey.
Stekla sem naprej ob električnem pastirju, ko sem se na strmem klancu skoraj spotaknila čez par opek. »Stacey!«
Še preden je Stacey pritekla do mene, sem tri opeke zložila drugo na drugo in stopila nanje. »Pridi.«
Skočila sem čez pastirja ter se zakotalila po mokri travi. Stacey je to ponovila in se potem hitro pobrala na noge. »Le kaj imajo tu takega, da ne bi smelo priti nič tja noter, čez pastirja?« Je vprašala Stacey in se sprehodila do hiške.
»Mislim, da...sva zdaj mi dve notri za ograjo in ne zunaj. Torej je nekaj tukaj...« Pogoltnila sem slino.
»Raje bodiva tiho...« Pokimala sem in pripravila nož. Pokukala sem izza vogala. »Čisto.«
Potiho sva se odpravili naokoli in prišli do prevrnjenih klopc in miz. Pogledala sem Stacey.
»Niso bili zombiji...« Zmajala je z glavo in znova sem pokukala okoli vogala, potem pa se hitro skrila.
»Huje kot to.« Sem šepnila in Stacey me je grozeče pogledala. »Ne zajebavaj se Stacey, kaj je lahko huje kot to?« Je tiho siknila.
»Kaj praviš na mini živalski vrt z izpuščenimi, še vedno živimi...hm, medvedi?«

Stacey se je nasmehnila. »Nikki če me zaje-« Potem pa se je ustavila in se zastrmela vame.
»Kaj?« Sem šepnila in začutila toplo sapo na mojem vratu.
Moje oči so postale velike kot kakšna dva olimpijska kroga, potem pa sem počasi obrnila glavo. Za mano je stal medved in se slinil na mojo ramo.
»Uhm, hej...?« Sem se zahihitala in naredila korak nazaj. Hotela sem poprijeti po pištoli, potem pa je zarjul.
»O BOG! Beži Nikki!« Stacey je stekla naprej, jaz pa za njo. In ''pedo medo'' za nama.
Med tekom okoli hiše sem poprijela po pištoli in se obrnila ter ustrelila medveda v taco. Zarjul je od bolečine in me srdito pogledal. »Nikki!«
Ko je Stacey pritekla nazaj do mene, je medved že obležal na tleh. »Si ga počila?« Pokimala sem in globoko vdihnila. »Trije so še.« Sem dejala.
»O groza.« Stacey se je udarila po čeli, potem pa izza pasu potegnila pištolo. »Greva...torej?« Je vprašala in v odgovor sem samo pokimala.

Pokukali sva okoli vogala in Stacey je namerila, ter prvega medveda ustrelila v glavo. Ostala dva sta se zdrznila in zarjula, jaz pa sem enega utišala s strelom v očesno duplino.
»Še eden prasec...« Sem potiho zaklela in hotela ustreliti, a je pištolo samo klecnila...kar je pomenilo, da sem brez nabojev.
»Daj Stacey...« Sem šepnila in se skrila za vogal. Napolnila sem pištolo, medtem ko je Stacey počila medveda.
»Tako. Si prepričana, da so bili samo štirje?« Pokimala sem v odgovor ter vstala.
»Vseeno mislim, da tukaj nisva varni...« Je dejala in se namuznila, jaz pa sem pokimala in zazehala. »Greva naprej?« Stacey je pokimala in obšle sva naslednji vogal.
»Vratca!« Nasmehnila sem se ter jih odprla. »Previdno...mislim, da je zunaj par zombijev.« Stacey je pokimala ter pripravila svojo pištolo.
Kakor hitro sva odprli vratca, so se izza dreves prikazali trije zombiji. Ustrelili sva jih in se pobrali v gozd.
»Še imaš vodo?« Je vprašala Stacey in pokimala sem, medtem ko sva se skrivali v neki manjši luknji. Podala sem ji plastenko in naredila je par požirkov. Sama nisem bila žejna, zato sem jo pospravila kar nazaj noter.
»Greva? Znočilo se bo, in najti morava primeren kraj za prenočiti.« Je dejala Stacey in kislo sem pokimala.
Počasi sva se odpravili naprej, in oprezali za kakšno pošastjo, zombijem.
»Slišiš?« Je nenadoma vprašala Stacey. »Kaj?« Poprijela sem za lok in puščico, in motrila okolico. »Ne...slišiš žuboreči potok?« Je znova vprašala Stacey in prisluhnila sem 'zvokom narave'. »Od tam prihaja...« Sem tiho rekla, in pokazala na gosta drevesa, za katerimi bi naj bil potok. Ali vsaj voda.
Stacey se je odpravila tja, jaz pa z njo. Spustila je orožje, jaz pa sem lok le malce povesila.

»Res je potok.« Je veselo dejala, ko sva prišle na večjo jaso.
»Uhm, Stacey.« Sem dejala in pogoltnila slino. »Kaj?« »Poglej to.«
Pokazala sem naprej. Ravnokar sva prišli iz gozda in pred nama se je razprostiralo mogočno območje brez gozda. In prav na sredi...je stala velikanska stavba z parimi stolpiči.
»Je to...?« »Zapor.« Me je prekinila Stacey. »To bi lahko bilo najino zavetje.«
»Ampak poglej koliko zombijev je naokoli. In koliko jih mora biti šele notri.« »Pa jih počistiva? Kdaj pa naju je še kaj ustavilo?« Prijela me je za rame in proti nama je prihitel en zombi. Brez da bi odvrnila pogled od Stacey, sem ga ustrelila v glavo. »O tem ti govorim.«
»Kaj pa ograja?« Sem vprašala, Stacey pa se je nasmehnila.
»Imava klešče. In žico.« Me je spomnila in nasmehnila sem se.
»Naj se igra prične.«

⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨⇨
28. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeext
28. avgust 2013
u138721
u138721
neeeeeeeeeeeext!!!
28. avgust 2013
neeeeeeeext
28. avgust 2013
neeeeeeeeeeeext
28. avgust 2013
u149308
u149308
neeeekšt:333
28. avgust 2013
u148182
u148182
Neeeeeeeeeeeexxxt!!!<333
28. avgust 2013
u73962
u73962
neeeeeeeeeeeext
28. avgust 2013
neeeeeeeext
28. avgust 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
28. avgust 2013
next xooooo ful je dobro napisan!
28. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeext+nova bralkaaa
28. avgust 2013
u130737
u130737
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
28. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext *-*
+ nova bralka
28. avgust 2013
Neeeext
28. avgust 2013
neeeeeeeeeeeext!!
28. avgust 2013
Nexxxt...
28. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike