Forum
Bil je dan, ko sem imela rojstni dan. Bil je moj 16.. Veselila sem se, saj bom verjetno dobila kakšno darilo. In res sem ga. zjutraj ko sem se zbudila za šolo, sem se oblekla,umila nato pa odšla v pritličje, kjer je bila neka škatla zavita v okrasni papir. Na njem je bilo sporočilo od mami: Upam, da ti bo všeč! Vse najboljše!
Bila sem zelo vesela, no kdo pa nebi bil na svoj rojstni dan. Veselo sem začela odpirati škatlo, okrasni papir pa sem kar raztrgala, saj sem bila neučakana. Odprla sem škatlo in mislila da me bo kap! Nisem mogla verjeti! Dobila sem parfum One Moment od One Direction! AAAAAAAAA! Sem se začela dreti po hiši. Pa to še ni bilo vse. Dobila sem tudi majico na kateri je pisalo: I Love One Direction <3 in pa majico: One Direction Are My Life <3 . še bolj sem se začela dreti po hiši. Ampak to še vedno ni bilo vse! V škatli so bile črne Allstarke na katerih je pisalo: I <3 1D . Nisem mogla verjeti! Boljšega darila še nisem dobila! Bila sem presrečna, res. Ko sem pogledala na uro je bil že čas, da se odpravim na postajo. In res. Najprej sem oblekla majico I love One Direction<3 ter črne pajkice, se naparfumala z novim parfumom, ter obula Allstarke I <3 1D. Majici sta bili črni in kratki, napis pa je bil bel. Ko sem se prištimala sem se z torbo na ramenih odpravila na postajo. Tam so mi tudi čestitali za rojstni dan, nato pa smo kmalu prispeli do šole. V avli smo počakali na pouk, jaz in moje prijateljice seveda, ki so mi tudi čestitale za rojstni dan. Bila sem vesela. Res vesela za to. Kmalu se je pouk začel. Odpravili smo se v učilnico za angleščino,ki smo jo imeli 1. uro. Nato pa sem zagledala... zagledala sem One Direction v učilnici! Še preden bi karkoli rekla, sem padla v nezavest. Sanjala sem 100% sem si mislila. Ampak ne. Niso bile sanje. Bilo je resnično. Ko sem se zbudila, sem se zbudila v Niallovem naročju. Gledala sem ga v oči, ki je imel res prelepe. Zašepetal mi je: „Happy Birthday Bonny“ Omojbog sem si mislila. „Thanks“ sem mu rekla in se nasmehnila. Šele nato sem se zresnila, da sem res v njegovem naročju. Objela sem ga tako močno. Začela sem jokati na polno. Kako to da je on tukaj?sem se spraševala v mislih. Objemala sem ga vsaj 10min saj nisem mogla verjeti. „Niall, I love you“ sem mu šepnila. „I love you too“ mi je odgovoril. Nato pa sem bila tako šokirana saj sem mislila, da je mislil to res. Bila sem 2 sekundi preden bi močno zakričala, vendar me je hitro utišal. S POLJUBOM. Nisem mogla verjeti. Omojbog sem si mislila. Tako dobro se poljublja. Ima tako mehke ustnice. Zelo mi je bil všeč. Pa čeprav ni bil slovenec, je bil moja ljubezen. Nato pa sem odprla usta in najina jezika sta se staknila. Nisem mogla verjeti. Bilo je tako res. Zalizovala sva se, tako bi se lahko reklo. Ampak se res odlično poljublja. Skoraj sva se začela že slačiti. Poljubljala sva se kar nekaj časa, mislim da kakšne pol ure, pa kar ni hotel s poljuba. Očitno sem mu bila zelo všeč, tudi on je bil meni. Bila sva sama v učilnici. Ne vem kje so bili drugi, verjetno pred razredom. Haha ,če kaj špegajo, bodo mrtvi, ko jih dobim. Super, poljubljam se z Ircem, moja angleščina pa ni ravno najboljša sem si mislila. Kako naj se zdaj pogovarjam z Niallom?...ah saj je vseeno, važno da znam reči: Ljubim te,po angleško. Očitno je tudi on hotel tisto... nebom rekla kaj,haha. Saj sem začutila kondom v njegovem žepu. Čudno , je res mislil da bo to delal z mano?. Očitno pa že haha, saj je moj rojstni dan. Še dobro, da sem jaz,Živa in pa nekaj punc edine directionerke na šoli. Kje pa so ostali fantje? Sem si mislila, med poljubi.“ I want you“ mi je šepnil Niall, med poljubi. Seveda, sem si jaz tudi želela njega. Toda malo čudno bi to bilo, v učilnici delat. Okej, res čudno. „...Niall...not here..“ sem mu rekla. „C'mon Niall“ sem mu rekla in ga prijela za roko. Vodila sem ga do wc-ja. In ja očitno je bil res, cel moj razred pred vrati učilnice, skupaj z učiteljico angleščine. Res super, ne dajo nama miru tudi pri tem...-Harry,Lou,Liam,Zayn so bili verjetno v drugih učilnicah. Verjetno so šli malo po šoli, da bi jih videle oboževalke.Harry je verjetno tudi na istem mestu, kot Niall- sem si mislila. Seveda je, če je tak kodrček in s tem mislim cukerček. Sošolci so bili očitno videti zelo ljubosumni na Nialla seveda, haha, ja kar glejte naju, sem si mislila. Nialla sem vodila do najbližjega wc-ja, ki je bil zraven učilnice. Niall je bil videti že čisto nor name. Želel si me je. Pisalo mu je. V očeh. Zaprla sva se v eno od kabin. Nato pa me je dvignil in svoje noge sem ovila okrog njega. Potisnil me je ob steno. „Wait Niall....for me is first“ upala sem,da bo razumel. Mislim oboje. Razumel kot mojo izgovorjavo angleščine in na splošno. Da ne bo pregrob. „Right“ mi je odgovoril z nasmeškom. Oboževala sem njegov nasmeh. Bil je popoln. Toda kako je vedel, da imam danes rojstni dan? Verjetno je to maslo šole, ali pa sta mami ali oči to zrihtala. Bom potem vprašala vse. „Malo bo bolelo“ mi je rekel,preden je začel. „Čakaj“ sem rekla. „Ja?“ je vprašal Niall nestrpno.“Kako to, da znaš slovensko!?“ sem ga vprašala začudeno. „Malo znam, sem se naučil od tvoje učiteljice“ mi je rekel ter mi pomežiknil. „Tvoja slovenščina se sliši, per-fekt.“ sem mu rekla ter pomežiknila.“Lepo“ je odgovoril z nasmehom. „Lahko nadaljujeva?“ je vprašal še bolj nestrpno. „Seveda“ sem rekla nato pa si je nataknil kondom in nežno prodrl vame. Zaupala sem mu. Malo je bolelo, toda bolečina je kmalu pošla, in se spremenila v užitek. Začela sem se dreti, on pa tudi nekako. Ko sva prišla oba do vrhunca, sva kmalu zadihano končala. Očitno se naju je res močno slišalo, saj sem zunaj na hodniku zaslišala veliko ljudi, ki je bilo tam in se pogovarjalo. „Weard“ sem rekla Niallu. On pa je prikimal. „Its Perfect!“ sem mu rekla z nasmeškom in ga poljubila na usta. Tudi on je rekel, da se je imel zelo dobro. Bila sem vesela, da sem zgubila nedolžnost z njim. Bilo je res perfektno. Nisem se počutila boljše od zadnjih 20min. Ko sva se z Niallom oblekla sva se odpravila ven iz wc kabine. Mislim, da mi je zdaj veliko directionerk zelo fouš, saj bi bile verjetno one tudi z veseljem na mojem mestu. „I love you Niall“ sem mu rekla. „I Love you too“ mi je odgovoril Niall. Poljubil me je. Jaz sem bila preprostno najsrečnejše dekle na svetu! „O moj bog“ je sledilo od mene, ko sem se pogledala v ogledalo. Bila sem čisto skuštrana, Niall pa tudi. Bila sva tudi čisto premočna, očitno je bilo divje sem si mislila in se zasmejala. „Dobro bodo vsaj vedeli,kaj sva počela“ sem si rekla nato pa Nialla povlekla za sabo, da si ni popravljal frizure. Hotela sem, da drugi opazijo, da sva res počela nekaj bolj norega. Priznam, da me je spodaj kar malo bolelo. Bil je malo pregrob, ampak nič zato. Važno, da sem se imela lepo. Z Niallom sva se prijela za roko in se odpravila iz wc-ja. Bila sem šokirana ko sem stopila skozi vrata. Mislim, da so bili vsi 9. razredi zunaj,pred vrati.“ Kaj za vraga počnete vi vsi tukaj!?“ sem se zadrla šokirano.“Kurba“ sem zaslišala Maksa. Seveda, to pride le iz njegovih ust. Vedela sem da je zelo ljubosumen, in da bi bil rad na Niallovem mestu. Pokazala sem mu sredinca, in se mu zapeljivo nasmehnila, ter mu pomežiknila. Gledal me je tako otožno, bilo mu je žal. Kristina se mi je približala. „Kaj sta z Niallom počela v wc-ju?“ me je vprašala šokirano. „Zakaj me to sprašuješ?“ sem jo zavrnila. „Veliko nas je zaslišalo tvoje in njegove krike..pa smo mislili, da sta...“ je rekla Kristina. „Oh, saj sva“ sem ji rekla, ter ji pomežiknila.“Prasica“ mi je rekla ter se mi zasmejala, jaz pa sem se ji zmagovalno nasmehnila. No, res je malo čudno, da sem izgubila nedolžnost z 23-letnikom. Nič za to, meni je prav. Nisem mogla več stati saj me je spodaj preveč vse bolelo. Noge so mi odpovedale za nekaj sekund, vendar me je na srečo ujel Niall ter me odnesel do učilnice. „Gremo k pouku“ sem zaslišala učiteljico. In tako je bil Niall to preostalo uro angleščine z mano. Sedel je zraven mene. Bila sem mu hvaležna za vse. Toda... on bo moral kmalu spet oditi od tukaj, v London, takrat sem začutila praznino v srcu. Kaj bom brez njega.. sem si mislila in imela že solzne oči. Niall je to opazil. „What's wrong, honey?“ me je vprašal žalostno.
Nisem več mogla zdržati, spustila sem solze. Bilo je prehudo zame.Učiteljica je verjetno to opazila. „Niall“ je rekla. „Yes?“ je odgovoril Niall. „Pojdita se ven pomenit“ je rekla učiteljica. In res Niall me je odpeljal izven učilnice, da bi se lahko pomenila. „Kaj je narobe?“ me je vprašal zaskrbljeno. „Kako dolgo boš lahko še tukaj?“ sem ga vprašala žalostno. „One week“ mi je odgovoril. „Ampak...kmalu boš moral oditi...in...ne bova več skupaj...“ sem mu povedala žalostno z solzami v očeh. Povzdignil mi je glavo,saj sem gledala v najine roke, ki so se držale skupaj. „Nikamor ne grem brez tebe“ mi je šepnil ter mi pokazal ključe. „Oh, Niall saj ne da si...“ sem začela, a me je prekinil. „Sem“ je rekel ter mi pomežiknil. „Tvoja hiša je eno ulico naprej od nas“ mi je rekel veselo. „KAJ!?“ sem rekla presenečeno. „Si mi kupil hišo!?“ sem ga vprašala z mojim najlepšim nasmehom, ki sem ga imela. „Ja“ je odgovoril veselo. Začela sem kričati tako, da me je verjetno cela šola slišala, res. Šokirana sem bila, živet grem v London. Moje 2. največje sanje na svetu. Ko sem nehala kričati, sem vprašala Nialla, če je lačen. „Bereš mi misli“ mi je odgovoril ter mi pomežiknil. Odpravila sva se v jedilnico. Tam so imeli 1. razredi že kosilo, midva pa sva se jim pridružila. „Zelo dobro hrano imate tukaj v Sloveniji.“ je rekel z polnimi usti. „Vem“ sem odgovorila in se zasmejala. „Kako to, da si ti tukaj...in ostali?“ sem ga vprašala. „Tvoj oče nas je poklical...in rekel, da imaš danes rojstni dan. Poslal nam je tvojo sliko, in takoj ko sem te zagledal si mi postala všeč. Povedal nam je, da bi rada živela v Londonu...pa smo z fanti kupili manjše stanovanje zate, in za 4 tvoje prijateljice.“ je povedal. „Niall jaz te imam najraje“ sem mu rekla zapeljivo. „I love you too“ mi je odgovoril Niall s poljubom. Zasmejala sem se. Bila sem presrečna. „Torej... kdaj se potem odpravimo v London?“ sem ga vprašala veselo. „Next week“ mi je odgovoril, jaz pa sem se že veselila. Zvonilo je za konec odmora. „Sedaj imamo... slovenščino, ravno zate Niall“ sem rekla ter se mu nasmehnila. Prijela sem ga za roko, ter ga vodila do učilnice za slovenščino. Potrkala sem, nato pa sva z Niallom vstopila. Učiteljica je Nialla začela učiti slovensko, jaz pa sem se začela pogovarjati z sošolkami. In to z Majo,Živo,Manco ter Patricio. Najprej smo se objele nato pa začele pogovarjati. „Punce, z mano greste živet v London!“ sem rekla veselo. Bile so čisto šokirane. „Ampak kako?“je vprašala Patricia. „Ne vem. Fantje in Niall so mi kupili manjšo stanovanje, ki je eno ulico naprej od njih. Močno sem se že veselila. Dekleta so začela kričati, najbolj pa se je drla Živa. Ona je bila tudi Directionerka. Mislim, da je bila tudi malo jezna name, saj je bil njej Niall najbolj všeč. Ampak saj bo z Louisom verjetno prišla skupaj,upam. „Živa, si v redu?“ sem jo vprašala zaskrbljeno. Bila je vesela in nekako ljubosumna. „Kaj sta počela v wc-ju?“ me je vprašala zaskrbljeno. „Am...midva sva...“ sem začela. „Saj je ok“ je rekla. „Oprosti Živa“ sem ji rekla žalostno. „Saj je v redu“ je rekla. „Ti boš prišla skupaj z Louisom. Vem da boš.“ sem ji rekla veselo, ter ji pomežiknila. „Pa daj no Živa, bodi vesela, da te vzamem vsaj v London“ sem ji rekla. „Ok no.“ je rekla Živa veselo. „Torej, kdaj gremo Bonny?“ me je vprašala Manca veselo. „Naslednji teden“ sem rekla z nasmehom na obrazu.“Poslovite se od bližnjih, saj nas potem ni več“ sem rekla, vendar mi je šlo težko iz ust.Posloviti se bom morala od vseh prijateljev,prijateljic,bratrancev... Težko mi bo, ampak brez Nialla mi bo še težje. Pogrešala bom vse, pogrešala bom Slovenijo. Z Živo, Patricio,Manco ter Majo smo se objele. Bile so zelo vesele, da gredo lahko z mano. Ko je bilo Slovenščine konec, je sledila športna vzgoja.Športne sem se vedno veselila, najbolj pa sem oboževala ples, ki sem ga trenirala na šoli in sicer hip hop. Oh, točno! V petek imamo tekmovanje v Kopru. Komaj sem čakala.Upam, da me pridejo Niall in ostali gledat. Pa še z Manco imava pare. Upam, da se bova dobro odrezali. In tudi z skupino, upam, da bomo dobre. Učiteljica se je nekaj menila z Niallom, upam le, da mu ni všeč. Hitro sem ga prijela za roko ter ga odvedla do športne dvorane. „Wau, imate pa veliko dvorano“ je rekel in gledal po dvorani. „Vem,haha.“ Ko se je razgledal po dvorani, sem ga odpeljala v garderobo, kjer smo bile same punce. „Am, ali vas nebi raje počakal zunaj?“ Je vprašal začudeno. „Ne ne,kar pridi noter“ sem rekla z nasmeškom ter se zasmejala. Ko sem vstopila so bile punce tiho, ko pa je vstopil Niall so se začele dreti. „Saj vas ne gledam no“ je rekel in se držal za ušesa. Priznam, da so se res prekleto glasno drle. Začela sem se preoblačiti. Hotela sem si sleči majico, vendar sem opazila,da me Niall že neučakano čaka in gleda.Malo ga bom podražila, sem si rekla v mislih. In res sem ga.“A-a Niall.Obrni se.“ sem mu rekla in se mu zapeljivo nasmehnila. „Res no?“ me je vprašal žalostno. Naredil je 'puppy-face' nisem se mu mogla upreti,vendar pač ja. „Obrni se“ sem rekla še enkrat, nato pa se je obrnil. Majico sem si počasi slekla, nato pa sem videla, da špega. Da sem ga še malo podražila sem si odprla modrc. „Niall, mi lahko prosim zapreš modrc, ki se mi je ponesreči odpel?“ sem ga vprašala mamljivo. „Seveda“ je rekel in se obrnil, ter mi ga zapel. Nato pa me je začel poljubljati po vratu. „Niall...ne tukaj...“ sem mu šepnila potiho.“Želim si te...“ je rekel in me poljubil na usta. „Prav, ampak zelo na hitro.“ sem rekla. „5 minut“ je rekel Niall nestrpno. „Naj ti bo“ sem rekla, nato me je že dvignil in svoje noge sem ovila okoli njega. Bila sem v modrcu in v kratkih hlačah, ko me je odnesel do wc-ja.“Spet bosta začela...“ sem zaslišala Patricio, ki se je zasmejala. Zaklenila sva se, nato pa si je nataknil kondom in nežno prodrl vame. Drla sem se,kmalu sva prišla do vrhunca. Niall se je nazaj oblekel, jaz pa sem odšla tudi po majico.“Znaš me zadovoljevati“ mi je rekel Niall, jaz pa sem se zasmejala.“Ti tudi mene“ sem rekla ter se mu nasmehnila. Odpravila sva se k mojim sošolkam in k učiteljici. Niall se je ogreval na drugi strani od mene, nekaj 5 metrov od mene stran. Nekaj mi je nakazoval s pantomimo, vendar nisem vedela kaj.Prišla je učiteljica Erčulj do mene. Čudno me je gledala, jaz pa sem se spraševala, zakaj me tako gleda. Nato pa me je le ogovorila. „Hej, Beti...kaj pa imaš ti to nekaj belega v kotičku ustnic?“ me je vprašala začudeno. Bila sem rahlo šokirana. Pogledala sem Nialla, ki se mi je sladko smehljal. Ubila ga bom!Kako mi je lahko to naredil?Verjetno je vedel, da imam to 'belo snov' v kotičku ustnic in mi ni povedal. Ljubim ga, toda znorela bom, ko ga dobim. „No?“ je vprašala učit. Erčulj spet. Joj, hitro si moram nekaj izmisliti.: „Am...to je...Oreo sem jedla prej v garderobi“ sem si izmislila, ter se ji nasmehnila.Na srečo mi je verjela. Hala bogu. „Oreo in še kaj...?“ se mi je smejala Nika. Grdo sem jo pogledala, nato pa se je takoj zresnila,jaz pa sem se hitro obliznila.“Danes bomo imeli košarko“ sem zaslišala učiteljico Erčulj. „Yes!“ sem vzkliknila. Rada sem igrala basket. Niall je prišel potihem za mano, jaz pa tega nisem vedela. „Bu!“ sem zaslišala od njega. „Nisi me prestrašil“ sem mu odgovorila. „Torej...kaj si imela v kotičku ustnic?“ me je vprašal smehljivo. „Niall!“ sem vzkliknila. „Če ti je pa prav pristajalo“ je rekel in se mi nasmehnil. „Tukaj imaš še malo“ mi je zašepetal in me poljubil. „Niall, kdaj bom lahko spoznala ostale fante?“ sem ga vprašala z nekakšnim nasmeškom na obrazu. „Kmalu“ je rekel Niall. Ko se je končal pouk, smo se jaz, Maja, Patricia, Manca,Živa in Niall odpravili k meni domov. Odšli smo z avtobusom. Na avtobusni postaji pa so nas čakali še ostali fantje One Direction. Spoznale smo se z njimi ter se rokovale, nato pa smo se odpravili. Mislim, da sem se poleg Nialla, še najbolj ujela tudi z Harryem. Bil je res pocukran, a nič kaj več od Nialla. Očitno so mi ostali fantje pozabili čestitati, moral jih je spomniti Niall...
---------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
---------------------------------------------------------------------------------------------
„Seveda Next!“... „Lola!“ Sem zaslišala mamo. Stekla sem po stopnicah dol, kjer sta bila mama in oče z potovalkami. „Da bosta pridna, in Nick, ubogaj Lolo“ je rekla mama ter naju poljubila na čelo. „Imejta se lepo“ je rekel očka ter naju poljubil na lice. „Teta Sannie bo zvečer in zjutraj prihajala k vama, in k njej hodita na kosilo ob 14h“ je rekla mama ter naju objela, nato pa sta z očkom končno odšla. Ja,odšla sta na poročno potovanje, saj sta se prejšnji teden poročila. Zdaj pa jaz, nekaj o meni. Sem Lola Wintterson.Nekateri me kličejo Lol.Stara sem prekletih 17 let in še 3 dni manjka, do srečne 18. številke. Živim v Londonu. Imam mamo,očeta ter mlajšega brata Nicka, ki ima 14 let. Oče je privatnik, mama pa je šefica v trgovini z oblačili O'neal. Živimo v hiši, ki je kar velika.Sem Directionerka, Belieberka seveda ne, čeprav nimam nič proti Justinu. Iz skupine One Direction so mi vsi zelo všeč, ampak še vedno se nemorem odločiti za Nialla ali pa Harrya. Mislim, da sta mi oba zelo všeč.Čeprav živim v Londonu, še nisem nikogar od One Direction videla ali spoznala, si pa to zelo želim.Mojo sobo krasijo posterji od One Direction, Katy Perry,Little Mix... a največ plakatov imam od One Direction. Lahko bi rekla, da imam bolj vitko postavo, imam dolge rjave rahlo skodrane lase ter svetlo zelene oči. Moje oči zelo izstopajo na slikah.Treniram ples Pom Pon (Cheer). Hodim v srednjo ekonomsko šolo v Londonu. Še malo pa bom končala, saj je zadnji teden šole. Imam 2 najboljši prijateljici, ter 2 najboljša prijatelja. Prijateljicama je ime Jeanne in Laura, prijatelja pa sta Andy in Max. Smo super družba. Nihče od nas se ne drogira ali kaj podobnega, tudi nihče od nas ni nevem kakšen 'piflar' jaz imam večinoma same štirice, ostali pa tudi. Laura in Jeanne sta tudi Directionerki. Lauri je najbolj všeč Louis, Jeanne pa Liam. Laura in Jeanne sta imeli tudi bolj vitko postavo, Laura je imela dolge, ravne, črno-rjave lase in temno modre oči, Jeanne pa je imela dolge,skodrane,črne lase in rjave oči. Tudi onidve sta z mano trenirali Cheer. Zdaj pa še nekaj o fantoma. Andy je imel malo daljše rjave razmršene lase, ki so mu prekrivale svetlo modre oči. Bil je res luškan.Max pa je imel bolj kratke lase in blond ter rjave oči.Tudi on je bil prikupen.Vsi smo samski. Bili smo res najboljši prijatelji. Ta teden bova z Nickom sama doma. Ulico naprej od nas, živi teta Sannie, in k njej bova morala z Nickom hoditi na kosilo. Imela sem Iphone 5. Bil je dober telefon. Ker nisem vedela, kaj naj delam ob 11.uri sem se odločila, da pokličem Lauro. „Ja?“ se je javila Laura. „Hej, Laurič, jaz sem.“En teden bom sama doma z tamalim, a prideš k meni?“ sem jo vprašala. „Am, lahko“ je rekla veselo. „Prav, sporoči še Jeanne.“ sem rekla. „Ok,čau“ je še rekla nato pa prekinila. Na igrah123 sem rada brala zgodbice,saj so mi bile nekatere zelo všeč. Imela sem tudi facebook,twitter,instagram... in verjetno še kaj. „Oh, poglej“ sem rekla. Niall je ravnokar na Instagramu objavil eno fotko. „Ninja“ je napisal zraven. Ohh, ker cuker, sem si mislila. Na sliki je bilo pol njegovega obraza in te njegove oči so prelepe. Zagledana v računalink, nisem porajtala, da nekdo zvoni. Hitro sem stekla po stopnicah dol in šla odpret. Zagledala sem Lauro in Jeanne. Objele smo se, nato pa se odpravile v mojo sobo. „Hej, sta že slišali novo muziko od 1D?“ je vprašala Laura veselo. „Best Song Ever?“ sem jo vprašala z nasmehom. „Ja“ je rekla Laura. Na računalniku smo jo predvajale na YouTubu. Bil je res najboljši komad, kar sem jih poznala. Oboževala sem to muziko. Best Song Ever smo dale najbolj naglas, koker se je dalo, nato pa je zazvonil telefon. Ugasnila sem muziko in se oglasila. Bila je teta Sannie, ki je močno jokala. „Kaj je narobe teta?“ sem jo vprašala prestrašeno. Upam, da ni kaj narobe sem si mislila.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next? Upam, da vm je ušeč haha
1.Kaj misliš, da se je zgodilo?
31. avgust 2013
BETI TI me boš ubila resno!!!!!!
Jaz,manca,maja in patricija pa še ti!!!
pol pa še nika pa kristina hahaha
al pa maks! sej veškva morve nardit takrt ane?
ful najboljša res!
obožujem jo!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. avgust 2013
hahaha ja!
1.Kaj misliš, da se je zgodilo? + oglašuj kej js grem p tvojo brt..
31. avgust 2013
ok hmm spopad med lolino druščino pa med nami ane?
31. avgust 2013
dej res nevem kaj se o zgodilo pr ta 2. nimam pojma
31. avgust 2013
for nialler's girl kr drugih ni. q:
...............................................................................................................
„Letalo...strmoglavilo...“ ni morala povedati. Takoj mi je nasmeh z obraza zbledel. Nekaj je bilo narobe...z letalom? O ne...začela sem močno jokati, začela sem se dreti. „Teta...je tisto letalo...kjer sta mami in očka...strmoglavilo..?“ sem jo vprašala v močnem joku, medtem pa sem jecljala. Bala sem se kaj bo odgovorila. „Ja“ je rekla v joku. Začela sem močno jokati prekinila sem in se vrgla v povšter in jokala.Kako,zakaj se je to zgodilo? Grozno. Jeanne in Laura sta me pomirjali. „Kaj je narobe Lola?“ me je vprašala Laura žalostno. „Letalo...strmoglavilo“ Tudi Lauri in Jeanne so se nabrale solze v očeh. Tudi oni dve sta začeli jokati, saj jima je bilo žal. „Moje sožalje“ sta mi izrekli , jaz pa sem še naprej jokala. Po nekaj urah jokanja, sem se malo pomirila. Kako je to mogoče? Zakaj? Kako je lahko letalo strmoglavilo? Brez staršev sem ostala..in to pri 17 letih? Kako naj to povem Nicku? Preveč je žalostno, jokala bom še cele dneve, a to ju ne bo vrnilo. Nemorem ostati brez staršev! Veliko misli sem imela, ko sem jokala. „Lola...“ je začela Jeanne. „Želiš, da greva? In da se malo pomiriš od vsega?“ me je žalostno vprašala Laura.Prikimala sem in odšli sta. Ne morem ostati brez staršev...Kako je to mogoče? Jokala sem še ure in ure dokler nisem zaspala. Ko sem se zbudila, je bila ura že 18h. Ko sem odprla oči sem zagledala teto Sannie z žalostnim obrazom, ki je sedela na moji postelji. Objela sem jo in začela sem spet jokati. Seveda jokam, kdo nebi jokal, če bi mu umrli starši? Teta je tudi malo jokala, nato pa sva se malo pomirili. „Si Nicku že povedala?“ me je vprašala žalostno. Odkimala sem. „Bolje bo, da mu poveva“ je rekla, in odšli sva do njegove sobe. Ravno je bil na računalniku. „Nick...“ je začela teta. „Ja?“ je rekel. „Z Lolo ti morava povedati zelo žalostno novico...“ je začela govorit teta. „Mami in očka...sta umrla v letalski nesreči.“ je teta izrekla, med temi besedami pa sem začela jokati, teta pa tudi. „Saj se hecata, ne?“ je vprašal Nick prestrašeno. „Ne, res je“ je rekla teta in Nicku so se začele nabirati solze v očeh. Začel je jokati. Odšla sem do njega in ga objela. Teta je prišla do naju in naju objela. Tudi ona je jokala. Vsi trije smo jokali kar nekaj ur. Nisem si predstavljala, da bom lahko že pri 17 letih izgubila starše. Meni je strašno hudo. Ne vem kako bom lahko sploh preživela brez mame in očeta. Koliko je potem šele Nicku hudo...mlajši je od mene in je jokal zelo močno. Midva z Nickom sva jokala in jokala...nisva mogla nehati. Teta naju je malo pomirila. „Pridita otroka, naredila bom kosilo.“
Odšli smo po stopnicah dol in z Nickom sva se vsedla na sedežno. Objela sem ga. „Nick, boš v redu?“ sem ga vprašala zaskrbljeno.Prikimal je.“Pa ti?“ je on vprašal mene v solznih očeh.Tudi jaz sem prikimala. Teta Sannie je prišla do naju in naju objela. „Pogovoriti se moramo“ je rekla, midva z Nickom pa sva prikimala. Bilo ji je zelo žal, da ji je umrla sestra, ki jo je imela najraje. „Zelo mi je žal, da se je to zgodilo, sploh ne morem verjeti...Lola ti boš čez 3 dni dopolnila 18 let...polnoletna boš, tako da tebe ne bo potrebno paziti... Nick, zate bom pa verjetno zdaj jaz skrbela, se s tem strinjata?“ Z Nickom sva se spogledala. „Pogovorita se o tem“ je rekla nato pa odšla nazaj k delu kosila. „Nick, res je. Jaz bom polnoletna in jaz se lahko odselim, ko bom našla fanta, ti pa boš verjetno moral ostati z teto. Se z tem strinjaš?“ Nick je prikimal. „Saj toliko, te štiri leta bo pazila nate, da ne boš sam, prav?“ „Ja“ je odgovoril Nick. „Ubogaj jo, prav Nick?“ Prikimal je. On ni bil ravno zgovoren. Najbolje, da se teta preseli sem, potem pa še stric. Stric je bil na službenem potovanju, vendar je bil zelo v redu, zgovoren ter smešen. Meni je bil všeč, Nicku pa tudi. „Kosilo“ je rekla teta. Odpravila sva se do mize. Čeprav je hrana moja 1. ljubezen, sem jo danes jedla v žalosti.Danes je moj najslabši dan v življenju. „Sta se pogovorila?“ je vprašala teta. „Sva“ sem rekla. „Strinjava se.“ sem rekla, saj nekdo mora paziti Nicka. „Teta, mislim da bo najbolje, da se z stricem preselita sem, da vama ne bo treba vedno hoditi do sem“ sem predlagala. „Hm, dobra zamisel. Hvala Lola,mislim da bi se lahko preselila sem, če vama je prav.“ Prikimala sva. Ko sem pojedla, sem se odpravila malo ven, na svež zrak.Vreme je bilo res sveže. Odšla sem na sprehod. Hodila sem in hodila...svež zrak mi je dobro del,tako sem malo pozabila na nesrečo. Ob tej besedi, so mi solze spustile po licu. Gledala sem v tla, nato pa sem se kar na enkrat v nekoga zaletela. Padla sem po tleh. Pogledala sem ga, videla sem da je bil fant blondinec. Zaradi solznih oči,sem imela vse zamegljeno in ga nisem dobro videla. Ko sem obrisala solze, sem opazila, da sem se zaletela v Nialla.Bil je Niall Horan.Res, nisem mogla verjeti. Pogledala sem v tla. Povzdignil mi je brado. „Si v redu?“ me je vprašal zaskrbljeno. Odkimala sem. „Ljubka si“ mi je rekel, jaz pa sem bila tiho. Nisem mogla govoriti z njim, saj sem bila preveč sramežljiva. Tudi nasmehniti se mu nisem mogla, zaradi te grozne tragedije. Niall me je prijel za roko in me odvedel do najbližje klopce. „Kaj je narobe?“ me je vprašal zaskrbljeno. „Moja mama in oče sta danes umrla v letalski nesreči“ sem rekla in že dobila solzne oči. „Oh,oprosti,res mi je žal za to“ se mi je izrekal. Potrebujem objem. Res ga potrebujem. „Ja nisem si mislila, da bom pri 18. letih izgubila starše“ sem rekla žalostno. Niall se mi je približal in me objel. Kot, da mi bi bral misli. „Hvala“ sem se zahvalila. „Ni za kaj“ je odgovoril.
„Kako ti je ime?“ me je vprašal. „Lola sem.“ sem rekla in spustila zapeljiv nasmešek. „Niall“ je rekel in rokovala sva se. „Kaj boš zdaj?...18. Si stara in...imaš fanta?“ me je vprašal. „Nisem še 18, čez 3 dni bom“ sem rekla. „In ne nimam fanta“ sem rekla in gledala navzdol. Nisem si ravno upala pogovarjati z zvezdnikom, in z tako prikupnim fantom. Res je bil luškan. „Si...directionerka?“ me je vprašal Niall zapeljivo. „Ja sem“ sem rekla in se nasmehnila. „Lepo“ je rekel. Začel mu je zvoniti telefon. „Oh, oprosti, moral bom iti, te pospremim do doma?“ me je vprašal. „Lahko“ sem mu odgovorila. Po poti sva hodila do mojega doma. Pred pragom hiše sem se ustavila, da bi se poslovila. „A, tu torej živiš.“ je rekel, jaz pa sem prikimala. Imel je tako lepe oči.Cuker en. Sem si mislila in ga gledala v oči. Začel se mi je približevati in zaprla sem oči... In vrata moje hiše so se odprla.Super, res super. Uniči mi 1. poljub. „Ja adijo teta...Lola?“ je začel Nick. Hvala tamau.Res Hvala. „Am no ja vesel sem, da sem se zaletel v tebe... in še enkrat sožalje Lola“ mi je rekel žalostno. „Hvala“ sem rekla. „Am no, tukaj imaš mojo vizitko, če potrebuješ objem ali kaj podobnega, me pokliči pa bom prišel“ je rekel in se mi nasmehnil. „Zakaj si tako lep...“ sem rekla. „Prosim?“ je vprašal Niall. „O bog, sem to naglas rekla? Ups, ušlo mi je iz ust,oprosti“ sem rekla, kako nerodno! Nasmehnil se je in odšel. „Nick!“ sem skoraj zavpila. „Kaj?“ je vprašal. „Zmotil si naju,kaj“ sem rekla. „Oprosti“ je rekel in se mi nasmehnil. „Ampak bi bila res lušna skupaj“ je rekel nasmejan. „Hvala“ sem rekla in odšla notri v svojo sobo. Ulegla sem se na posteljo in razmišljala. Niall je tako sladek. Popoln je. Zelo mi je všeč. Iz mojega najhujšega dneva v življenju je prispel tudi do najbolj ljubezenskega. Žal mi je bilo za mami in očeta, toda življenje gre naprej, lahko tudi z žalostjo.Ura je bila že veliko. Odšla sem po stopnicah dol in teti zaželela lahko noč, nato pa sem se odpravila pod tuš in nato odšla v posteljo. Zjutraj me je zbudila budilka. Šla sem se umit, nato pa sem se oblekla za šolo.Oblekla sem si kratke roza hlače, kratko majico O'neal in še jopico. Odšla sem do postaje. Pred šolo, so me že čakali moji prijatelji. Objela sem Lauro in Jeanne, nato pa še Maxa in Andya. Vsi štirje so mi najprej izrekli sožalje za starše. „Družba, ne boste verjeli, kaj se mi je še zgodilo včeraj.“ sem rekla. Laura in Jeanne sta naenkrat vprašali „Kaj?“. „Odšla sem v park in tam sem se zaletela v Nialla!“ sem rekla veselo. „Ah, verjetno si sanjala.“ je rekel Andy. „Nisem, imam njegovo telefonsko“ sem rekla, potem pa so mi vsi verjeli.Zaslišal se je zvonec, za začetek pouka.Odpravili smo se do učilnice. Tam so mi vsi izrekli sožalje,tudi učiteljica. Imeli smo ravno našo razredničarko g. Macolo. Ja res, imela je tak priimek. Gospa Macola je vprašala kako smo. Večinoma jih je reklo v redu. „Dragi učenci, verjetno veste, da je ta teden zadnji za vas, saj ste skoraj končali 4. letnik. Najprej bi vas pohvalila, in vam povedala da ste odličen razred. Morda veste, da je v petek zaključni ples, za 4. letnike. Začel se bo ob 16h v avlii šole. Najdite si soplesalce, lahko je kdorkoli.“ Super, bom videla, koga bi lahko vzela ali pa bo on mene, Nialla raje ne bom vprašala, saj ne bi hotel iti z mano. Ko je bilo konec pouka je prišel Jack do mene. Bil je nek luškan temnolasec z zelenimi očmi, kot jaz. Bil mi je kar všeč – kot prijatelj. „Hej Lola, bi plesala z mano na zaključnem plesu?“
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj je odgovorila Lola?
next?
05. september 2013
ja
neeeeeeeeeeeeeext!!
05. september 2013
wma
Erčulj? Hahahah sej ne da je moja učitlci za športno tko ime
Neext
05. september 2013
wma: naša učitlca za športno se tko piše
06. september 2013
wma
Aaaaa
Ej a hodta na skofljico?
06. september 2013
ja zakaj?
06. september 2013
kdo si ti wma?a si na škoflci u šoli?ker klas???
06. september 2013
me je vprašal z nasmeškom. „Am, lahko“ sem mu odgovorila z nasmeškom. „Prav, se vidiva.“ je rekel, nato pa odšel. Kmalu sta do mene pritekli Jeanne in Laura. „Hej, te je Jack vprašal za ples?“ me je vprašala Laura.Prikimala sem. „Super, mene je vprašal Andy, Jeanne pa Max.“ mi je veselo povedala. „Super“ sem rekla ter se jima nasmehnila. „Gremo danes zvečer,kupit obleke?“ me je vprašala Jeanne. „Lahko“ sem odgovorila z nasmeškom. Kmalu sem se odpravila domov. Prišla sem do hiše, vsa vesela. Zunaj sem videla teto Sannie na vrtu. „Hej,teta!“ sem jo pozdravila. „Živijo,Lola!“ je odzdravila. „Zvečer grem z Jeanne in Lauro nakupovat obleko za ples, ki ga imamo v petek,toliko da veš“ sem ji povedala. „Prav“ je rekla teta, jaz pa sem se odpravila noter v hišo. Bila sem že lačna, zato sem si odrezala kos kruha, in nanj namazala Nutello. Nutella je bila moja 2. ljubezen. Seveda haha, moje geslo na računalniku in na telefonu je bilo: NutellaILoveYou. Ko sem pojedla, sem zagledala sms. Bil je od Nialla. „Kako si?“ mi je napisal. „Super“ sem mu odgovorila. Ko sem pojedla sem se odpravila v dnevno sobo. Usedla sem se na kavč in prižgala televizijo. Malo sem gledala, vendar ni bilo nič pametnega. Potem sem preklopila na MTV Music. Ravno se je začela pesem BSE. Super! Dala sem naglas, kokar se je dalo, nato pa sem dobila ravno sms od Nialla. „Gledaš mtv?“ je pisalo. „Ja“ sem odgovorila.Kmalu sem dobila klic, od Jeanne. „Hej,Lol, prideš do trgovine fashion dress?“ je vprašala veselo. „Pridem, čez 15 minut“ sem odgovorila in odšla v svojo sobo. Odprla sem omaro in razmišljala, kaj naj oblečem. Vzela sem preprosto rdečo obleko, ki mi je bla do sredine stegen dolga. Oblekla sem jo in obula rdeče Allstarke, nato pa sem odšla v kopalnico in si naredila frizuro, ter se naličila. Nisem marala preveč ličil na sebi. Na oči sem si nanesla malo maskare, nato pa sem se odpravila po stopnicah in vzela torbico in vanjo dala telefon in denarnico. Odpravila sem se ven in zaklicala teti: „Adijo teta!“ Teta mi je pomahala nato pa sem se odpravila do trgovine. Tam sta me že čakali Laura in Jeanne. „Kako smo lepi“ mi je rekla Jeanne in se mi nasmehnila. „Hvala“ sem se zahvalila in se nasmehnila. Odpravile smo se v trgovino. Notri je bilo na milijone prelepih oblek, vendar še nisem našla prave. Do nas je prišla pomočnica. „Pozdravljena dekleta, kako vam lahko pomagam?“ je vprašala z nasmeškom na obrazu. „Potrebujemo obleke, saj imamo v petek zaključni ples 4. letnika“ je veselo povedala Laura. „Sledite mi“ je rekla pomočnica,, in sledile smo ji v 2. nadstropje. Popeljala nas je do nekega oddelka z oblekami za...maturo? No, čeprav nimamo mature, potrebujemo le obleke. Razgledala sem se, toda nisem še našla prave obleke...nato pa sem jo zagledala. Bila je tako lepa. Odšla sem do tistega stojala, in si pobliže ogledala obleko. Bila je med temno in svetlo modro. Bila je brez naramnic, ob prsih je bila bele barve, tam pa so bili pritrjeni majhni kristalčki. Obleka je bila do sredine stegen. Pomočnico sem vprašala, če jo lahko pomerim. Prikimala je in mi jo snela iz lutke, ter mi jo podala v roko. Odšla sem v garderobo ter se preoblekla. Bila mi je kot ulita.Zelo mi je bila všeč. Odšla sem iz garderobe in ko sta me zagledali Laura in Jeanne sta obstali z odprtimi usti. „O moj bog, Lola!“ je skoraj zakričala Laura. „Tako si lepa v njej...kupila ti jo bom, ker si mi všeč v njej.“ je rekla z nasmehom Laura. „Ne no, jaz si jo bom kupila, ti si moraš kupiti svojo.“ sem ji rekla z nasmehom. „Prav.“ je odgovorila Laura. Pomočnici sem podala obleko, nato pa sta odšli Laura in Jeanne z svojimi oblekami v garderobo. Ko sta prišli ven, sta bili tako lepi. Jeanne je imela kratko rdečo obleko z naramnicami, Laura pa je imela obleko črno,kratko, ki ji je bila oprijeta. Bili sta zelo lepi,res. „Prelepi sta“ sem jima rekla z nasmeškom. „Hvala“ sta odgovorili z nasmeškom. Pomočnici sta dali svoji obleki, nato pa smo se odpravili k blagajni. Obleke smo plačale, nato pa smo se odpravile še v Nandos na kavo. Vsaka z svojo vrečko, smo sedele za šankom in pile sok. „O, hej Lola“ sem zaslišala od zadaj.Obrnila sem se in zagledala Nialla. „Niall, živijo...kakšno naklučje, da te vidim tukaj?“ sem rekla z nasmehom in mu pomežiknila. „Kaj pa ti tukaj?“ me je vprašal. „Ah nič, z prijateljicami smo šle nakupovat, pa smo se ustavile še tukaj“sem rekla in se mu nasmehnila. „Oh, točno, Niall to sta moji najboljši prijateljici Jeanne in Laura“ sem rekla veselo. „Pozdravljeni lepotički“ je rekel ter so rokoval z njima. „Živijo Niall, Lola nama je veliko govorila v tebi in všeč si ji..- „Jeanne!“ sem rekla glasno. „Ups, oprosti“ je rekla in zavila z očmi. „Kakorkoli...“ je rekel Niall in se nasmehnil. Tako lep nasmeh ima. „Zakaj si tako...“ sem začela. KAJ? O, ne spet mi je ušlo iz ust. „Tako in še kaj?“ je vprašal Niall v smehu. Zardela sem. „Nič, pozabi“ sem hitro rekla. „Torej, Lola imaš v petek kaj časa?“ me je vprašal Niall. „Oh, am ne, žal mi je...z 4. letnikom imamo zaključni ples in...“ sem rekla, vendar mi je težko šlo iz ust. „Oh, no prav, se vidimo potem“ je rekel nato pa odšel. Videti je bil žalosten...kako sem ga lahko tako odvrnila... „Lola!“ je rekla Laura. „Kaj?“ sem vprašala. „Ne moreš ga tako zavrniti“ je rekla, jaz pa sem zavila z očmi. „Prav imaš“ sem rekla in stekla za Niallom. Ravno sem hotela steči čez cesto, vendar me je nekdo potegnil za sabo. Bil je Niall. Še dobro, da me je povlekel za sabo, saj bi drugače zletela pod avtom.Ko me je prijel za roko me je tako zavrtel, da je padel na tla, jaz pa nanj.Ležala sem na njem, bil je tako luškan. Čakaj malo...kaj? Ležim na njemu? O ne, to ne bo dobro. „Si v redu?“ me je vprašal Niall zaskrbljeno. „Ja, hvala“ sem rekla, pri tem pa sem ga gledala v oči. „Zelo lepe oči imaš“ je rekel in se mi nasmehnil. „Hvala in enako“ sem rekla ter zardela. „Torej...bova še cel dan ležala tako?“ je vprašal, jaz pa sem se zasmejala. „Oprosti“ sem rekla, a me je hitro prekinil. „Ne, saj meni je prav“ je rekel ter se zasmejal. Skobacala sem se z njega, in ostala, on pa tudi. „Hvala, da si mi rešil življenje.“ sem rekla in se nasmehnila. „Seveda, bi ti ga rešil.“ je rekel, jaz pa sem zardela. „No se vidiva, še kaj.“ sem rekla in ga objela. Bilo mi je tako prijetno ob njegovem objemu.Bil je tako topel.Počutila sem se srečno z njim. Ne vem kaj, toda vedela sem, da sodim k njemu. Spustila sem ga z objema, mu pomahala in odšla k Jeanne in Lauri.“Waw, to pa je bilo nekaj...“ je začela Laura. „Oh, ne govori“ sem rekla z nasmeškom na obrazu. „Luškana sta skupaj“ je rekla Laura. „Hvala“ sem odgovorila z nasmeškom in pri tem zardela. Oh, poglej koliko je že ura. Pogledala sem na telefon, bila je že pol devetih. „Moram iti, poglejta koliko je že ura“ sem rekla, Laura in Jeanne pa sta pogledali na telefone. „Jaz bom morala tudi iti“ je rekla Jeanne, Laura pa tudi.
Objele smo se,vzela sem svojo vrečko, nato pa se je vsaka odpravila v svojo smer. Po poti domov sem si mislila o Niallu. Tako zelo je sladek.Ko sem prispela do doma, sem vstopila in zagledala tam teto in Nicka. „Ojla“ sem pozdravila. „Živijo, Lola. Si kupila obleko?“ me je vprašala teta z nasmeškom. „Ja sem.“ sem odgovorila in ji pokazala obleko iz vrečke. „Wau, prelepa je“ je rekla teta. Tudi Nicku je bila všeč. Vzela sem kos kruha in nanj namazala Nutello, nato pa sem se odpravila pod tuš. Ulegla sem se na posteljo in kmalu zaspala. Zjutraj me je zbudila budilka za šolo. Oblekla sem se, nato pa se šla umit- spomnila sem se, da smo danes 23. junija! Danes je moj rojstni dan! Veselo sem se odpravila po stopnicah dol in tam je bilo presenečenje. „Vse Najboljše za tvoj 18. rojstni dan!“ sem zaslišala teto in Nicka. Vesela sem pritekla dol. „Hvala!“ sem rekla nasmejano, nato pa sta mi podala roke in mi čestitala. Zagledala sem Nutellino torto in na njej številko 18. „Končno polnoletna!“ sem vzkliknila veselo. Teta je prikimala. „Zdaj pa darila.“ je rekla in odšla v sobo. Neučakano sem čakala in prišla je do mene ter mi podala kuverto. „Moram ti povedati, da mi je to dala tvoja mama. Preden sta odšla na letališče, sta se ustavila pri meni in rekla je, da naj ti dam to kuverto in naj ti zaželim vse najboljše od nje.“ je rekla teta. Odprla sem kuverto. Notri je bilo sporočilo od mame in še nekaj... „Draga Lola! Veš,da te imava z očkom najraje. Mislim, da je čas, da izpolnim tvojo največjo željo, za katero vem, da jo imaš. Z očkom sva ti kupila 3 vstopnice za koncert od One Direction. Imej se lepo na koncertu in uživaj! Vse najboljše za tvoj 18. rojstni dan! Rada te imava.“
Ob pismu sem začela jokati, toda bila sem tudi vesela, glede koncerta. Kočno bom lahko uživala z Niallo...mislim z One Direction. Solze žalosti sem poskusila zadržati, nato pa sem se začela dreti po hiši, saj sem bila preveč srečna da grem lahko na koncert. Pogledala sem v kuverto in zagledala 3 vstopnice za koncert. 2 sta bili verjetno še za Jeanne in Lauro. Super! „Hvala res!“ sem se zahvalila teti in Nicku, nato pa sem se odpravila v šolo. Zagledala sem pri šoli mojo družbo in se nasmejano odpravila k njim. „Vse najboljše punca!“ so mi rekli Andy,Max,Jeanne in Laura. „Wau, hvala folks“ sem rekla z širokim nasmehom na obrazu. „Dobrodošla med '18-letniki'“ je veselo rekla Laura. „Hvala“ sem rekla. Ja,jaz sem bila najmlajša od njih štirih. Končno 18ka, sem si mislila. „Zdaj pa še darilo“ je rekla Laura. „Oh, saj nebi bilo treba“ sem rekla. „Ja pa ja“ je rekla Jeanne. „To je zate, vsi štirje smo ti ga kupili“ in mi dala CD od One Direction- Take Me Home. „O hvala“ sem rekla z nasmeškom. „Toda, kdaj je pa izšel?“ sem vprašala začudeno. „Včeraj“ je rekla Laura. „Najlepša vam hvala,res“ sem se zahvalila. „Ni za kaj“ so rekli vsi 4-je na enkrat. Zasmejali smo se. „Tudi jaz imam nekaj za vaju, Laura in Jeanne.“
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj je imela Lola za Lauro in Jeanne?
next?
14. september 2013
wma
Next
Pa ne drgač...to je moja prjatlca na tem profilu gor pisala
14. september 2013
aja kera pa to?
14. september 2013
u125821
u125821
next
14. september 2013
ja karte ane!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
14. september 2013
wma
Sori sam noče da jo omenjam...pač k ji ni všeč...
14. september 2013
aja oks(: a poveš saj ker klas je?
14. september 2013
wma
Mhm 9.
14. september 2013
beti koga pa poznava iz devetga?
14. september 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/s-s-n-n-w-sn-n-n/61883/

moja zgodbica!!! (nova itak) bla bi vesela če bi prebrale!
14. september 2013
hmm julija ceglar?hana hranjec?amanda topalovič?neža železnik?nina mujakič? jih je kr...
14. september 2013
wma
Haha ne.. nobena od tuki
14. september 2013
next
14. september 2013
next
17. september 2013
eoo klele next(: hope u like it + mau je dirty haha (: (next)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
„Tudi jaz imam nekaj za vaju, Laura in Jeanne.“ sem rekla veselo. Pokazala sem jima vstopnici za koncert. Začeli sta kričati. „O moj bog! Lola, kako si...?“ je vprašala Laura srečno. „To bi dobila za rojstni dan od mame in očeta...“ sem rekla. „Oh...“ je zamrmrala Jeanne. „Toda ja! Gremo na koncert!“ sem rekla veselo. Objele smo se, nato pa smo se odpravili k pouku. Gospodična Macola mi je čestitala za rojstni dan. „Dragi učenci, obvestilo imam za vas“ je začela govoriti gdč.Macola... „Zaključni ples, smo morali prestaviti na jutri ob 16h zaradi vremenskih razmer, in naj vas opomnim, da bomo izbrali par večera.“ NE! Ne more biti res...jutri je koncert in...ne bom mogla na koncert. Joj ne. Pouk se je po dolgem času končal in stekla sem do Laure in Jeanne. „Sedaj ne bomo mogle na koncert!“ sem zavpila. „Seveda bomo lahko šle, koncert je šele ob 19h, pri nas pa se ples začne že ob 16h. Bomo pač malo zamudile.“ je rekla Jeanne. „Upam, da ne preveč.“ sem rekla zaskrbljeno. „Se vidimo družba!“ sem zaklicala njima in fantoma nato pa se odpravila domov. Zagledala sem teto na vrtu. „Živijo tetka Sannie!“ sem veselo pozdravila. „O hej, Lola. Malo prej je prišel nek svetlolas fant in ti nekaj prinesel za rojstni dan, na mizi imaš“ je rekla, jaz pa sem prikimala in odšla v hišo. Pomislila sem, da je morda darilo od Nialla. Ne vem, bom videla. Ko sem prišla do kuhinje nisem mogla verjeti svojim očem. Zagledala sem velik šopek rož, ampak to res velik in plišastega medvedka, ki je imel oblečeno majčko, na njej pa je pisalo: Happy Birthday. Stekla sem do mize in si pobliže ogledala darilo. Videla sem listek, na katerem je pisalo: Vse Najboljše Lola,od Nialla. Oh, Nialler se je spomnil name, kako lepo. Šopek je bil res zelo lep, medvedek pa bo moja nova najljubša igrača, sem si rekla v mislih. Odšla sem v svojo sobo. Ulegla sem se na posteljo in začela Niallu pisat sms. Napisala sem mu: "Joj Niall, kako lepo darilo si mi dal, res hvala<3." Sem napisala, upala pa sem, da ne bo nič narobe, če sem zraven napisala srček. Kar nekaj časa mi ni odgovoril, nato pa sem dobila odgovor: Ni za kaj (;. Napisala sem mu, da se bova jutri lahko videla, saj pridem z Jeanne in Lauro na koncert. Odgovoril pa je: Super!( Po sms-ih ni bil ravno zgovoren, toda mislim, da je v živo bolj.Zasmejala sem se.Odšla sem na računalnik. Pogledala sem na facebook in wow! 143 prošenj za prijateljstvo!? Nekaj časa sem gledala osebe, vendar nisem poznala skoraj nobenega. Ne sprejemam ljudi, ki jih nepoznam. 14 sporočil? Odprla sem prvo sporočilo in...bilo je hate? Zakaj hate? Pisalo je: Kaj si misliš prasica?Ne prilizuj se Niallu, ker on ni vate!Grda si in nesposobna! Odpisala sem ji: Jaz in Niall nimava nič. Sva le prijatelja?Nepoznaš me, in ne govori nekaj, kar verjetno ni res.Get a life!.Kiss -In to je od.. HOLLY?! Bivša Niallova punca,super. Sedaj mi bo sigurno težila za veke vekov. Ostala sporočila so bila od prijateljev, ki so mi čestitali za rojstni dan, obvestila pa so bila od like-ov slik. Slikala sem se in dala sliko na facebook ter napisala #Boring. Saj je bil res dolgčas. Odšla sem na twitter, na Niallov profil, pogledat, kaj je kaj novega objavil.Pred dvema dnevoma. >Zaletel sem se v prekrasno punco< je moda mislil mene? No,lepo, da sem mu všeč. Spomnila sem se na igre123. Odšla sem brat Next od tiste zgodbice:
„Vse Najboljše Bonny!“ So rekli vsi na enkrat. Lepo,haha. „Hvala“ sem rekla z nasmeškom. Malo sem jim razkazala hišo. Se me morda Niall izogiba? Sploh ni bil pri meni...No, super. Verjetno je bil z mano le za ….. Verjetno mu je bila katera druga všeč, sem si mislila. Prišel je do mene. „Jaz...nemorem biti več s tabo“ je rekel žalostno,a resnično. „Kaj!?“ Bila sem šokirana...“Zakaj ne več!?“
„J-jaz..nemorem.Žal mi je“ je rekel Niall hladno. Začela sem močno jokati, in očitno me je slišal Harry. Stekla sem v svojo sobo in jokala v povšter, toda zaman. Kako mi je lahko to naredil? Zakaj? Kaj mu jje...jokala sem, dokler nisem zaspala. Zbudil me je Harry. „Bonny...te je Niall pustil?“ V solznih očeh sem prikimala, in se zapodila v njegov objem.Potrebovala sem ga.“Harry...bi mi ti isto naredil?“ sem ga vprašala. O,ne! Kaj ppa govorim? Ne morem ga tega kar tako vprašati. „Never in a milion years“ je odgovoril ter se mi nasmehnil. Poljubila sem ga, nisem vedela zakaj, toda morala sem. Kaj mi je? „Harry...jaz...ne vem kaj mi je, oprosti“ sem rekla ter se obrnila stran. „Saj je v redu, meni si zelo všeč, toliko da veš“ Čakaj, mi je res to rekel?! Obog...Tako sladek je in nisem se mu mogla upreti.. „Ti si meni tudi všeč“ sem rekla. „Res?“ je vprašal. Prikimala sem. Približal se mi je in me nežno poljubil na usta,ima tako mehke ustnice. Ljubim ga...toda, upam, da mi ne bo naredil isto, kot mi je Niall...
Oprostite, da je danes krajši next, ampak sem zelo zaposlena in dobite naslednjič malo daljšega! (:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
No ja...res je zelo kratek. Napisala sem >Next< nato pa sem šla brat še eno zgodbico, ki je bila tudi od One direction, in bila je zelo zanimiva. Tako je bila ura že 18h...Sem pa dolgo brala to. Vzela sem slušalke, in začela poslušati muziko, na telefonu. Niallu sem poslala sms, malo ga bom podražila. Napisala sem: Prekrasno punco, kaj?haha, hvala(: Kaj delaš?.
Čez nekaj trenutkov sem dobila odgovor. : Resnica! Nič, dolgočasim se, ti? Z nasmeškom na obrazu sem odpisala: Enako,boring-.- . Dobila sem odgovor: Želiš, da pridem k tebi?(;. Ojoj..da ne bova.... Nekaj moram odpisati...: Oprosti, toda, jutri imamo ples in...se moram pripraviti,stušerati in to. sem napisala. Upam, da zdaj ne bo žalosten ali jezen... Dobila sem: Ok(: see ya. -Odpisala sem le: (: . Smeškota, kaj pa...nasmehnila sem se. Komaj čakam jutri. Nisem vedela, kaj naj delam, zato sem šla gledat film The Host. Res zakon film...trajal je 2 uri, nato sem se odločila, da se spravim lepo pod tuš in v posteljo. Naslednji dan sem se zbudila...ura je bila ena popoldne!? Resno? Odšla sem iz postelje. Oblekla sem si kratke jeans hlače ter kratko majico. Odpravila sem se po stopnicah navzdol, kjer sem videla teto Sannie, ki je delala kosilo. „Dobro jutro, zaspanka“ je pozdravila teta. „Jutro“ je prišlo od mene. „Kako to, da sem tako dolgo spala?“sem jo vprašala začudeno. „Ne vem. Verjetno puberteta“ je rekla ter se zasmejala. „Eh...“ sem zamrmrala in zavila z očmi. „Kaj nimaš danes nekega plesa?“ me je vprašala teta. „Ja,imam“ sem rekla z nasmeškom na obrazu. „Ob 16h.“ sem rekla. „Lepo pleši,vem da ti zelo dobro plešeš, saj treniraš nekaj, mar ne?“ Prikimala sem. „Kosilo.“ je rekla teta in z Nickom sva prišla do mize. Ko sem pojedla, sem se odpravila v sobo. Tam sem bila na računalniku do 15h. Zdaj, pa se bo potrebno iti pripravljat, sem rekla. Šla sem pod tuš, si umila lase... kmalu je zazvonil telefon. Oglasila sem se. Bil je Jack. „Ja?“ sem rekla. „Hej, Lol, jaz ne morem plesati s tabo, ker plešem že z Nicky,oprosti.“ je rekel. Kaj?! Super! Izgubila sem soplesalca! Prekleta bodi Nicky. Rekla nisem nič, le prekinila sem. Začela sem jokati. Ko je bila ura že pol štirih, sem poklicala Lauro. „Hej, mene ne bo na plesu“ sem rekla jezno in žalostno hkrati. „Zakaj!?“ je vprašala Laura. „Kar Jacka vprašaj“ sem rekla jezno. „Preklet naj bo“ je rekla Laura. „Ti se pripravi, bom že našla koga, ki bo prišel pote!“ je rekla Laura. „Ok.“ sem rekla, toda nevrjamem, da bo res našla koga, saj so že vsi zasedeni. Nisem se nič pripravljala, saj sem vedela, da ne bo nobenega. Ob 16h uri sem dobila sms od Laure. >Čez 5 min pride!< A resno!? Začela sem teči po obleko ter jo oblekla, obula sem petke, ki so bile iste barve kot obleka, se pravi modre. Lase sem imela rahlo skodrane, naravno, le sprednje lase sem si spela nazaj in jih zavezala z mašnjico. To ni bila navadna, bila je od Cheera, saj je bila iste barve kot obleka, zato sem si jo dala lepo na glavo. Res je pristajala k obleki. Ličila se nisem, le maskaro sem nanesla na oči in eye-liner. Odšla sem do ogledala in se pogledala. Bila sem kar lepa, no ne bodimo samovšečni...Vzela sem še Allstarke, saj grem potem na koncert. Že je zazvonilo in stekla sem odpret...nisem si mislila, da bo tam stal Niall. Bl je on. „Prelepa si“ je rekel, jaz pa sem zardela. „Hvala“ sem rekla in se nasmehnila. „Toda Niall...kako to,da si ti tukaj?Kaj se ne pripravljaš za na koncert?“ sem ga vprašala. „Nič ni pomembnejšega od tebe.“ je rekel. Zardela sem, in to močno. „Oh, hvala, samo ne pretiravaj“ sem rekla in se nasmehnila. „Greva?“ Je vprašal Niall. „Ja.“ sem rekla in odpravila sva se v....limuzino? „Waw Niall, saj nebi bilo treba...“ sem rekla presenečeno. „Pa je.“ je rekel. Nasmehnila sem se. Na poti do šole sem se poskušala pogovarjati z njim. „Lepo si oblečen.“ sem rekla in se mu nasmehnila. Bil je res lepo oblečen. Kravata,hlače in jopič, ali kako se že reče. Lase pa je imel razmršene - Luškan kot vedno. Gledala sem ga v oči, nekaj časa...ima tako lepe, prav sladke so. Pogledal me je, jaz pa sem hitro gledala drugam. „Res si lepa v tej obleki“ mi je šepnil. Nasmehnila sem se mu zapeljivo, nato pa sva prišla končno do šole. Ko sem odprla vrata, ki so vodila v avlo so se skoraj vsi zagledali v naju z Niallom, ki sva se držala pod rokami. Niall je izgledal tako sladko, jaz pa sem se tudi nasmihala. Laura je zašepetala Jeanne: „Kera cukra“ je rekla. „Se strinjam“ je zašepetala Jeanne Lauri. Nekateri fantje so obstali kar z odprtimi usti, joj, sem bila res tako lepa? Tudi Jacka sem videla z odprtimi usti, zdaj mu je žal, da ne pleše z mano, ha, prav mu je. Glasba se je začela. „Vas smem prositi za ples?“ je sladko vprašal Niall. „Seveda“ sem odgovorila z nasmeškom. Z eno roko sem ga prijela za ramo,z drugo roko pa sem dala nasproti njegovi, Niall pa me je z eno roko prijel za boke, z drugo pa je naslonil proti moji roki. Začela sva plesati počasi, saj je bila glasba počasna. Gledala sva se v oči. Tako lepe so...nisem ga morala nehati gledati. Približal se mi je in že sem zaprla oči...“Lola!“ sem zaslišala Lauro. Pa ne no! Zakaj ravno zdaj!?Ubila jo bom! Grdo sem jo pogledala, Niall pa se je zasmejal. „Kaj spet?“ sem jo vprašala in zavila z očmi, saj mi je uničila skorajšnji poljub. „Uh..nič...hotela sem reči le, da ko sta prišla noter,so vsi gledali, ker sta bila res prava cukra“ je rekla veselo ter mi pomežiknila. Niall se je sladko nasmehnil in zasmejal. „Lepo...“ sem rekla in ji namigovala, naj se spravi stran. „No grem zdaj, se slišimo pozneje.“ je rekla Laura in se končno spokala. Pogledala sem ga v oči, kar bleščale so se mu, on pa je na hitro pogledal v luknjico, med mojimi prsmi. Zapeljivo sem se mu nasmehnila. „Hočeš me...“ sem mu potihem šepnila v uho. Prikimal je in se mi zaželjivo nasmehnil.“Greva...na wc?“ sem ga vprašala zapeljivo, ter se ugriznila v ustnico.Prikimal je.Vodila sem ga do wc-ja. Zaprla sva se v eno od kabin, nato pa se mi je približal. Nihče naju ne bo tokrat ustavil. Nežno me je poljubil na usta, nato pa sem počasi odprla usta in najina jezika sta se staknila. Bilo je čarobno. Na tisoče metuljčkov sem imela v trebuhu. Poljubi so bili zelo nežni in sočutni. Začel je sesati na mojem vratu, jaz pa sem stokala, saj je bil užitek.Bil je tako dober občutek...nisem se počutila boljše. Niall me je prijel za boke in me dvignil, jaz pa sem ovila svoje noge okrog njega. Poljubil me je in že ko si je odprl zadrgo na hlačah, sem zaslišala odpiranje straniščnih vrat. „Psst.“ sem potihem šepnila Niallu. „Lol, Niall, sta tukaj?“ sem zaslišala Jeanne. „Ja, tukaj sva.“ sem rekla ter se zasmejala potihem. „Am, kaj pa delata?“ je vprašala začudeno. Joj, nekaj si moram hitro izmisliti. „Am...torej...Niallu se je...“ sem začela, Niall pa je nadaljeval. „Zadrga se mi je strgala, pa mi Lola poskuša pomagati.“ je rekel, jaz pa sem se mu nasmehnila. „Am, no prav, hitro pridita, saj bodo kmalu določili Par večera.“ je rekla Jeanne, v skorajšnem smehu. „Ja no“ sem hitro odvrnila, nato pa je odšla. Pogledala sem Nialla, ki me je gledal z tem luškanim obrazkom. „Bova nadaljevala...po koncertu.“ sem rekla ter se ugriznila v ustnico, in mu pomežiknila. „Komaj čakam.“ je rekel z nasmeškom, in mi pomežiknil. „Greva zdaj?“ sem vprašala. „Ja“ je odgovoril Niall. Odprla sem vrata kabine, in se pogledala v ogledalo. Frizuro sem si malo popravila, Niall pa tudi, nato pa sva se odpravila v avlo, kjer so bili ostali.Vsi so sedeli na stolih, midva pa sva se tudi usedla na dva prazna prostora, ki sta bila še prosta. Blizu naju sem zagledala Jeanne, ki me je gledala in se mi smehljala.Grdo sem jo pogledala, nato pa ji je hitro nasmeh zbledel z obraza. Sledili so govori učiteljic/razredničark, in končno smo prišli do gdč. Macole. „Dragi moj, 4.e!“ je začela. „Rada bi povedala, da ste bili dober in uspešni razred. Imeli smo se lepo, tudi grdo.Zdaj vas je več ali manj, polnoletnih. Upam, da boste nadaljevali z življenjem tako, kot se spodobi.Ne zabredajte v težave,pojdite v life! Peace!“ je povedala z nasmeškom na obrazu, in ja, vedno je imela Peace na koncu, pri vseh govorih. Niall se je zasmejal. „Vedno ima te fore“ sem mu potiho šepnila v uho. Nasmehnil se je. Imel je tako lep nasmeh...ljubila sem ga. Ne vem zakaj, toda vedela sem, da je pravi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mnenje?
Next?
18. september 2013
sj veš kva ti bom rekla najboljša!!!!!!!
pa da mi ne bi skušala spet kj povedat u šoli kva se bo zgodil! pazi se me če boš
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
18. september 2013
u147737
u147737
neeeeeeext <333333333333333333
10. oktober 2013
hej am morm vm povedat da zdej nč ne bo ker grem na glasbeni tabor in me ni doma čez vikend...pol kej dobite pa tko 2 brauki ahah xP
10. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg