Forum
Okej, sem hard-dying fan Liverpoola že od kar sem bla majhna punčka. Moj najljubši footballer je Steven Gerrard-captain fantastic. : D
prosim povejte svoje mnenje, sam v lepem načinu, ker jas tud ne maram Chelsea pa Citya.. itd pa respext za fane, ker pač lahko vsak za svojga navija! : )

Ti je všeč Liverpool in Stevie G?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. april 2012
liverpool is my religion, anfield is my church

zdaj je treba premagati chelsea v finalu FA pokala in pokazati torresu, da se je zajebal, ko je zapustil veliki klub in obrnil hrbet najboljšim navijačem na svetu.

ynwa
20. april 2012
se strinjam s tabo!
LIVERPOOL IS MY RELIGION, ANFIELD IS MY CHURCH. : )
sicer pa še dobr, da smo ga prodali, ker s tako formo ni bil za nikamor. sam si je kriv, če mu je več do gnara! Gerrard mu je lahko za vzgled, on bi tud lahko šou v chelsea za velik gnar, pa je rajši srce izbral! kaki prasec je torres.
v FA pokalu jim je treba pokazat hudiča!
YNWA! < 3
22. april 2012
bi se mu po mojem v liverpoolu hitro spet odprlo, navsezadnje je bilo veliko več igre na torresa v liverpoolu kakor v chelseaju. ampak sedaj se mora odpreti carrollu, da bo zabijal in stopal po poti torresa. razen odhoda, seveda.

denar ne osvaja lovorik, zato je čas, da modrim zapremo gobce in jih premagamo.
22. april 2012
ja to je res. upam da se carroll čimprej zbudi in pokaže česa je zmožen. vendar bi mi bila zelo všeč tale napad: TORRES+SUAREZ+CAVANI. to bi ubijalo.

seveda ampak lovorike osvaja srce. ;
24. april 2012
mislim, da bi še bolj ubijal napad forlan-suarez-cavani, vsi trije urugvajci, ki so dokazali, da se izjemno ujamejo. se pa ne bi branil niti torresa niti cavanija

chelsea v finalu... ni kaj, razočaran nad barco, da ni izločila kluba, ki ga najbolj sovražim
25. april 2012
hattrick suareza in asistenca gerrarda, norwich 0:3 liverpool.

ynwa
28. april 2012
oh ja men je cavani ful car!
oh jaa jas sovražim blue shit! )
oh ja mater mu je dal Suarez taki gol da sam gledašš, ;DDD
dobimo novega trenerja keriti je najboljša rešitev? AVB, CAPELLO, MARTINEZ, BENITEZ, ...
aija pa ti si za olimpijo? ker jas sem za MARIBOR! ;d
22. maj 2012
gerrard je najboljši v liverpoolu.
22. maj 2012
in suarez
22. maj 2012
za trenerja si najbolj želim martineza. capello je nesposoben, avb je mlad, pa čeprav je s chelseajem imel vizijo pomlajanja ekipe, kar mi je načeloma všeč. benitez v interju ni naredil popolnoma nič, še bolj zaje*** situacijo. tako da ja, verjetno najboljša rešitev martinez, ker je wigan letos igral izjemno atraktiven, dober fuzbal, ki bi ga rad gledal tudi pri liverpoolu.

se pa sploh ne strinjam z menjavo trenerja, žal napaka vodstva.

sem za olimpijo ja
22. maj 2012
mickey11 se strinjam s tabo.. .D
smo ga dobli učeri... rodgers..hja bomo vidli... stojim za njim dokler bo vse štimal... upam da bo nakupu nekaj dobrih igralcev.. )
pomoje bi lahko kingu dali čas, a tako pač je.

hjojj...taprava dva sva tle: VIOLA IN DRAGONS. hahahahha
31. maj 2012
jaz verjamem vanj. nepričakovano novi trener, a je s swanseajem dokazal, da je izjemno sposoben in upam, da nam pripelje vsaj ligo prvakov. king kenny bi tako ali tako moral ostati.

31. maj 2012
jas mislim, da bo porihtu štalo! rabmo kakega novega dobrega veznega. : ) drgače se pa carroll kr prebuja. a boš spremljal EURO2012? pa za koga navijaš? jas sem za anglijo... < 3 pikolino, nas jeb*** tele poškodbe! cahill, barry, lampard.. mater!
04. junij 2012
bom spremljal, seveda... bom tudi za anglijo, predvsem zato, ker bo pol liverpoola v ekipi
05. junij 2012
letos sem še sploh za nagleže ker majo tako fajnega kapetana Stevieja. sicer pa bo težka, da bojo sploh čez skupino prišli, ampak dobro, je pa res da je pol Liverpoola noter ja. Gerrard, Johnson, Carroll, Henderson, Kelly, Downing. Carroll jih bo drmal, se zbuja pubec.
07. junij 2012
angleže*
07. junij 2012
saj je bil že čas, če bi bil vedno tak, kot je bil na začetku sezone... no ja, potem bi bilo bolje, da novakoviča kupimo lol
10. junij 2012
jaz sem za angleže in italijane.
11. junij 2012
carroll zadel po podaji gerrarda proti švedski
15. junij 2012
u95287
u95287
najjači klub v ligi!
2004/05 so dobil ECC

Florent Sinama Pongolle (zamene en od top carjev iz L'poola) za nih igrov od 2001 do 2005
16. junij 2012
olimpija_fan gledla tekmo! fantastičen je tale naš Stevie. špila v obrambi pa kjer koli hočeš, žoge pa tak al tak take deli da samo gledaš. )
mickey11 a res ? anglija je kul, ampak italija?
18. junij 2012
ja italija je pri meni na drugem mestu.
18. junij 2012
jas jih ne maram, ampak okej, če tebi paše pol še more meni.
pr meni so bli na drugem mestu Hrvati.
19. junij 2012
lol potem pa raje ne o italiji...

no ja, pač stvar okusa. pri meni je na drugem mestu nemčija
19. junij 2012
anglija v četrtfinalu proti italiji.

to bo vreji tekma
20. junij 2012
olimpija_ fan raje ne o italiji, ker so moje angleže izločli! svinje ! kapo dol Gerrardu, ki je vseskozi bodril ekipo.
04. julij 2012
čeprav navijam za braco mi je zelo všeč tudi liverpool ja res je torres se je zajebo ko je sel v chelsea tm je se slabsi drgac pa o stevenu gerardu nimam kj rect res izvrsten kapetan in tudi eden najboljsih vezistov na svetu je kljub svojim letom mislim da bo še dolgo ostal zvest nogometu in liverpooolu
25. februar 2013
liverpool!¨sicer ne vem zakaj je šel Stevie v los angeles ampak vseeno je še vedno moj najnajnajnajnogometaš. sicer navijam tudi za chelsea in za oscarja (moj profil) ampak oscar je proti gerrardu ena prava ničla.
11. avgust 2015
Liverpool je dober klub mogoče bi rabu kakega bolšega trenerja.Sicer imajo dober igralski kader mogoče kakšen napadalec npr. Falcao,Pedro,itd..Drgač pa je zame poleg Chelsea najboljši klub v Angliji.
14. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg