Forum
heiii!
pišem novo zgodbo in res upam da jo boste brali in delili naprej!
naslov je : live your life!
* moje ime je Neja, stara sem 17 let in hmalu bom praznovala 18-tko, rada imam mojo družino prijatelje in zabave, rada plešem in se družim z prijatelji, nemaram šole ampak useno mi gre kar dobro v njej živim v veliki hiši v Veliki Britaniji in tukaj mi je res zelo ušeč!! imam veliko prijateljev a le eno z katro se poznamo že vse življenje in sve že od vedno najbolši prijatelici! to je Tanja..njo imam najraje, lahko ji zaupam use, vdno se imave super, skupaj sve v razredu, usak dan se vidmimo!....res nedam je nobenemu!<3ona je moja!<3
no pa začnimo z mojo zgodbo!

to sem jaz:

moja najbolša prijateljica Tanja!:

Danes je zadnji dan šole in usi se imamo zelo dobro...malo smo žalostni zaradi tega ker se z nekaterimi nebomo vidli 2 meseca in nekateri iz šole odhajamo saj smo končali srednjo...to so slabe stvari zadnjega dne šole ampak useno čes 1 uro se začnejo POČITNICE!
bila je zadnja ura matematike. učiteljica nas po dolgem času ni nič mučila ampak smo se le pogovarjali in se zabavali..ker je uč. od matematike tudi naša razredničarka smo ji podarili veliko darilo ker nas je pripeljala skozi celotno srednjo šolo, večino brez popraucev. to uro so potekle souze žalosti in sreče..! zazvonilo je in: razred je bil v hipu prazen hodniki pa nabito polni!*
ko sem prišla domov so me usi čakali doma in skupaj smo pojedli kosilo*! bilo je lepoo.
po kosilu sem poklicala moje najbolše prijatelje in odšli smo na plažo!..
z mano so bili: tanja, tina, nika, rok in miha.. ( najbolši )

tukaj smo :

kaj smo počeli tam ( bilo je najbolše ) zveste v nadeljevanju!

next??
26. oktober 2013
next
26. oktober 2013
next
26. oktober 2013
next
26. oktober 2013
u151788
u151788
neeeeeeeeext!
26. oktober 2013
next.
26. oktober 2013
na plaži je bilo več kot najbolše. prišli smo na plažo, se namestili in takoj zatem odšli v morje..iz morja nas ni bilo kar nekaj časa saj smo se imeli preveč dobro..šli smo ven in odhiteli v bližnji lokal na majnši prigrizek velike porcije krompirčka..po 2h smo končno pojedli in popili ter se odpravili še enkrat u vodo. po spet dolgem kopanju, smo se ulegli na plažo in občudovali najlepši sončni zahod ever!<33
zravn mene je ležau moj najbolši prjatu in res je najbol hud tip ever!..ful sm vesela da sva dobra frenda in komi čakm da me upraša če bi bla z njim ( usaj upam da me kdaj bo ) ..
to je ta rok sej veste:

no zvečer smo se odprauljali domou ampak po poti smo zagledali v enmu baru prpravljeno use za nek žur al neki. pouprašali smo kaj se bo dogajalo tm in so rekli da pride neka skupina in da bo žur do konca! sploh se nimo sprašavali al bi šli al ne ampak smo bli usi uno sam: ajde gremo se odpraut in se dobimo čes 30 min...!
in tko je tud blo..pršla sm domou skočila pod tuš, pojedla nahitro eno frutabelo in se šla odpraut. nism mela neki ful časa zatu sm sam povlekla neki iz omare in se mau namazala in to je blo to..

bla sm taka:

doma sm povedala da nevem kdaj pridem, uzela denarnico, telefon in šla! pred barom smo se dobili usi in pol smo šli not. blo je že neki ljudi in tm smo se mau pogovarjali! žur se je hmau začeu, ljudi je blo ogromno, in ja bend je biu totalno odštekan*!
meli smo se ful zakon, in bli smo mau pijani...fantje itak da več ko me zto smo se zmenli da ostanmo kr cez noč tm na nekmu robu plaže in gremo zjutr domou..
tko je tud blo..okol 4h zjutr smo se u nekmu kotu na plaži zvrnli na tla en zravn druzga in takoj zaspali! zbudili smo se okol 8h zjutr, zarad hrupa ljudi na plaži!...usi smo bli že trezni ( še kr no ) in preden smo šli domou me je rok povabu vn...zardela sm in z veseljem odgovorila: ........... DA ............
povedu mi je ki se dobiva, kdaj...<33 bla sm tok presrečna da sm zletela domou in povedala usem domačim*! bli so veseli zame tko kokr sm bla tud jst!..
dobila sva se pred: ............. nadeljevenje kdr bo zadost nextov!
next???
26. oktober 2013
neext!
27. oktober 2013
next
28. oktober 2013
a lhko prosim objavlaste, da bo več bralcev??

28. oktober 2013
Next
28. oktober 2013
neeext + nova bralka
01. november 2013
hvallaaa! začela bom pisat naprej, ampak še vedno bi blo super če dobimo več bralcev!

love u guys!<333
01. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg