Forum
začela bom pisat zgodbico in če vam bo všeč prosim komentirajte da bom vedla če naj pišem naprej al naj neham.
"Rose," čisto objokana sem pogledala na posteljo z belo odejo in se zazrla mami v oči.
"Ja?" sem jo vprašala z komaj slišnim glasom. sedela sem na stolu zraven nje. njeni svetli lasje so bili neurejeni in njen obraz ves bled. prijela sem jo za roko. bila je mrzla in grozljivo suha. ni se mogla premikati vendar se je trudila stisniti pest. pogledala je očeta ki je sedel zraven mene.
"pazi nanjo." je rekla z rezkavim glasom. oče me je prijel za drugo roko in pokimal. nato pa je spet s pogledom pogledala proti meni. zavzdihnila je. "nikoli ne dovoli da bi ti kdo preprečil sanje." potiho je zašepetala zadno besedo nato pa je zaprla oči.
*
05. februar 2012
Neeext!
Ful dober začetek!
05. februar 2012
u19496
u19496
neeext ... se strinjam z Nessy
06. februar 2012
"živjo rose,, doma sem." iz kuhinje sem zaslišala očetov glas. bil je globok in tih a sem ga vseeno slišala. že mesec dni je menilo od mamine smrti, vendar si še vedno nisva čisto opomogla. odkar je ni se je vse spremenilo. oče je postal bol tih in ni se več veliko smejal. pri meni je bilo enako. razlika je bila le v tem da se jaz nisem več zafrkavala on pa me je skušal spraviti v dobro voljo.
06. februar 2012
nexxxxttt next next
06. februar 2012
next
21. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg