Forum
To je moja prva zgodba.Upam da vam bo všeč.
........................................................................................................................
Hey,moje ime je Clarisa.Stara sem 17 let,in živim za svoje sanje.Obožujem glasbo,še posebej petje.
To sem jaz:[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=58268952[/img]
Imam tudi starejšega brata Leona.Oče mi je umrl ko sem bila stara 10 let,zato zdaj z bratom in mamo živimo v Avstraliji,natančneje v Sydneyu.No dovolj o meni.
Zjutraj sem se zbudila in opravila jutranjo higieno.Oblekla sem se v kratke jeans hlače in majčko z naramnicami.Pograbila sem torbo in se odpravila v spodnje nadstropje,tam sem si namazala kruh z nutello in odšla v šolo.

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. december 2012
u113983
u113983
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexti mi Tara moja )
03. december 2012
kosem stopila na vrt pred hišo sem zagledala čuden moder kombi.Tik za tem ko se hočem bolj približati da bi bolje videla vozača se je kombi odpeljal.počasi sem odšla do šole bila sem prestrašena, in potem za sabo kar naenkrat zaslišim glas obrnem se in vidim lucijo.ki me prosi če ji pomagam priti do učilnice za glasbo.seveda sem odgovorila.Bila je namreč prvošolček ki se ni znašla.ko sem jo pripeljala sem na vratih zagledala oglas OTRBUJEMO NOVO ROCK PEVKO!lucija je rekla"clarisa kaj bereš?vprašala sem jo ali ve kje se lahko prijavim.povedala mi je da prijave zbira njena učiteljica."lucija ali lahko prosiš učiteljico naj pride ven?
Prijavila sem se in še isti teden odšla na preizkus. V ponedeljek sem po šoli odšla na žrebanje .in izžrebali so me .....!Moj prvi nastop je bil tukaj v Sydneyu.ja sanje so se mi uresničile.gledalci(moji novi oboževalci)so noreli. bila sem presrečna .že čez nekaj tednov sem imela turnejo na kitajskem.Komaj sem čakala , ampak skrbelo me je malo za mamo ker ni izgledala dobro zato sem prosila ali lahko greta mama in brat zraven
ko smo prišli na kitajsko me je tam čakalo povno ljudi .za brata ne vem kje je bil vendar sem videla da ne skrbi za mamo zato sem tokoj po koncertu odšla mami .Vedela sem da z njo ni vse v redu. Začela je bruhati kri in in bledlo se ji je , še dobro da je moj režišer znal kitajsko in da smo mamo lahko odpeljaji v bolnišnico.Z NJO JE BILO KONEC .Ni ji bilo pomoči imela je raka in umrla.ja z brato sva zdaj živela pri mojem režiserju in njegovi ženi.
04. december 2012
nextajte pa boste izvedeli nadaljevanje
04. december 2012
04. december 2012
hehehehe
04. december 2012
ja no ostala sem pri kje smo živeli
07. december 2012
ja no živeli smo še vedno v sidniyu vendar v veliki hiši (v vili) moj brat je na to pripravil zabavo v stari hiši kjer smo prej živeli njemu ni niti malo žal da je mama umrla saj jo tako ali tako ni imel rad...............................................................
nextajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
21. december 2012
to zgodbo ne bom nadaljeval ker je brez veze
25. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg