Forum
u109093
u109093
Heeeeeeeei! To zgodbico bova pisale jaz in zelena Ribica. Tuki je spet ena zgodbica z One Direction. Ja vem, da jih je že 38473846738 ampak nama so tud všeč
_________________________________________________________________________________________

Sem Anne Andrews. Stara sem 17 let. Prihajam iz LA, čeprav živim v Ameriki sem po narodnosti Slovenka. Moja starša sta se ločila, ko sem bila stara deset mesecov. Jaz sem ostala z mamo in sedaj odkar sva se preselili v LA so se mami uresničile njene življenjske sanje saj je postala uspešna igralka. Moje sanje pa so uspeti v petju ter živeti v meni najlepšem mestu torej v… Londonu. Pojem že od malih nog in od tiste ga dne me petje osrečuje vsak dan… V šoli nimam veliko prijateljov ozirom jih sploh nimam. Moj edini prijatelj je Harry. Najboljša prijatelja sva že od prvega razreda in od takrat sva ne ločljiva. On je res najboljši prijatelj. Vsak dan sva skupaj hodila na sladoled, kino…A pred sedmimi leti se je odselil v London in takrat je moje življenje postalo brez vezno vse mi je bilo dolgočasno in brez vezno brez Harryja je bilo življenje res pusto. Nič več ni bilo več urnega smejanja ter zajbavanja drugič učencev. Obljubila sva si, da si bova pisala ter se videla vsak dan na skypu… To je držalo le nekaj tednov potem pa se nisva videla nikoli več. Čisto je pozabil name in to me takrat tako molelo, da sem hotela umreti a je mami to opazila ter me na koncu prepričala, da ni konec sveta in …. Po nekaj letih nisem več toliko razmišljala ampak sem se še bolj kot kdar koli posvetila glasbi in ni mi žal. A pred nekaj leti sem ga videla na Britanskem x-factorju in pogled nanjga mi je vzbudil čisto vse spomine nanj. Nisem več zdržala zato sem si spremenila ime. Saj nisem hotela imeti več stikov z njim nikoli več v mojem življenju.

26. oktober 2012
u106856
u106856
Hei jaz sem Julie Andrews. Po narodu sem Slovenka. Stara sem 17 let in živim sama z očetom v Torontu. Oče je po poklicu kirurg zato je zelo malo časa doma. Jaz ko sem cele dneve doma pa rišem v smrtni tišini , pojem da me pridejo poslušat sosedi, in pa kuham da sprožim gasilni aparat in je nato mokra cela hiša. No skratka sem štorasta in precej čudaška. Imam samo enega prijatelja in še to je moj fant. Začuda da sploh imam fanta. Najboljša prijatelja sva že od vrtca. Včasih je bil majhen in okrogel. Nihče ga ni maral. Imel je polizano pričesko in se oblačil v slogu piflarja. Sedaj je najbolj priljubljen, najbolj HOT in športen fant na šoli. Vsi ga poznajo, vsi se mečejo za njim. To šolsko leto je bil on nekaj več. Mislim ni me več gledal in ni me več hotel poljubiti pred vsemi. Nerodno mu je bilo ko sem ga objela in odrival me je stran ko sva se srečala. Občutek imam kot da me nihče ne mara. Kot da sem ne zemljan in da z gledam tako čudno da se noče nihče pogovarjati z mano. Imam psičko ki sem ji dala ime Lily.
Jaz:

26. oktober 2012
u73517
u73517
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!

нαααנ!
ρяσσσѕιм вι ѕσ∂єℓσναℓα؟:
http://www.igre123.com/forum/tema/acacia-clark../43832/
ραč ηαριšєš ηєχт ιη кσ вσѕтα 2 ηєχтα ∂αм ηαѕℓє∂ηנσ ѕℓιкσ.
кαѕηєנ נιн вσм ∂αℓα тυт νєč.
ℓєєρє вσנσ , ∂ση'т ωσяу;●
26. oktober 2012
u107790
u107790
neeeeeeeeeeeeeeeext.....
26. oktober 2012
u109093
u109093

Zbudilo me je nežno trkanje na vrata moje sobe. Obrnila sem se ter si pomencala oči. V mojo sobo je vstopila mami »Anne. Nujno moram v službo. Pridem za večerjo« Mi je skoraj zašepetala ter zaprla vrata. »Okej mami« sem komaj spravila iz sebe ter zaspala nazaj. Zbudila sem se ob pol dveh popoldne. Vstala sem ter odšla v kopalnico. Tam sem se preoblekla ter si umila obraz. Na hitro sem pojedla kosmiče ter odšla teči v park. Saj je bila to moja navada. Domov sem prišla nekaj pred treto popoldne. Vstopila sem v hišo ter tam zagledala mamo. » Mami a nimaš ti službo do večerje?« Sem jo vprašala ter odšla do nje. »Šefica je zbolela in zato moram jaz na mesto nje v…London. »Je rekla. Ko sem zaslišalo besedo »London« so se mi zasvetile uči. »Grem lahko s tabo?« sem vprašala. »Ne, da lahko greš ampak moraš!« je v smehu rekla mami ter mi pomežiknila. Zasmejala sem se ter ji stekla v objem. Nekaj časa sva se še objemali. »spakiraj si oblekle saj že danes odpotujeva.« »Ja mami« sem ji odgovorila ter stekal po stopnicah. Iz pod postelje sem vzela kovček ter pod njim pa zagledala zaprašeno sliko. Zapihala sem ter prah je izginil iz slike jaz pa sem zagledala naju s Harry-jem Stylsom ko sva na počitnicah. Po licih so mi začele listi solze. Hitro sem jih obrisala, sliko pa sem rastrgala na tisoče kovčkov ter jih vrgla v smeti. Zajela sem sapo ter začela zlagati obleke v kovček. Ko sem končala sem se odšla še na hitro preoblečt

Ter se naličiti. Prvič sem se v desetih minutah zrihtala. Vzela sem kovčke ter odšla dol po stopnicah. Tam me je že čakala mami ter skupaj sva dali kovčke v avto ter se odpeljali. Celo pot sem poslušala muziko ter razmišljala o Londonu ter o … x factorju. Omg x factor , omg, omg. Moje veselje je vstavila mami saj mi je rekla naj grem iz avta saj sva že prispeli. Vstala sem ter odšla iz avta. Vzeli sva kovčke ter navdušeno čakali na letalo. In končno je prišlo sicer ga ni bilo samo pet minut a meni se je zdelo, da ga čakam že dve uri. Vkrcala sem se ter se usedal k oknu. Nekaj časa sem brala neko dolgočasno knjigo nato pa sem zaspala…
26. oktober 2012
next.!
27. oktober 2012
u107790
u107790
neeeeeeeeeeeeext....
27. oktober 2012
next!
23. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg