Forum
Nova zgodbica o one direction, katero pišem z Stašo Vnučec. Upam, da vam bo všeč.
Hej!
Ime mi je Amy.

Stara sem 19 let in živim v Londonu. Živim v stanovanju z mojim fantom Janom.

Sem čisto preprosto dekle. Delam v podjetju MUSIC SAVE. Čisti dolgčas je v tej službi. No razen ko k nam pridejo kakšni slavni pevci. V zadnje je bil tu Justin Bieber in sicer za videospot pesmi Boyfriend. Začela bom kar z mojim klasičnim dnevom. Nekega dne sem normalno vstala od 7.30. Na hitro sem pojedla zajtrk, se umila in oblekla.

Odšla sem v avto in se odpeljala v službo.
16. september 2012
hay vsi skupaj sem nicole.stara sem 20 let in delam v podjetju MUSIC SAVE,kjer imam zelo dobro prijateljico amy.

živim v londonu v svojem stanovanju.imela sem fanta,ki je bil ženskar.z prijateljico amy veliko časa preživima skupaj.skupaj greva po nakupih in vse te stvari.

v naše podjetju je bilo že veliko slavnih pevcev.selena gomez,justin bieber in vsi ti.
naslednje jutro sem se zbudila in si naredila zajtrk.

oblekla sem se v poletno oblekico saj je bilo poletje.ko sem prišla v podjetje sem videla amy in jo pozdravila.

[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-LIGNEslbyzubUwyNhiJdvB07yw7-CJWenX9-hWkX-9XFF1Q7KyLqJP3A[/img]

next?
16. september 2012
u103180
u103180
next
16. september 2012
nadaljuje majameowmaja
16. september 2012
u103180
u103180
ok
16. september 2012
next + nova bralka
16. september 2012
nextam jutri
16. september 2012
ok komej čakam
16. september 2012
u37607
u37607
Next + nova braka
16. september 2012
u31868
u31868
next
17. september 2012
u37607
u37607
Neeeeeeeeeeeeext
17. september 2012
next...
17. september 2012
Ko sem prišla sem zagledala Nicole. Pozdravile sva se. Odšla sem spet zlagat liste. Ven zelo dolgočasno. Neki listi sem neki tja. Moj dan bi bil zelo dolgočasen če se ne bi nekaj zgodilo. Zložila sem papirje in jih hotela odnesti šefu. Malo sem gledala po papirih, če so vsi lepo zloženi in pozabila gledat pred sabo. Verjetno ste že ugotovili, da sem se zaletela v nekega fanta. Res je bil lep. Listi so mi popadali na tla, fantu pa je telefon padel. Preden sva se zaletela ga je očitno imel v roki. Opravičila sem se mu in on se je tudi meni."Joj zdaj ti dolgujem še nov telefon."sem rekla. "Ni treba, saj jih imam veliko."je rekel on."Aja pa jaz sem Zayn, če me še ne poznaš."je še dodal."Aha jaz sem Amy. Bi te morala od kje poznati?"sem vprašala. Rekel mi je naj se malo razgledam po prostoru. Res sem pogledala in videla vse sodelavke, ki so totalno bulile v njega. "Aha ampak vseeno te ne poznam."sem izjavila."Član skupine One Direction sem."je rekel."Aha lepo."sem še dodala."Am lepo, da sva se spoznala"je rekel in mi v roke potisnil listek."Hvala. Adijo."sem rekla. On pa:"Adijo."
17. september 2012
u31868
u31868
next
17. september 2012
u103180
u103180
next
17. september 2012
u37607
u37607
Neeeeeext
17. september 2012
next
17. september 2012
next nujno
17. september 2012
ta služba me bo spravila ob PAMET!!toliko dela imam da ga še svoj živi dan nisem imela.vse to še morem nest tajnici,misl joj no.še dobro da tukaj dela amy sicer bi že takoj dala odpoved.

ko sem prišla k tajnici je tam notri že bil en fant.bil je približno tako star kot jaz.ves čas me je gledal.ko sem šla ven sem videla da mi tisti fant sledi.

fant: hey počakaj!!!!!

ozrla sem se in videla tistega fanta,ki je bil pri tajnici.in ta fant je bil LIAM iz skupine one direction.moja prijateljica amy jih je občudovala kot otrok in vedno mi je vse razlagala o njih.

da bi se zares prepričala sem ga vprašala"kdo si?".liam payne iz skupine one direction.

"no super"sem rekla in vsa jezna šla v pisarno.

hvalabogi mi potem ni več težil.ko sem šla domov sem videla da mi nek avto skoz sledi.kmalu sem pozabila nanj in se odpravila v hišo.

po nekaj minutah je pozvonilo in šla sem odpret bil je liam za njim pa vsi iz one direction.

hotela sem zapreti vrata ampak je liam postavil roko da jih nebi.vstopili so brez mojega dovoljenja.

liam: ne bomo šli dokler ne boš privolila!

jst: privolila v kaj?!

liam: v to da sem tvoj fant

jst: kr sanjaj ampak sanje se ti nikdar ne bojo uresničile!

bil je že čisto blizu in me na hitro poljubil drugi pa so se začeli smejati in žvižgati.odrinila sem ga in ga brcnila saj veste kam.

jst: kaj hočete?

harry: liam hoče tebe kolikor vemo

liam: ja res

medtem pa se je tisti blondinec odpravljal v kuhinjo

jst: kam pa ti!?

blondinec: nekaj morem jest!

na kavč vsi.ubogali so me in me prestrašeno gledali.

harry: pravzaprav liam rabi punco samo zato,da bi novinarji pisali da ima punco,da ne bi več govorili da je zapuščen.in zato bi punca bila plačana!!

jst: si rekel da bi bla plačana

harry: ja

denar bi rabla sem razmišljala iz razmišljanja me je zmotil louis,ki je rekel da bi se pred javnostjo morala poljubljati.

kaj zakričim.in zdaj moraš narediti test da vidimo kako dobro se poljubljaš zato moraš poljubiti liama on bo pa povedal če se dobro poljubljaš.

ne,ne in ne nasprotujem.

harry: dobro potem pa nič denarja gremo fantje

ko so že vsi pri vratih rečem"vredu naj bo".z liamom se približava in se začneva poljubljati.poljub je bil dolg in nežen.všeč mi je sem si rekla v mislih.nicole kaj govoriš skoncentriraj se vendar srce mi govori da ga naj vzamem.no prav tokrat bom poslušala srce.

oprostite za dolg next imela sem odprto domišljijo

next?
18. september 2012
u103180
u103180
"oprostite za dolg next"
to je najbolš de dolg next
in seveda next
18. september 2012
nič zato če je dolg men so boljši dolgi kot kratki pa next nujno
18. september 2012
next
19. september 2012
u37607
u37607
Neeeeeeeeeeeext
19. september 2012
u37525
u37525
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttt
22. september 2012
neeeeeeeeext
22. september 2012
če ker hoče nastopati v zgodbici naj pove svoje ime in me naj člana razen liama in zayna
22. september 2012
se bom potrudla danes nextat...kr nimam velik časa
22. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!
22. september 2012
u37607
u37607
Neeeeeeeeext
22. september 2012
Listek sem dala v žep. Šele ko sem prišla domov sem ga pogledala. Na njem je pisalo Zayn in verjetno njegova številka. Še enkrat sem premišljevala kdo bi lahko bil Zayn. Cel čas sem imela v glavi One Direction. Čez nekaj časa mi je končno padlo na pamet, da sem ta bend zelo oboževala ko sem bila majhna. Nicole sem vedno pripovedovala o njih. Odločila sem se, da grem na obisk k mami. Želela sem si ogledati svojo sobo. Jap. Mama vedno vse shrani. Takšno kot sem pustila takšna je. In res. Bila sem na obisku. Odšla sem v svojo sobo. Aja pa nisem še povedala, da imam mlajšo sestrico. Kliče se Anna. Skupaj z mamo in sestrico smo si ogledali sobo.

Takoj sem se spomnila vsega. Sploh nisem mogla verjeti. Mama ni čisto nič taknila. Še karte od njihovega koncerta so bile tam.

Joj kako sem tisti dan uživala. Žal Nicole ni nikoli šla z mano. Ona jih ne mara. Oh kakšen lep spomin na osnovnošolske dni. Saj ne morem verjeti. Pravkar sem zagledala zapesnice od njih.

Jap čisto nora sem bila na njih.

Hahahahaha. Ne morem verjet. Ponavadi sem si jih želela samo dotakniti in zdaj. Zdaj pa ko jih niti prepoznam ne več se pa zaletim v enega od njih in še telfonsko mi da. Nemogoče. Še tole sem zagledala.

Mama je odšla do omare in ven potegnila:

"Tole majco je Amy nosila na njihovem koncertu."je rekla mama Anni. Potem pa je iz omare potegnila nekaj najlepšega. Mojo obleko, ki sem jo imela za valeto. Obleka mi je še vedno prav saj sem bila v osnovni šoli zelo velika, potem pa sem naenkrat nehala rast. Res. Obleka je bila tako lepa.

No mama je tudi najdla sliko moje nekdanje BFF. Ime ji je Kandida. Ona je tudi oboževala One Direction. Vedno ko sva bili skupaj sva se pogovarjali o njih. No enkrat pa sem jo tudi slikala:

Oh kako je bilo lepo vse to videti. Z veseljem sem se vrnila domov.
24. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg