Forum
Živijo! Ja, to bo še ena zgodbica o One Direction. Upam da vam bo všeč!

1.del
----------------------------Summer------------------------------
"Summer, vstani v šolo bo treba." me je zbudil nežen mamin glas. "Jutro ljubica, hitro vstani in se preobleči. Imam veliko novico zate." Takoj sem vstala,stekla v kopalnico, se umila,počesala lase in se oblekla. Jap, zdaj je zdanji mesec pred koncem šole. Prišla sem v kuhinjo, kjer je bila mami. "No, kaj je tako pomembnega, da sem morala že vstati?" "Summer. Kmalu boš stara 18 let in...veliko tečnariš o teh..One Perfection, ali karkoli so že.." "One Direction, ampak lahko bi bili tudi One Perfection, ker so popolnii" "Kakorkoli...z očijem sva sklenila, da greš za te poletne počitnice v London, na njihov koncert in potem boš še cel mesec tam. Aja, s sabo boš lahko vzela kakšno prijateljico seveda, da ne boš sama!" Kaj?? Se mi pravkar uresničujejo življenske sanje?! Začela sem jokati in šla sem objet mamo. "Mami, hvala ti!! Obožujem te!" "Je že ok...samo bodi še celo šolsko leto pridna, pa bo vse popolno." Zahihitala sem se, potem pa prikimala. "No, zdaj pa grem v službo. Ne zamudi avtobusa!" "Ne bom!" sem zaklicala in pomahala mami. Ah ja...uresničujejo se moje življenske sanje..
Naj se predstavim. Ime mi je Summer-Alex Heart. In sem ena od oboževalk One Direction! Ja, brez njih ni življenja zame!
Tole sem pa jaz:

-----------------------------------------------------------

Boste brali zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. maj 2013
neeeeeeext
19. maj 2013
Next
19. maj 2013
u101445
u101445
neeeeext!!