Forum
Heey!Odločila sem se da bom pisala zgodbo o neki punci.Zgodba bo grozljiva,romantična,vesela,žalostna,praktično za vse okuse...

Boš bral????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. september 2014
next za začetek :3

Hey!Sem 16 letna Charlotte Meadows(moj vzdevek je Clippy) in živim v majhnem škotskem mestecu.Danes je moj prvi šolski dan.Ko sem zjutraj prišla v šolo,sem najrej pozdravila svojo klapo prijateljev.Sproščeno smo sedeli na šolskem hodniku in čakali profesorja angleščine in našega razrednika g.Swinga.Ko je prišel,nas je nagnal v razred in nas brez uspeha poskušal umirit.Itak mu ni uspelo.Ko je bila v razredi še kar normalna zvočna jakost,je pričel pridigati,kako smo lahko že na začetku tako neznansko nespoštljivi in bla in bla in bla.Ko je bilo ure konec,smo šli k naslednji uri.Vse nadaljne ure so bile polne nesramnih opazk učiteljev.Ko je bilo konec pouka sem šla doov.Ko sem prišla domov,me je pričakala totalno preveč skrbna mami,ki me je takoj vprašala kako je bilo,ali sem bila pridna in ali bom topel čaj in podobne traparije.Ko sem ji nekako odgovorila na vprašanja,sem se preoblekla,vzela IPod in rekla da grem tečt.Šla sem torej v bližnji gozd,poleg reke in si nabila musko na glas.Tekla sem in se sproščala ob njej.Ker je bilo toplo sem se po teku odločila da se še skopam v reki.Bila je prijetno mlačna in kot majhen otrok sem škropila vodo,se smejala in se potapljala.Stvari so me čakale na štoru blizu vode.Naenkrat sem videla kako se premikajo drevesa in vedela sem da to ni veter.Mogoče pa je le kaka žival ali kaj podobnega...Ali pač?

Charlotte:
http://content.eventim.com/static/uploaded/at/3k2g_300_300.jpg

Profesor Swing:
http://giving.wfu.edu/files/2010/08/furr.jpg

Gozd:
http://where2walk.co.uk/wp-content/gallery/d035/mixed-trees-of-gisburn-forest.jpg
vprašanja:
1.a vam je všeč??
2.kaj je prestrašilo Charlotte?

nej nextam???
20. september 2014
a lah saj kak nextt kdo napiše tut če mu ni všeč,zato da se naum počutla k izmeček??pliss!!
20. september 2014
NEXT
men se zdi ful dober začetek
20. september 2014
tenx <3
21. september 2014
next bo mal kasnej
21. september 2014
Gledala sem in spet se je nekaj zganilo.Zdaj sem bila že čisto prestrašena.Za kratek trenutek sem videla človeško postavo in to je bilo vse.Naenkrat pa je izza drevesa skočil nek fant moje starosti.Nasmehnil se mi je jaz pa sem ga nadrla da ni lepo gledati ljudi ko se kopajo,sploh pa jih ni lepo takole strašiti.Predstavil se je kot Luke in rekel da so se pred kratkim priselili v isto ulico,kjer živim jaz.Rekel je da mu je gozd pač zelo všeč in se je zato prišel sprehajat.Nato je kratko malo navrgel da me že več dni opazuje skozi okno svoje sobe in da se mu zdim ''vroča''.Če ne bi bila v vodi bi ga pri priči udarila.Tako pa sem ga le grdo pogledla in mu rekla naj odide.Na srečo se ni upiral in odšel je.Še nekaj časa sem oprezala za njim,če se je slučajno spet potuhnil za kakšno drevo.Ko se mi je zdelo varno,sem se kot blisk posušila in oblekla.Še malo sem posedela ob reki in razmišljala o Luku.''Uf,tale bo pa še težava.''sem si jezno rekla...

Luke: http://2.bp.blogspot.com/-dt4KZLewbYg/UFO3s4M2edI/AAAAAAAAIIY/onRg6o_lFf0/s1600/securedownload+%281%29.jpg

vprašanje:
Je Luke nevaren za Charlotte?
21. september 2014
ja men se zdi debilski
21. september 2014
nwm mogoč bota pa tta dva kedi še skup pršla
Neeeeeeeeeext
21. september 2014
Next posečen angel 123 :

Naslednji dan,ko sem prišla v šolo sem na hodniku videla Luka.Takoj ko sta se najina pogleda ujela,se mi je prijazno nasmehnil.Njegov pogled me je nekako očaral...A hitro sem se zbrala in se trmasto obrnila.Mislila sem si:včeraj je bil zelo predrzen,in če misli da me bo očaral se hudo moti.Nato smo se zgužvali v učilnico in učiteljica Tina,je pričela na dolgo in široko redavati snov pri biologijiNA-genski zapis.Bilo je takkooooo dolgočasno,a je med razlago pol razred zaspalo.Ko je učiteljica to opazila se je oglasil naš najboljši prijatelj:zvonec,ki je oznanjal odmor.Učiteljica ga je poskusila preglasiti s tem,da seje na ves glas drla,kako grdo je da je ne spoštujemo,podobno kot prof.Swing včeraj.Še nekaj ur sem presedela,prespala in preposlušala obenem nato pa se je pouk končal.Prišla sem domov in kot vsak dan sem se odpravila na tek.Ne vem ali je bilo samo zaradi dnevne rutine,ali pa sem si samo želela srečati Luka...

Sori za kratek nextt...
23. september 2014
posvečen*
23. september 2014
next
24. september 2014
Tekla sem po gozdu in grdo padla,ko sem zagledala Luka,ki je tekel nasproti meni.Bilo me je tako sram!Poskušala sem vstati še preden bi prišel do mene,a me noge preprosto niso ubogale.V gležnju me je presenetila ostra bolečina.Zaprla sem oči,ko je Luka rekel,če mi lahko pomaga.Jezno sem rekla:''Ne hvala,tudi sama se znajdem.''Pogledal me je s tistimi očmi in mi nežno sezul supergo.Pogledal je gleženj in prijazno rekel:''Nič hudega ni,samo malo bo zateklo.''Vprašala sem ga če je zdravnik ali kaj podobnega,da je tako pameten,a je rekel da je to zato ker je njegov stric zdravnik.Pomagal mi je vstati in me vprašal,če greva k reki,da namočim obolelo nogo.Ko sva sedla sem namočila noge in bilo je bolje.Luke je sledil mojemu vzoru in jih še sam namočil.Nekaj časa sva samo sedela nato pa je spregovoril:''Hej Charlotte,saj veš da v resnici nisem tak kot izgleda.Vem da izgleda kot da mi je vseeno za vse in da me zanima samo izgled pri puncah,ampak v bistvu...No v bistvu sem zelo poglobljena oseba...Pogledal me je,jaz njega in v naslednjem trenutku...
24. september 2014
...Sem odskočila,ker je name padla,sicer precej tanka veja z drevesa.Oba z Lukom sva naenkrat pogledala gor,kjer je na drevesu sedel nek fant,nekaj let starejši od naju.Rekel je:''Oh oprostita,nisem hotel motit ljubezenske romance.''Vstala sem in se zadrla nanj:''Kakšne ljubezenske romance?Ne vmešavaj se v tuje ljudi.''Nasmehnil se je in rekel,da je bil on prvi tu,ker tu preprosto najde svoj mir.Luke je naenkrat vstal in rekel,da mora iti.Rekla sem,da grem tudi jaz,a preden sva odšla,se je fant z drevesa zaklical svoje ime:''Michael.Tako mi je ime.''Če naju ne bi kar tako zmotil,bi se mi zdel še kar v redu. Z Lukom sva odšla,in se napotila nazaj po gozdni poti me je Luka naenkrat zgrabil za roko in rekel:''Naj končam,kar sem prej hotel začeti. Naslonil se je k meni in me poljubil.Potem mi je nežno povedal na uho,da sem mu res zelo všeč in,da bi mu veliko pomenilo,če bi bila njegova punca. V tistem trenutku me sploh ni skrbelo,če se dovolj poznava,samo vrnila sem mu poljub in mu s tem vse povedala...Ja!
25. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg