Forum
u52643
u52643
heloouu...
bom pisalaa še eeno zgoodbicoo,
pliss beerte in komentirajte!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Njegov obraz se mi je nevarno približeval,
čutila sem njegovo sapo... kmalu so se najine ustnice dotaknile,
in še enkrat...
"drin driin drin" me je iz sanj prebudila neumna stara budilka.
vrgla sem jo v steno in končno je utihnila. v topli postelji sem razmišljala o
mojih sanjah. on...in jaz. phh... ampak on obstaja le v mojih sanjah.
potrto sem se oblekla v ponošene ozke kavbojke na korenček in majico
z kratkimi rokavi z napisom DREAMS . ja, sanje... umila in počesala sem se ter
stekla sem v kuhinjo in kot ponavadi je mama že odšla v službo. v mojo torbo sem zbasala
peresnico, nekaj zvezkov, mobi in si obula moje stare dobre allstarke ter šla v garažo po kolo. oziroma po mojega ponija. ne, ne konja ampak kolo poni. zaklenila sem hišo in šla. v šoloo. v staro dolgočasno šolo. danes je zadnji dan pouka. še dobro. brr... čeprav je že poletje tu grozno zebe. on... videla sem ga le v sanjah, a zdi se mi resničen...
"Alex! misliš tu stati s kolesom?! zadnji dan šole je zaboga, zamudili bova! pridi!"
me je iz sanj prebudila moja najboljša prijateljica Caroline. čisto drugačna karakterja imava.
ona je živahna, vihrava in se rada zabava. celo preveč zabava. fantov je menjala več kot šmink,
in tudi pijana je bila že... ja no, saj jaz sem bila tudi že. zaklenila sem kolo in z Carol (tako jo kličem) sva stekli v šolo. oziroma staro ubogo srednjo šolo. pri omaricah sva si dol dali jakne in se preobuli. Carol ima v omarici še ogledalo, pravzaprav ga imajo vse omarice, a moje je že počeno. debelo se je namazala z šminko in si še enkrat namazala oči z barvico. jaz se ne ličim, samo barvico si namažem okoli oči. po poti v učilnico sem jo opazovala. imela je rjave lase, skoraj takšne kot jaz, a ravne. modre oči, in nežen obraz. na videz sva si bili skoraj podobni. postavo je imela odlično, boljšo od mene. jaz sem bila trska. ja, čista preklja sem bila. poleg tega je Carol imela fanta, mene pa še zdaleč pogledal ni nihče. saj sem bila zanimiva na videz, a ko so spoznali moj karakter... so vsi pravi prijatelji izginili. razen Caroline. vbistvu sem bila z sošolci in sošolkami prijateljica a nismo bili v stikih. samo pozdrav, kako si kaj in tišina je bil moj običajni pogovor z sošolci in sošolkami.
le zakaj me niso marali? knjižnji molj, čisto zasanjano dekle... in podobno. Caroline pa se vedno zavzame zame.
"Alex, a spiš?! bi nam prosim že enkrat povedavala kakšno se ti je zdelo
celotno šolsko leto!!?"
upsi, spet sem "zaspala". to je čisto običajno. hmm...kakšno se mi je zdelo leto?
dolgočasno...
"super se mi je zdelo"
sem se zlagala.
učiteljica je pobuljila, Carol pa se je zahihitala. nato sem nazaj odšla v moje sanje...
"Alex, odštevamo!" me je dregnila Carol, ko sem ravno pisala novo pesem v zvezek zgodovine
"10, 9, 8, 7, 6 ..." so odštevali v razredu, še profesorica je šepetala, da ne bi izgubila službe
"3, 2, 1 ... kones šole!!!!!!"
so zavpili, vstala sem, objela Caroline in se zavrtela
"drriiinnnnnnnn" je zvonil šolski zvonec.
stekli smo iz zatohle učilnice na toplo poletno sonce.
z Caroline sva konec šolskega leta proslavili z ledeno kavo v kavarni ob šoli...

Alex, jaz:

Caroline:

08. julij 2011
nextii
08. julij 2011
u52643
u52643
zdaj me cel teden ne boo...
lepo se imejte!
pa pliss komentirite!
08. julij 2011
u52643
u52643
ne bom nextala... končala to zgodbo... bom pa eno drugo pisala novo... zlo podobno tej
24. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg