Forum
u59458
u59458
Alina:

''ALLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA''
'' Prosim??''
'' JAKA MI JE PODllL MOJO AVTOCESTOO!!!!!!!!!''
'' Jaka opraviči se Mihu. Miha ti pa me pusti da naredim Domačo Nalogo!!''
'' Okej''

Jap tko je to ko imaš brata dvojčka pa še čuvat jo moreš doma. Res je da sta zelo tečna ampak sta moja in ju imam rada. Končno sem naredla nalogo in se odpravla v nujno sobo

'' Jaka Miha kaj je ta nered'' se že skoraj zaderem in prekrižam roke na prsih.

'' AMM hehe ammmm iglala sma se''

'' POSPRAVITA TALE NERED SAJ MORATA V POSTELJO''.

''aha'' sta vzkliknala v en glas in začela pospravljati.

Ohh kako sem nevljudna pozabila sem se predstaviti. Moje ime je Alina Smart. Stara sem 14 let in imam mala brateca dvojčka.

Jaka in Miha:

In to sem js:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anne:
''Princesa Anne imamo posebno novico za vas''

'' Povejte''

'' Oditi morate v bunkeljski svet in pripeljati tole dekle''
'' Zakaj js??''

'' Ker ste princesa in isto stara kot ona in še zradi tega ker imate posebno moč''

'' Okej kdaj odrinem??''

'' Zdajle''

'' Okej''

Abus Kadabus In pričarala sem metlo vsedla sem se na njo in letela mimo debelega hrasto,potem mimo stare čarovnice in na koncu še mimo Bradavičarke. Prispela sem na bunkeljski svet. Razgrnala sem listek s sliko dekleta in njen naslov. Wauu bila je prelepa kot da bi bila moja dvojčica

Naslov pa je bil New Yoork 6th street 5 simphony. Odletela sem tja in priletela na čudovito posestvo.

No naj se vam predstavim moje ime je Anne Smart. Stara sem 14 let in Sem Princesa magičnega sveta. Jaap sem čarovnica in obiskujem Bradavičarko šolo za čarovnike. No vbistvu šele grem v prvi letnik te šole in se že zelo veselim. Dobila sem nalogo naj grem iskat neko dekle po imenu Alina in to sem tudi storila.

No to sem js:

28. september 2012
u59458
u59458
neexxtam??
28. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg