Forum
u22100
u22100
okej pač zgodba se gre o punci ki ima tri najboljše prijatelje in tri velike sovražnike
je mau mešanica dogodivščine,ljubezni pa te fore .
nakoncu vsakega dela bom dala nekaj vprašanj (so zelo izi hahaha)

PRIJAZNI NA NEK NAČIN

~saša,(15),samska
~lara,(15),naskrivaj v zvezi
~tine,(15),naskrivaj v zvezi
~nejc,(15),naskrivaj v zvezi

HODOBNI TUT NA NEK NAČIN
~tina,(16),v zvezi
~zoja,(15),samska
~žiga,(15),samski
OSTALI

šmeksi taksist,(16)
čudna punca z interneta,(-)
no pač če ste prebrali kaj o osebah upam da je kaj zanimivo,čudno zaj bom še namalo povedla aj se bo zgodlo

NAKRATKO:
-smrtna nesreča
-velik poljub z velikim koncem(okej kak sta se kuševala nebom pisala bom napisala sam tri pikice )
-prava skrivnost
-vse bi dala zate
-ona ni prava
-velika postulovščina

ja no to je nekaj malega še več pa ko bom nextala če vam je to kaj sem nakratko napisala všeč povejte pa bom začela če pa ne pa bom kar začela sam povejte.

ZS
če me hočete kaj vprašat o zgodbi mi povejte ali pa če hočete kaj dodat lahko se tudi pritožite zarad mene.
30. avgust 2013
u146502
u146502
next
30. avgust 2013
kr začni
30. avgust 2013
u103087
u103087
next
30. avgust 2013
u22100
u22100
okej
30. avgust 2013
u22100
u22100
the boy:hej kaksi kaj
luna:hej fredi(to ni napaka) ti?
the boya super
pogovor traja še tri ure
z srčki in vsem dokler nena pride v sobo saša in začne spraševat nejca kaj dela in skom se pogovarja seveda sta frenda in si vse poveta samo tega ji ni hoteu to je blo za njo zelo čudno.
nasljedni dan so šli vsi štirje(saša,lara,tine,nejc)šli v mesto ko so se najedli v piceriji so šli proti domu in kose je mimo peljau taksi se je slišau krik HHEEEJJJ bi se peljali zastonj!!! usi so se vsedli v taksi in ko so bli noter so se vrata zaklenla niso mogli ven taksist si je na glavo dau črno masko vsi so se prestrašli saša je prijela nejca za roko in ga vprašala če bo use v redu on pa ni odgovoriu in je močneje prijeu za roko(tudi fante je lahko gdaj strah).ko je taksist prišeu nazaj je nameriu pištolo naraunost na sredino sašine glave laura je začela jokat nato je nameriu še v njo z drugo pištolo ki jo je imeu v drugi roki.fanta sta se spogledala in ga hotela napast(fanti se tudi borijo za punce in frende ).tine je rekeu zakaj nam to delate saj nismo nič nardili pa kaj bi radi od nas.taksist se je vsedo za volan in začeu vozit naprej pripeljau se je do polomljenega mosta in rekeu tukaj bomo vsi umrli.vsi so se objeli in si rekli to je konec.taksist je zapeljau nekaj malo nazaj toliko da je imeu dovolj hitrosti nato pa je zapeljau z polnohitrostjo proti veliki luknji v kateri se je hoteu ubit in tudi vse ostalel .vsi so začeli kričat ko so padali proti tlom nato pa je počlo in krogla je priletela v nejčevo glavo.
30. avgust 2013
u103087
u103087
next
30. avgust 2013
u22100
u22100
aj apozabla sem vprašanja
1.so bile to samo grozne sanje od saše?
2.ali so igrali igro v šoli?
3.skom se je pogovarjau nejc
31. avgust 2013