Forum
Rachell Jones je navadna najstnica, ki se sooča z vsakdanjimi problemi. Njeno življenje se spremeni, ko se mora zoperstaviti svojim najhujšim strahovom, kar ji lahko uspe le s pomočjo prijateljev. A stvar se zaplete, ko temačne nevidne sile počasi trgajo prijateljstvo med njimi...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
P.s. vključeno bo: +
- akcija +
- strah +
- ljubezen +
- prijateljstvo +
- skrivnost..... +
+++++++++++++++++
02. november 2015
next!!!
02. november 2015
Medtem, ko se je Isabelle strahu sprehajala po razpadajoči hiši, se je tiho kregala. Le zakaj je privolila v to, da so sploh šli sem! Zdaj pa v strahu in paniki bežijo, izhoda pa ni!

Vse skupaj se je začelo dan prej, ko je Clarice naznanila, da pripravlja srhljivo zabavo za noč čarovnic v zapuščeni hiši strahov. Vsi so dobili povabila in bilo ni niti enega, ki se ne bi hotel pridružiti zabavi. Rachell in njeni najboljši prijateljici, Isabelle in Rosemary so bile nadvse navdušene, saj so imele zelo rade zabave. Poleg tega pa je to odličen čas za spoznavanje novih prijeteljev....

"Rachell! Zbudi se, moja mama nas kliče na zajtrk!" sem v daljavi zaslišala glas. Počasi sem se zbudila iz lepih sanj o zabavi in se preoblekla. Na vratih me je čakala Isabelle, pri kateri sva z Rosemary prespali, in skupaj sva odšli dol. Tam naju je čakala Rosemary.
" Is, tvoja mami je pustila sporočilo, da je odšla za teden dni in tuki je še eno sporočilo od Clarice!" Isabelle je hitro odprla pismo. Čez usta se ji je razlezel nasmeh. Obrnila se je proti nama.
" Punci, šle bomo na zabavo! Clarice je poslala vabilo za zabavo v zapuščeni hiši za noč čarovnic."
" To je jutri! Moramo se pripraviti. Upam, da bo Jake tudi prišel..." je dejala Rosemary in se sramežljivo nasmehnila. Odpravile smo se v slaščičarno, da se ob tortici pogovorimo o vsem pomembnem. Medtem ko klepetamo, vstopita Eric in Jake. Eric nas pogleda in sreča z mojim pogledom. Nasmehnem se. Končno je opazil, da obstajam, saj me je v šoli vedno ignoriral. Usedla sta se za našo mizo in Jake se je zatopil v pogovor z Rosemary. Eric se je živahno pogovarjal z Isabelle, jaz pa sem počasi pila limonado. Na srečo je potem vstopila Clarice in začela vsem razlagati o zabavi in fanta sta se morala posloviti od nas. Rosemary nama je podrobno opisala, kakšno doživetje je bilo zanjo ta pogovor z Jake-om. Ko sva izvedele vse, smo se počasi odpravile domov.
" Rachell," nas ustavi Clarice, ki prihiti do nas.
" Clarice, ful dobra zamisel za zabavo. Hiša strahov! Kul!" reče Isabelle, Clarice jo prekine.
" Glej, važno je, da boste tam. Morate priti! Super bo!" je rekla in odšla. Odpravile smo se domov, kjer smo imele pižama party. Nato sva mogli z Rosemary domov, a sem se veselila zabave naslednjega dne,
03. november 2015
next!!
03. november 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg