Forum

OŁa!
We have fallen down again tonight........

.........In this world it`s hard to get it right.

Annabele zbudi se.
Ja .
Ko hodim v kopalnico naj se vam prestavim Ime mi je Annabela Horan.Ja sem sestra od Nialla Horana iz One directon.Stara sem 18 končala sem šolanje imam 2 najbolše prijatelice in dva najboljša prijatelja vsi so stari tok k jz no ime jim pa je Gabriella,Annie,James & John.Skupaj živimo v vili.Imamo pa tudi 4 sovražnike.To pa so Esmeralda,Kasandra,William&Clemen.Zdaj nej vam pa še neki povem SOVRAŽM ONE DIRECTON in to zato ker me Niall nikoli ne pokliče nikoli me ne pride obiskat...........No zdaj sem se pa že uredila oz. zdaj že jem.

Me

Gabriella

Annie

James

John
[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTr9DBvBAbQSx_-mv1QYxFod3mC8pitMseHpNY2PkxK5vf-5XzC8Q[/img]
Esmeralda
[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSKZnmNMZAoAtVAvPqNNlV7M_795nBIqeEMhlvJuegUnjElDRDvGw[/img]
Kasandra
[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRHcQbHnp4BY3F-mEMtxwx7t-PaCtMVh4q8oTKlFe437GJS4rjppQ[/img]
William
[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRai2oPn9nk5tsktZsXcQPWgyZAKxoWZbR7l5AKrYjUVolzQbw-[/img]
Clemen
[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRUVAtitrfne8WodAzxhK1fZ3uVd3aR3HIfKUYVmXHbvDwS4-PpWQ[/img]
Moja oprava

Boste bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
svetooovnnnaaaaa
next next next next
31. oktober 2012
Ann bi šli dons na bazen?
Itak.Kdaj?
Zdle?
Ok.
Amm Gabii a si ohk sposodm tiste tvoje kupalke z rožicami?Please.
Itak sej veš.
Gracias.

Ko smo se usi uredili smo šli na bazen.
Ko smo prišli smo se nejper naštmal potem.........
James,Ann,Anni,John ste pripravljeni?
Ja.
Potem pa...
TRI ŠTIRI ZDAJ BOMBICA.

NO IN TAKO NS JE VSH 5 NAENKRAT SKOČIL NOT.
Ko smo že kar nekaj časa plaval se tunkal ........Pa smo zagledal Esmeraldo Kasandro Williama in Clemna.
OOOOO NEEE
smo rekl usi na enkrat hitr smo šli u drug bazen.Na srečo ns niso vidl k če ne bi nm težil.No ko spet neki časa plaval pa sem malo pogledala če so že šli vendar sem zagledala one directon.nabolj pa me je presenetl da se je niall poljublu z Kasandro.Kaj?Kaj sem rekla?

OMG Niall je mrtu.
Je prjavu James.

OOOOOOO pa še kako prav imaš.
Sm rekla in se že zapodila ven iz bazena in proti Niallu in Kasadnri.

slišala sem OOOO ŠIT.
Nato pa sem se zadrla na Nialla.

Sovražm te kreten zarukan kako si sploh upaš pridt sem v to mesto.Vedi da boš bil čez 2 minuti mrtu.
Skočila sem na Nialla vendar me je John dvignu oz. odtrgu iz Nialla in me odnesu stran.

Ko me je spustu sem ga porinla v bazen ko je pršu na površje sem se smejala njegovemu presenečemu pogledu vendar sem hmalu tudi jaz pristala v vodi......
Kdo mislte da je Anno porinu v bazen?
31. oktober 2012
neeeeext
31. oktober 2012
kasandra al pa harry
neeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
Ko sem prišla na površje sem videla kako se mi Kasandra reži.Ko je opazazila kako jo gledam je rekla to je pa za to ker si napadla mojega fanta.Popravila sem jo misališ mojega bivšega brata?Ja tako je vendar zdaj mu boš mogla govoriti kasandrin fant.Hahah kako duhovita si res mislš da me sploh zanima men je važno sam da ga ne vidm pa sem happy.OOOO Res še ne veš da so vaši sosedi?KHM Kako prosim?Ja prav si slišala.

Odšla sem do prjatlev in jim rekla ne ga srt oni naši sosedi o fak.Vsi so mi pritrdili.No počasi smo odšli domov.Ker nam je blo dolgcajt smo se odločili da malo zagodemi našim sosedom.Najper smo metali kamenčke v okna potem smo zvonil malo premikali stvari v lopi tako da je vse ropotalo seveda smo to delali zelo hitro.Potem pa smo tekli na podstrešje v naši hiši in gledali prešenečene obraze.Haha vi sploh veste kok smo se mi smelaj še pol ure po tem vendat smo se po eni uri počasi umirili.Seveda smo vsi ležali po tleh in ja..........Potem pa je pri vratih pozvonilo?Tekmovali smo kdo pride prej prvi je prišel James odprl je vrata jih zaprl in rekle .....
Kdo je bil na vratih?
31. oktober 2012
soseeediiiiiiii paaa ennn neeexttttt
31. oktober 2012
Še en next please
31. oktober 2012
u86741
u86741
next!!
31. oktober 2012
.......samo poštar je.Vsi smo se začeli smejati saj smo mislli da so sosedi.
Dobili smo pismo.
Preberimo ga.

Anni je odprla pismo in prebrala:

Draga Annabella!
Vem da me sovražiš,vem da sem ti obljubil da te bom vsak dan poklical in da se bova 1 tedensko videla na skypu vem da se prelomil obljubo.Vendar moraš mi verjeti da ni bilo časa če sem te pe že hotel poklicati so me zmotili fantje.Prosim bi se lahko enkrat dobila in se ikreno pogovorila ker ne morem gledati kako me preziraš.Prosim pokliče me na številko 031579906.

Niall Horann.
Ko je to prebrala smo vsi ostali brez besed.Prva je spregovorila Gabri i je rekla da naj ga pokličem
jaz pa sem ji samo ekla da ga že ne bom klicala ampak mu bom poslala pismo.
Annie je rekla hitro pojdi pisat.
Odšla sem v svojo sobo in začela pisati:

Dragi Niall!

To pismo me je presenetilo,vse nas.Bilo bi mi pod častjo če te pokličem zato ti dam mojo telefonsko da me ti pokličes moja tel. O41256849.Vedi da ne bom verjela tvojim izgovorom lahko bi fantom rekel da naj ti dajo mir,amapk nisi ker ti ni bilo mar zame.

Annabele Horann.
Pismo se zložila ga dala v kuverto napisala naslov in odšla dol ko sme prišla dol so mi vsi težili naj jim povem kaj sem napisala jaz pa jim nisem nič povedala.Odšla sem do kaselca in noter vrgla pismo.Pogledala sem naokoli in opazila da so One directon uzunaj hitro sem stekla v hišo.Odločili smo se da pogledamo filem John Trucker mrtev si.

Ko je bilo konec smo se šli Twister nato pa vsak v svojo sobo se zrihtata in spat
31. oktober 2012
nneeeexxxxxxxtiiii
31. oktober 2012
u86741
u86741
nexttt pa še danes plossiimmm!!!
31. oktober 2012
neeeeeext
31. oktober 2012
Bom takoj sam zdle se pogovarjam po skaypu s sošolko k se že 2 tedna nisva vidle bom hmal.
31. oktober 2012
u86741
u86741
hvala
31. oktober 2012
Je že šla dol
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tale next je posvečen iniki rainbow
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Swagger jagger,swagger jagger,you should get some of your own..........

Gabri utihn se je slišal z vseh 4 spalnic.
Oh pozabla sem vam povedat da gabriella zelo rada poje zjutraj.
Ona pa je začela pet samo še bolj naglas odločila sem da grem v njeno spalnico in jo nekakko utišam ko sem stopila ven na hodnik sem vidla da se tut Aniie james in John odpravljajo v Gabriellino spalnico.Ko smo prišli smo se začel režat k nori zgledala je tkole:
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQRKEdYOLUW7Y6usyItArk8TJvVxxQ49sZ4FOlnsH35CrCvNAsr[/img] pač predstavlite si da je taka kt Gabriella.

Ko je ugotovila da se režimo njej je postala žalostna sej je mislla da je smešn pela.Ko smo ugotovil da je žalostna smo ji povedal da smo se ji režal zato ker je bla hžglih u full smešni pozi in da drgač ful lepo poje...Takoj je postala vesela in spet začela pet.Vsi smo odšli v svoje sobe in se oblekl.Jz sem oblekla:

Odšla sem dol v kuhinjo kjer so že vsi pridno jedli.Nasmehnila sem se in tudi jaz odšla jest ko smo vsi pojedli smo se vsedli na kavč in začeli predlagati kaj bi delali odločili smo se da bomo igrali nogomet na vrtu.Po eni uri namjebilo presneto vroče zato smo se uležali na ležalnike pri bazenu čez nekaj časa sem zaslišala krik pogledala h bazenu in videla notr Anni začudeno sme jo pogledala.Rekla je da jo je James porinu not.Potem pa me je prosila če ji pomagam ven prišla sem do bazena in jo prijela da bi jo povlekla ven vendar me je ona povlekla not.Takoj sem vedela kaj hoče Vprašali sva še Jamesa in Gabri če nama pomagata ven nato sva še niiju povlekli notr Johna pa smo vsi 4 prijeli za noge in za povlekli noter no zdaj smo bili vsi v bazenu in to oblečeni..........

Nextam?
31. oktober 2012
u86741
u86741
ja itak next !!!
31. oktober 2012
Next
01. november 2012
neeeext
01. november 2012
u108792
u108792
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. november 2012
neeeeexxxxxttttttttt
01. november 2012
Amm se opravičujem amapk jz do Pondelka ne bom mogla nextat ker gremo v mor. toplice.Zdle gremo pa tut na pokopališče.Se res opravičujem.Vm pa oblubm da k pridem da boste dobil en velikanski in res super next.Upam da ne zamerte
01. november 2012
No zdle boste dobil mal manjši next ker je mami ugotovila da je maša poznej
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Zaslišala sem zvonenje mojega mobitela

J-JZ N-NIALL
J-Prosim?
N-Živjo Niall tuki
J-Kaj hočes
N-Zanima me če bi lahko prišla v našo hišo čez 1 uro da se pogovoriva
J-Ne vem.
N-Prosim
J-Prov čez eno uro amapk k pridem maš sam Pol ure časa.
N-To je premal
J-Pol pa petnaj minut
N-Ne ne kr pol ure
J-Ok
N-Se vidva
J-Dijo
In sem prekinla.Hitro sem se odšl stuširat in urediti.
Oblekla sem se:

Frizura:

Bilo je še pou ure odšla sem malo na comp.Nato pa sem odšla pozvonila sem in odpru mi je Zayn reku je Dobra čupa. Zahvalila sem se mu potem pa ga uprašala kje je Niall.Reku mi je nej grem za njemu no in prišla sva.Videla sem Nialla ki je sedel na stolu.Jaz sem se usedla na postlo.Nekaj časa sva sedela v tišini nato pa..................

Next?
01. november 2012
u86741
u86741
next!!
01. november 2012
next
01. november 2012
.........Je Niall vstal in me objel.Šele tedaj sem dojela kako zelo sem pogrešala njegov objem.Nisem si mogla kaj in sem ga objela tako sva še nekaj časa sedela objeta nato pa je rekle To razumem kot da si mi oprostila samo prikimala sem.Nato pa so v sobo vstopili fantje Liam pa je rekelaj sem vam vedno govoril daobjem pove več kot besede.
Vsi smo se smejali.Poslovila sem se in odšla domov.Pucama in fantoma sem povedala da sva z Niallom spet prijatla.Vsi so bili veseleli.Nato pa je pri vratih pozvonilo............
05. november 2012
Se opravičujem ker nisem nrdila večjega nexta amapk pr ns je zlo hudo tko da morm pomagat.In se opravičujem zakoj k se bo vse umiril bom napisala večji next
05. november 2012
nextiiiiiiiiiiiiiii
21. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg