Forum
u110859
u110859

»utihni!« zakričim na svojo mlajšo sestrico Anno,ki je pela,ter plesala po sobi.
»zakaj? Saj si samo na računalniku!« zakriči.
»utihni!« ponovim in se zastrmim nazaj v računalnik.
»zakaj spet kričita druga na drugo?« vpraša mama in pride v sobo.
»ker je tečna! Reci ji naj gre ven iz moje sobe« zamrmram.
»ne bodi taka Leight.« odvrne mama,zavzdihne in odide v spodnje nadstropje.
Ugasnila sem računalnik in ga pospravila v torbo. Anna pa je končno odšla v svojo sobo.
Čas je,da se vam predstavim.
Moje ime je Leight Jane Edwards,stara sem 14 let in živim v Londonu. Imam mlajšo sestrico Anno(4 leta),mlajšega bratca Aidena(4 leta),starejšo brata Jamesa(16 let) in starejšo sestro Perrie(18 let),da pa to še ni dovolj je mama ponovno noseča. Čeprav nas je v družini sedem,kmalu osem smo zelo bogati. Moja mam je najboljša odvetnica v državi,oče pa zelo pomemben poslovnež. Zelo malo časa preživita doma. Med sabo se razumemo v redu,sama se najbolj razumem z Jamesom in sovražim Perrie. Njen stil,njen obraz,njeno vse,čeprav je moja sestra mi gre na bruhanje takoj,ko jo pogledam. Aiden in Anna sta seveda majhna in tudi luštna ampak včasih mi tudi stopita na živec. Imam najboljšo prijateljico Naomi,trenira balet in ima prečudovito postavo,odločili sva se,da bova skupaj odšli tudi na umetniško gimnazijo .Fantje naju trenutno ne zanimajo,sicer pa imam najboljšega prijatelja Michaela Petersona,vsi ga kličemo Mickey,on je dve leti starejši od mene ampak to ne moti ne enega ne drugega. Njegovo prijateljstvo mi pomeni vse na svetu,njega za razliko od Naomi poznam od rojstva,sicer se ne vidiva več veliko,saj živi z nekima fantoma v stanovanju,kjer delujejo,kot skupina. Odločili so se,da se bodo drugo leto vpisali na x faktor,ne vem zakaj vsi silijo tja,to leto in sicer čez teden dni,gre na avdicijo Perrie,če bi začela govoriti o njenem grdem glasu bi mi vzelo preveč časa.
Pojdimo nazaj v realnost.
Vstala sem iz postelje,ter odšla po stopnicah dol,kjer sem naletela na Aidena,vzela sem ga v naročje,ter mu odšla v dnevno sobo poiskati risanke. Potem sem odšla naprej v kuhinjo,mama je delala kosilo,Anna je plesala,Perrie je sedela za mizo,ter se učila,Jamesa pa ni bilo doma,saj je bil z svojo hokejsko ekipo v Los Angelesu,upam,da mi bo kaj prinesel.
»kaj gledaš?« vpraša tečno Perrie,ko pogledam,kaj se uči.
»woow,nisem vedela,da še pogledati ne smem v tvoj zvezek!« odvrnem.
»Leight,pelješ Anno malo drugam?« vpraša mama.
»ja,prav« se nasmehnem,ter jo primem za roko in odpeljem,malo na stopnice,pred vrata. Zunaj je bilo vroče,skoraj že poletje in skoraj že konec šole,kmalu se nama je pridružil še Aiden. Nekaj sem se z njima igrala,potem pa je prišel Mickey,oba sta mu skočila v naročje.
»heej« se nasmehnem,ter ga objamem in on mene nazaj.
»haj,kako si?« vpraša.
»v redu in ti?« se nasmehnem.
»v redu,kaj delate?«
»nekaj se igram z njima.«
»aa lepo,gremo spuščat balončke,lej kaj sem prinesel.« se nasmehne in pokaže Aidenu,ter Anni balončke,imel je s seboj štiri,zato sem ene vzela tudi jaz,odšli smo zadaj na vrt in malo pihali balončke…

Leight:

Perrie:

James:

Aiden:

Anna:
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=63191677[/img]
Mickey:

Naomi:

njext.? <3333
28. oktober 2012
next! (:
28. oktober 2012
u105994
u105994
neeeeeext ;*
28. oktober 2012
neeeeeext
28. oktober 2012
u80685
u80685
next!.
28. oktober 2012
u108111
u108111
neext <3
28. oktober 2012
neext
28. oktober 2012
u73295
u73295
neeeext
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2012
u107790
u107790
neeeeeext...
28. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2012
u77833
u77833
next
28. oktober 2012
next!
28. oktober 2012
u54548
u54548
NEXT! :*
28. oktober 2012
hhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm
28. oktober 2012
u110859
u110859
next pridee jutr! < 3333

assasin girl: kwa hm? -.-
28. oktober 2012
nextt!
28. oktober 2012
u109814
u109814
Next^^
28. oktober 2012
u110859
u110859
*tam k sm napisala mickey,bi moglo pisat micky... < 333
*bom dones nextala:*

ČEZ TEDEN DNI.
»zakaj nisi šla s Perrie?« me vpraša Micky.
»ker nočem biti tam in jo podpirati,saj mislim,da grozno poje« odvrnem.
»pa ne bodi takšna.«
»kakšna?!«
»zlobna do svoje sestre.«
»po drugi strani ti ni treba biti tu.«
»Leight..«
»oprosti.«
»greva ven?«
»kam le?«
»na sladoled in okoli,pridi no.« se nasmehne in me povleče za roko,vstala sem,se uredila in se oblekla.

Potem sva odšla malo po ulicah,kupila sva sladoled,

zunaj je sijalo sonce in komaj sem čakala,da bo konec šola,do konca šole je bil samo še en teden in najraje bi ga kar preskočila.
Ko sva tako hodila po ulici,pa sva naletela na kup deklet,ki so se drenjala okoli petih fantov,že takoj brez pomisleka,sem vedela,da so one direction.

Bili so pred areno x faktorja.
»Micky! Zakaj si me sem pripeljal? In drugič,zakaj so teli neumneži in njihovi oboževalci vsepovsod?«
»nisem te hotel sem pripeljati,samo mimo sva šla.Na drugo vprašanje pa ti ne znam odgovoriti.«
Ko sva odšla mimo njih se je vame zaletel neki fant z temnimi črnimi lasmi in bolj temno poltjo,ter rjavi

mi očmi.

»hej« se nasmehne.
»hej« poskušam biti vljudna.
»kako ti je ime?« vpraša.
»Leight,tebi?« vprašam,no poskušam,medtem ko sem pred mano skušajo preriniti varnostniki.
»Zayn.«odvrne,ter se nasmehne,medtem ko so Zayna potisnili naprej,pa me je neki drugi z kodrastimi lasmi ustavil.

»mi daš številko?« vpraša.
»ne« odvrnem.
»in zakaj ne?« vpraša.
»ker imam fanta« rečem,brez premisleka.
»misliš njega? Še za roke se ne držita,kaj šele poljubljata.«
»ti dokažem?« vprašam.
»pa daj.« se zasmeje,obrnila sem se proti Mickyu in ga poljubila.

»mi verjameš zdaj?« vprašam,ni mi odgovoril,prijela sem Mickya za roko,ter ga potegnila za sabo.
Nekaj časa sva hodila v popolni tišini,med tistimi dekleti,sem izgubila še sladoled.
»boš nov sladoled?« vpraša Micky.
»ja,lahko« se nasmehnem,kmalu sva se spet začela pogovarjati normalno in čisto pozabila na poljub, ko sva se okoli 22.00 zvečer poslovila,se odšla v hišo. Oče je bil doma,sama sem se usedla za mizo in pojedla večerjo,ki je bila namenjena meni.
»kje si bila?« vpraša oče.
»zunaj.« odgovorim s polnimi usti.
»s kom?«
»z Mickyem,saj se ga še spomniš?«
»aja okej,boš kaj vprašala Perrie kako ji je šlo?«
»lahko tebe?«
»daj no,pokaži malo vznemirljivosti za sestro«
»ona je zame nikoli ni.«
»moraš resno vedno omenjati tisti dogodek?«
»ja.«
»prosim te,pojdi in jo vprašaj,kako ji je šlo.«
»prav.«
Pojedla sem do konca,nato pa vstala in se odpravila v Perrijino sobo,potrkala sem na vrata in vstopila.
»hej.« se nasmehne Perrie.
»hej.« odvrnem in se usedem na posteljo,v tej sobi nisem bila že dve leti,od tistega plesa,ko se je potegnila za mojo nasprotnico,ter začela žaliti mene,pred vsemi.
»Leight..to bi ti sicer rada povedala že veliko časa ampak zelo mi je žal za vse.« reče in se usede zraven mene.
»okej..« odvrnem.
»kaj to pomeni?«
»da ti je oproščeno.«
»hvala ti.« se nasmehne in me objame.
»torej,kako ti je šlo?«
»sprejeli so me!«
»aww,čestitam«
»boš pogledala avidicijo?«
»ja..« se nasmehnem,pogledali sva avdicijo,ter se nekaj časa še smejali,potem pa sem odšla v sobo.
Ko sem ležala v postelji,sem mislila samo na poljub..in nisem si ga morala spraviti iz glave,o Mickyu in poljubu sem premišljevala še dolgo,preden sem končno zaspala…

next.?<3
28. oktober 2012
u105994
u105994
neeext
28. oktober 2012
u107790
u107790
neeeeeeeeeeeext...
28. oktober 2012
u108111
u108111
neeext
29. oktober 2012
NEEXT
29. oktober 2012
u77833
u77833
neeext
29. oktober 2012
u80685
u80685
next!.
29. oktober 2012
u59458
u59458
neeeeeeeext
29. oktober 2012
u110859
u110859
jest si bom zbrisala ta profil...ker mi je brezveze na novo ker mam tam će okol 800 prijateljev....zgodbico bom pa seveda še kr pisala samo iz profila :

http://www.igre123.com/ss-s-s

next pa dobite še dones < 3
29. oktober 2012
u19911
u19911
evo s tega profila bom pisala ! < 3
29. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg