Forum
dobila sem idejo za eno zgodbico

carrie je bila vedno zapostavljena, tess njena dvojčica pa je bila vedno glavna. čeprav si nista ne navidez na po karakterju čisto nič podobni sta bili vedno prijateljici. nekega dne pa se skregata(razlo opisan v zgodbi) in takrat se carrie odloči da bo uničila tessino življenje s blogom kjer bo opisovala majhe zlobne podrobnosti iz njenega življenja seveda pa bodo pristone tudi druge stvari npr. ljubezen

slike:

TESS- popularna,vsi jo imajo radi, znana je po dragih oblačilih

CARRIE- vedno je zapostavljena, ima najbolšo prijateljico kate. že od nekdaj rada piše. v šoli je kljub popularnosti njene sestre kot duh
za prvi del 5 nextov

a bote bral???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. marec 2012
men je dc pa bom mal pisala

sem carrie jones no tessina sestra kot me kliče veliko ljudi. tess je moja sestra dvojčica je lepa in priljublena. lahko dobi kateregakoli fanta hoče medtem ko jaz še vedno sanjarim o prvem poljubu pa čeprav sem stara že 16. če mene vprašate to ni normalno. čeprav sem vedno v sestrini senci sem se tega navadila. tako pač živim. na začetku mi je šlo na živce da je vedno v dentru pozornosti a zdaj ne več. namesto da razpravljam o modnih znamkah berem knjige. rada berem knjige. v njih vedno najdem nek lik ki je vsaj malo meni podoben in potem je življenje lažje! kakorkoli bil je ponedeljek po počitnicah prebudila sem se in se odpravila v spodnje nadstropje na zajtrk. moja starša sta veliko časa na službeni poti zato skorajda skrbiva sami zase. no kakorkoli pojedla sem kosmiče pa sem že zagledala Tess bila je prfektno urejena. "greš na modno revijo" sem ji rekla. nasmehnila se mi je in odvrnila " tudi tebi ne bi škodilo če bi se bolj uredila" čeprav imam tess rada me včasih spravlja ob živce. ignorirala sem jo in šla v svojo sobo in se oblekla kot ponavadi. odpravili sva se proti avtobusni postaji ko je bus končno prišel mi je tess zaklicala "uživaj carrie!" stvar je v tem čeprav hodiva v isto šolo se nikoli ne pogovarjava v šoli jaz se družim s kate mojo prijateljico in s knjigami. tess pa je v skupini popularni in se niti slučanjo ne druži z mano...
next??
09. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg