Forum
A/N Na to idejo sem prišla s tem da sva se z mojo zelo dobro prijateljico dolgočasile in se kar tako začele igrat igro jst sm igrala eno punco iz Little Mix (Perrie) ona pa drugo (Leigh-Anne ki se izgovori skoraj tako kot njeno ime). No to je prvi ff ki ga pišem vnaprej. V temu ff ju pa ni običajno. Vse boste videli vnaprej. No upam da vam bo všeč.
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Little Direction Love(little mix & One Direction ff)
Prolog
Včeraj sem izvedela kaj mi je naredil. Ljubila sem ga z vsem srcem potem pami naredi to. Kako mi lahko moj zaročenec in moj sexi fant to naredi. Nikoli mi ni naredil nič z čimer bi me prizadel a zdaj mi je.
Prevaral me je z mojo staro prijateljico Ellie pa še ona je sodelovala. Ko sem to ugotovila sem padla na kolena in začela jokati. Vrjela sem njemu mojemu sexi zaročencu.

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cast
Perrie Edwards as Perrie Edwards
Leigh-Anne Pinnock as Leigh-Anne Pinnock
Jesy Nelson as Jesy Nelson
Jade Thirlwall as Jade Thirlwall
Zayn Malik as Zayn Malik
Harry Styles as Harry Styles
Niall Horan as Niall Horan
Liam Payne as Liam Payne
Louis Tomlison as Louis Tomlison
Lou Teasdale as Lou Teasdale
Lux Atkin as Lux Atkin
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
A/N No upam da vam bo všeč.
Nika xxxx
17. julij 2015
nexttttttt
popolno si začela
waw
17. julij 2015
Tnx <33
17. julij 2015
nzk<3<3<3
17. julij 2015
Nexxttt too boo popolnoooooo
17. julij 2015
Fulll bi bla vesela ce bi brale... vkljucuje one direction
http://m.igre123.com/forum/tema/our-story.-(1d-ff)/81748/6
aja pa sory za oglasevanje :/
17. julij 2015
neeeeeeext!!!popouno
17. julij 2015
A/N tnx za nexte . Upam da vam bo všeč. Ta next je posvečen masamalikstyles
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Little Direction Love ( little mix & One Direction ff )
Chapter 1
Perrie Edwards

Odkar z Zaynom hodiva je minilo že 3. Leta in prav tako sva že toliko časa zaročena. Letos v letu 2015 zdaj januarja je z mano še bolj prijazen. Na vsak zmenek mi prinese rože in kakšno lepo zapestnico. Zadnje čase sva se z Ellie pogovarjale. Enkrat mi je celo priznala da ji je všeč Niall. Zadnje čase se mi Zayn tudi presenetljivo veliko opravičuje za vsako neopazno malenkost. Le zakaj? Saj ni nič slabega naredil. Ali pač "Per! Pridi amm mormo se naličit. Tvojega srčka gremo pogledat pred intervjujem!" Me je Leigh-Anne oz. Lien zmotila iz misli. Saj res dones imajo 1D intevrju. In mene so poklical zravn zarad Zayna. Med intevrjujem dobiva kar nekaj neprijetnih uprašanj kot so "ali je res da je Perrie noseča?" Ali pa kot "Ali je res da Zayn vara Perrie?" Ob tem uprašanju me je zdrznilo. Kaj pa če me res vara. Kaj pa bo z mano? Med intervjujem mi postane slabo zato glavo položim na Zaynovo ramo saj sedi poleg mene. Intevrju prej končajo in jaz kar poletim v kopalnico bruhat. Še vedno se mi vrti ampak bruham pa ne več. Kaj pa če imajo Paparaci prov kaj če sem noseča. Kaj bo potem.
Doma Hitro stečem moji sestrični in naši ter od 1D maskerki Lou in ji zaupam kaj se je zgodilo. Začudeno me pogleda ter pokliče Lien (Leigh-Anne) "pojdi v lekarno kupi test nosečnosti mogoče je Per noseča" Lien me začudeno pogleda ter prikima in že je ni več čez nekaj časa pride nazaj z celo škatljico. Zaprem se v mojo kopalnico v skupni hiši in že hočem sprobati a pozvoni pri vratih. Spovnem se da sva se z Zaynom zmenila za zmenek. Preden poskusim zakličem da takoj pridem in poskusim. Ampak ker to rabi nekaj časa da se zažene pohitim po stopnicah in ga objamem ko ravno želiva it Lien dobi sporočilo, da jo fant zapušča. Solze ji začnejo spolzeti po licih in že vzame od Jesy britvico ampak jo z Zaynom ustaviva in on pokliče Harrya in Nialla in seveda še Liama za nadzor.Ko pridejo jo končno pustiva in Harry ji razložia je tudi njega prevarala Tay ko ji je dal še eno priložnost. "Res lepo od nje." Rečem sarkastično. Vsi se zasmejimo razen Harrya in z Zaynom se končno odpraviva. Po poti vidim veliko novinarjev in norih oboževalk "Zerrie!!!!" So vpile nekatere nekatere pa so vpile "Zayn ni te vredna prevarala te bo! Vzemi mene!!!" Kar stisnilo me je ob takih komentarjih. Zayn je ljubezen mojega življenja in nikoli VEČ ga ne bom prevarala.
*fasback*
Končno smo zabavi ki smo jo naredili v naši skupni vili zaradi končanega albuma. Tam je bil tudi Zayn in Ostali iz 1D. Ampak bili so tudi od Leigh-Anne fant in od Jesy in od Jade so bili tam.Vsi razen Jesy in Liama smo se napili. Onedva sta samo odkimavala. Na zabavi he bila tudi moja prijateljica Ellie. Ja slavna Ellie Goulding. Po nekaj kozarcih je Ellie z Zaynom izginila v eno kd sob. Prav tako sva izginila midva z Harryem. Nevem kaj nama je bilo ampak v njegovi sobi sva se začela strastno poljublati. Nisva vedela nič samo alkohol razmišlja namesto naju. Kar naenkrat mi Harry potegne top iz mene in mi začne odpenati zaponko moderca. Jaz pa mu potegnem majico gor. Kar naenkrat se nehava on poljublati on la gre zakleniti sobo. Poljublava se naprej in kar naenkrat mu odpne moderc in takrat se me dotakne in jaz spustim tih stok. Potem gre niže po vraru in ko najde točko začne grizljati. To me vzburja zato mu odpnem hlače. Ob pogledu na njegovo izbukljino zadrhtim. Potem mi še on sleče kratke hlače in jih vrže na drugo stran sobe. Še do konca se slečeva in začneva.
*end of flashback*
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
A/N Upam da vam je všeč.
1. Ok?
2. Želje?
3. Next?
17. julij 2015
uau!!!
popouno!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEXT!!
17. julij 2015
next
17. julij 2015
Nexxtt dobr jeee
17. julij 2015
Neeeeeeeeext + nova bralka
17. julij 2015
Hvala da si mi posvetla nexttt<3<3<3
išššššš ona ga je prevarala
ahhhh perrie no!!!
POPOLNO ČIM PREJ NEXT<3<3<3<3<3<3<3<3<3
17. julij 2015
next
17. julij 2015
Zdejle sm v slamnati hiški in je mal wifija. Tnx za vse nexte. Next pride kmalu. Upam da boste še naprej bral.
Kmal dobite next
Nika xxx
18. julij 2015
Ok tukej je next. Mi še kar uživamo na morju in ke ful zabavn. Upam da vam bo ta next všeč. Veliko novih stvari boste zvedeli.
Okej uživajte dokler ni šole
||||||||||||||||||||||||||||
Chapter 2

Takrat tiste noči po zabavi sva drug drugemu priznala. On da je imel noč z Ellie in jaz z Harryem. Takrat sva si obljubila da ne bova ponovila in da morava pozabiti na to. In to sva tudi storila. Ampak vedno ko se Zayn obnaša preveč prijazno se mi zdi da se tista noč zanj ponavlajala. Perrie! Ne to mislit gotovo si se zmotila. Ljubi te!!! Skoraj sta že poročena ti pa razmišljaš o tem da bi te varal. Joj. On in Ellie že nista taka. Zayn je moj sexi fant in Ellie je moja prijazna skoraj BFF.In nemogoče, da bi mi to naredila. Res je da je bila ena noč tista ko sva z Zaynom drug drugega prevarala (jaz njega z Harryem in on mene z Ellie) ampak smo si obljubili da bomo na to pozabili. Ampak da bi me še kar varal ne morem vrjet. Tudi Ellie je prijaznejša. Ampak nekaj mi pravi da me Zayn vara. Ampak to seveda ne more biti res saj me kot je rekel Ljubi. Ali me? Ali me?!
Moram izvedet resnico. Ali me z mojo prijateljico vara ali so to le izmišljotina. Upam da je... "Perrie! Kaj si danes tako zamišljena" me je iz razmišljanja zbudil Zayn. "Ahh. Samo razmišljam" "o čem" je vame vrtal Zayn. "O tem kako sem si zaslužila tako sexi in prijaznega oz. Prfektnega fanta." Sem rekla. Zdaj bom izvedela resnico. Ali me vara ali ne. "Saj nisem tako prfektnen nisem niti dober" v tisti sekundi ko je to izgovoril mi je po licu spolzela solza. Ja, prevaral me je. Ali pa varal. Hotel mi je obrisati solzo. A jaz sem ga odrinila. Stekla sem proti naši hiši. Kako mi je to lahko naredil. Ne. Najprej moram izvedeti če je res to kar pravijo. Da sem noseča. Šla sem do testa ki sem ga prej sprobala. Bili sta 2 črtici. To pomeni da sem noseča. Ah siguren je star. Probala sem drugega. Isto. Še tretjega. Spet. Isto. Ne ne ne ne in ne!! To ne more bit res. To ni res. Pri mojih 21 skoraj 22 letih sem noseča. Torej bom rodila pri 22. Ojoj prehitro. Torej bom dobila kmalu otroka. Moramo k zdravniku. Šli smo z Lou-mojo sestrično z Lux in z Leigh-Anne. Zdravnik je nekaj namazal na moj trebuh. "Ja. Amm noseči ste" torej sem zdaj 100% noseča. Me je že strah. Potem je še povedal da sem noseča že 3 tedne. Tako veliko. "Kdo je oče" je vprašala tipična Leigh-Anne. Logična ona "amm. Izvedeli bodte čez približno en mesec" je rekel zdravnik. In Leigh-Anne nebi bila ona če nebi rekla da Zayn ni oče. Ampak jaz Perrie Louise Edwards vem da je oče mojega otroka Zayn Javadd Malik. Očitno je bo on postal oče.
*čez en teden*
Ugotovili smo da bo Zayn oče tudi Ellie-ninemu otroku. Smo že prvega februarja in kaj je s tem. Harryev rojstni dan. Dali smo mu medvedka in nešteto Zaščit pa še nove playstation igre. In vse je bilo tako popouno. Dokler niso vsi začeli piti. Razen mene Liama Jesy in Zayna in Ellie in Harrya. Potem smo se šli flašo resnice. In ja bilo je zelo dobro. Liam je mogel poljuniti Jesy. Boga Danielle. Potem je Louis mogel poljubiti Jade. Pol sem pa jaz mogla povedat Zaynu da sem noseča. In šla sem k njemu. Leigh-Anne me je dregala. Nisem mu mogla povedat zato sem rekla nekaj zanjo slabega "Leigh-Anne je Zaljubljena v Nialla." Ona me je prestrelila z pogledom in mu rekla da ni res. Potem sem pa mu povedala resnico "amm. Uumm. Amm. Nosečasem" sem rekla. On me je samo začudeno pogledal in odšel. Ojoj to je sprejel slabo. Potem smo vsak zaspali na svojemu koncu. Jaz sem na kavču. Louis na mizi Eleanor zraven njega. Jade je zaspala v objemu televizije. Jesy je zaspala na pultu. Harry je zaspal na klubski mizici. Zayn je zaspal na Ellie in Ellie pod Zaynom na tepihu. Mislim počakaj. Pod Zaynom. Ojoj. Neeeeeeeeeeee. Ljubosumna sem ja. Če je pa zaspala pod Zaynom
Očetom otroka ki ga nosim. Kako mi je lahko to naredila. Joj sovražim jo. Pa kako mi je lahko to naredila.
Ko sem se zjutraj zbudila sem tačutila krč. Vse me je bolelo. Ne morem si prectavljati kako se počuti Harry. Pogledala sem na telefon. Ojoj. Ura je že 3 popoldne.
Zbudila sem fante in punce. Potem smo se spet zabavali in zbečer smo šle. Končno se bom lahko dobro naspala. Čeprav imamo danes enega iz koncertev. V Londonu. Na oder so postavili kar nekaj veder če bom slučajno bruhala. Ko smo začele peti sem naenkrat lrimojem solotu bruhala. To je bilo slabo ampak Jade je namesto mene zapela. Potem pa smo šle naprej pet. Potem pa sem rekla da bom zapela pesem 'love me like you do' od Ellie ker mi je dovolila. Rekla sem tudi da je posvečena Zaynu ki je moja edina ljubezen. Vsi so med pesmijo vriskali in žvižgali. Ampak vseeno. Bilo mi je všeč. Po koncertu sem slet bruhala. Ampak ji bilo hudo.
*tri tedne kasneje*
Danes z Ellie izveva kdo je oče. Šle sva vsaka k svojemu zdravniku. Meni je rekel da bo moral kri vzeti meni in Zaynu. Leigh-Anne je želela da bi bil oče Harry. Meni je bilo tako rečeno vseeno. Ko so Zaynu vzeli kri smo nekah časa počakali potem pa smo rekli da to Zayn ni oče. Čez nekaj časa je zdravnik prišel nazaj. "Oče je..
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Kdo je oče?
2. Mnenje/ kritike
3. Želje?
4. Next?
23. julij 2015
1.harry
2.super zgodba
3.ne
4.NEEEEXT!!
23. julij 2015
harry
next
23. julij 2015
Še kakšn next pa dobite nov chapter
02. avgust 2015
1. hazza je fotrca sem 100%
2. waw zgodba
3. no
4. NEXTNEXTNEXTNEXT
02. avgust 2015
omg,sploh ne vem in tole je perfektno!!!
nujno
NEEEEEEEEEEEEEXT!!
02. avgust 2015
Nnnnneeeeeeexxxxttt
23. februar 2016
A ce bi se js odlocla pisaz naprej bi še kdo bral?
02. april 2016
jaaaaaaaaaaa,jz bi še brala!!!!!!!!
02. april 2016
Oki bom začela pisat
03. april 2016
yesss
03. april 2016
u193768
u193768
Next
Mislim da je oče Harry
30. april 2016
Oki vem. Nism nextla že več k pou leta. Sram me je. Sori vsem. Upam da bo kdo še brou
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

*pr tej sliki se mi zdi da mata res otroka skupi *
Chapter 3
Perrie Louise Edwards
"Oče je hmm... Harry Edward Styles. Vam je kaj znano?" Je rekel zdravnik ter nam podaril nasmeh ter šel nazaj v sobo. Jaz sem z otprtimi usti zavzdihnila ter pogledala po čakalnici saj naj bi me prišla iskati Harry in Leigh-Anne. Vsedla sem se na stol, nevede da sem sploh vstala zaradi novice. Kmalu sta prišla in Leigh-Anne me je takoj objela ter me šepete vpraša: "Harry je kajne?" Jas še vedno z odprtimi usti pokimam. Ona pa od veselja kar vzklikne. Bilo me je kar malo strah. Kako pa naj bi povedala Harryu. Odločila sem se da nebom. Vsaj za zdaj. Hitro sem še prišepnila Leigh-Anne naj mu nic ne pove ter začela hopsati do avta. Vsaj ta prevarant ni otročkov očka. Dobro. Upam da bo deklica. Taka kot si jo je Hazza vedno želel. Mislim neee. Zakaj sploh mislim na to kar mu bo všeč. Mislm sj sm šla lihkr narazn z Zaynom. A sm sploh šla narazn z njim. Ja. Verjetno nisem omenila da sta z prišla Ellie ko sem čakala na Leigh-Anne in Harrya. No rekel je da je on oče Ellienimu otroku in da bi bilo bolje če prekineva. Jaz sem prikimala ter Ellie je zanalašč poljubila Zayna in rekla: "no dobro, ker zdaj sva mar midva haj. No greva srček". Nisem se počutila ravno najbolje a sem samo zavzdihnila in čakala naprej. No kmalu je v avo k meni prisedel tudi Harry, ki je vozil. Leigh-Anne je pa na zadnjih sedežih nabijala musko na telefonu. Ko smo prišli smo se vsi čofnili na kavč. Harry je nato rekel: "no?" "No kaj?" Sem mu odgovorila jaz. "Kdo je oče" preden bi pogledala posobi je Leigh-Anne že izginila. Cela soba je bila neznosno tiha. Prišepnila sem mu, da prisliškujejo. Naredila sva torej to kar imava skupnega. Iz kuhinje sva vzela smetani ter stekla proti vratom ki ločujejo dnevno z filmsko sobo. Hitro odpreva vrata ter vsi popadajo na tla midva la jih s smetano popackava ter za povrh stresem še celo škatlico mrvic na njoh in zgledajo čisto kot torta. "Pazita seeee!!" Zaupije Louis ter se poskuša rešiti smetane ter mrvic. "Beživa!!!!" Zaupijem Harryu na uho in že ubadva spustiva smetano na tla ter stečeva v njegovo sobo. Nato z papirjem zatlačiva klučavnico še prej pa se zakleneva v sobo. Nato pa se vržem na njegovo posteljo. Tukaj se je vse prvič zgodilo isti vonj postelnjine, ista svetlova ter ista oseba je bila z mano. Nasmehnila sem se mu nato pa začela: "glej... Harry... Zayn ni oče..." mu zagotovim ter pogledam v tla. On me le z odprtimi ustmu pogleda potem pa me objame. Zdaj pa sem imela jaz odprte usta. "Hvala... Perrie. Jaz... nekej ti morem povedat" "k-kaj?" "Všeč - mogoče celo kaj več- si mi" je rekel ter me poljubil. Imel je tako mehke ter popovne ustnice. Poljublja se je popouno. Bolje kot Zayn. "Men si tud TI ušeč" sem mu zašepetala med poljubom. Ker je bila že tema sva se privila druk ob drugega ter skupaj zaspala.
|Naslednji dan|
Pogledala sem zraven sebe. Privita sem bila ob neznano telo. Kmalu sem se spomnila včerajšnega večera. Končno bom glede nečesa vesela.Nečesa prijetnega ter ljubkega nečesa podobnega Harryu ter najini hčerki. Mislim... vem... čutim da bo hčerka. Hčerka ki ji bo ime Darcy. Nasmehnila sem se svoji misli ter se še bolj privila k Harryu ter ga hitro poljubila na usta- nežno da ga nebi zbudila. Nato sem ob njegovih ustnicah privita ob njega spet zaspala.
30. april 2016
Next popolno jeeeee
30. april 2016
u212968
u212968
Next
10. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg