Forum
Hellow < 3

Sem nova tukaj in imam za vas malce vprašanj. Sodelujem na literarnem natečaju in vas lepo prosim prijavite se na svoj račun in mi napišite odgovore.

1. Tvoja najljubša zvrst knjige:
a) Roman - definitivno

b) Kriminalka

c) znanstvena fantastika

č) vampirji

d) realne zgodbe, ki so predvsem o slepoti, anoreksiji, levkemiji, raku, debelosti...
2. Zdaj pa razloži zakaj ti je ta zvrst najljubša.(lahko otemeljiš s svojimi besedami)
a) všeč mi je, da je v zgodbi glavna ljubezen. Da se dogaja, ljubezenski trikotniki, svežina prve ljubezeni, razlika med sloji in ljubezen med njimi.

b) pri njej mi je najbolj všeč, da je vse zavito v skrivnost. Umori se bliskovito menjavajo, osumljencev je vse manj, vleče te, da bereš naprej, da izveš kdo je moril.

c) všeč ti je, da so v zgodbi vesoljci, ljudje, ki v resnici ne obstajajo, vesolje, ki potrebuje mame(hah, primer). Vse je izmišljeno in veča se le tvoja domišljija.

č) privlači te nesmrtnost, ljubezen, skrivnosti, vampirjevi zobje, kri... predvsem pa da se to zgodi navadnemu dekletu in nesmrtnemu hot vampirju, ki te v trenutku očara.

d) najboljš pri takšnih zgodbah te privlači, da je vse tako realno kruto. Jokaš, se smejiš, jeziš in se vsak trenutek, ko bi najraje umrl spomniš, da se ta smrt lahko zgodi tebi na veliko bolj krut način.
3. V kateri glavni lik se bolj vživiš?

a) v lik punce

b) v lik fanta
4. Imaš v knjigi rada..

a) da se vse vleče

b) bliskovito menjavanje, dogajanje

c) da je vse v takem srednjem toku... malo opisuješ okolico, vsakdanje življenje, svoje misli
5. Poglavja so ti pri srcu...

a) dolga

b) kratka
6. Da prebereš knjigo je potrebna...

a) naslovnica

B) kratka zasnova o čem se gre na zadnji platnici

c) da je tvoja priljubljena zvrst

č) da je knjiga dolga približno 200 - 300 strani

d) da je kratka približno 100 strani
To je vse. Hvala če bote odgovorile, ker res hočem zmagati, narediti vtis...

PROSIM VAS ODGOVORITE MI!
20. april 2013
Upss, narobe sem napisala naslov: LITERARNI NATEČAJ!
20. april 2013
1.Tvoja najljubša zvrst knjige:
a) roman - definitivno
b) kriminalka
d) realne zgodbe ki so predvsem o slepoti, anoreksiji, levkemiji, raku, debelosti...
2.2. Zdaj pa razloži zakaj ti je ta zvrst najljubša.(lahko otemeljiš s svojimi besedami)
a) všeč mi je, da je v zgodbi glavna ljubezen. Da se dogaja, ljubezenski trikotniki, svežina prve ljubezeni, razlika med sloji in ljubezen med njimi.

b) pri njej mi je najbolj všeč, da je vse zavito v skrivnost. Umori se bliskovito menjavajo, osumljencev je vse manj, vleče te, da bereš naprej, da izveš kdo je moril.

d) najboljš pri takšnih zgodbah te privlači, da je vse tako realno kruto. Jokaš, se smejiš, jeziš in se vsak trenutek, ko bi najraje umrl spomniš, da se ta smrt lahko zgodi tebi na veliko bolj krut način.

3.3. V kateri glavni lik se bolj vživiš?

a) v lik punce

4. Imaš v knjigi rada..
c) da je vse v takem srednjem toku... malo opisuješ okolico, vsakdanje življenje, svoje misli
5. Poglavja so ti pri srcu...

a) dolga

6. Da prebereš knjigo je potrebna...

a) naslovnica

B) kratka zasnova o čem se gre na zadnji platnici

c) da je tvoja priljubljena zvrst

č) da je knjiga dolga približno 200 - 300 strani

Upam, da zmagaš al pa se v vsej uvrstiš na kako dobro mesto...pa sporoči kako bo..
20. april 2013
1. b
2. b
3. a
4. b
5. b
6. b
20. april 2013
Huala res, obema < 33
20. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike