Forum
No, vem da je res velik zgodbic o 1D..ampak no, tud js sm sama hotla eno napisat..to je moja prva, tak da sprejemam pohvale, in lahko povete svoje mnenje..samo prosim brez nesramnih komentarjev.! Upam da vam bo ušeččč!
Drinnnn driinnnnn....jaoo, ta bedna budilka..Ura je bla 7 in že čez eno uro se mi začne zadnji dan šole....ja pozabla sm povedat..awiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..haha..ja zlo sm vesela da se rešim te srednje. no pa da se še predstavim. Moje ime je Iza Šolman, in sm stara 18 let. Mam mlajšo sestrico Anjo, ki je stara 11 let. ne glede da sva si narazen 7 let se res zastopiva.
Imam pa tudi najboljša starša na svetu.!! Živim v majhnem mestu Žalec, zraven Celja. Doma smo zelo premožni zato nikoli nisem imela finančnih problemou.
No imam pa tudi najboljšo prijatelico Patricijo. Ki je stara isto kot js.....pa da nadaljujem (aja, slike pridejo kasnej)
Komej sm se spravla iz postelje in ze me je Anja klicala da nej pohitim ker je Pati prišla (patricija) ..na hitro sm se oblekla in si nadela rahel make-up. Pohitela sem po stopnicah in ze mi je od vse hitrosti spodrsnal...popelala sem se po riti, in vi isti sekundi preklela ceu svet.
Ja res mi je blo treba laufat po stopnicah. Slučajn sm vrjetn pozabla povedat da sta ati in mami na sluzbenem potovanju in sma z anjo same doma ?...ja pozabla sm..bravo js

Na hitro sm objela Pati in ze hitela proti avtu. glede na to da obozujem hitrost sm tud na cesti precej PREhitra in ni mi kaj dosti do omejitve. Pati je pa pravo nasprotje...Anjo sm odlozila pri Njeni osnovni šoli naju pa sem pelala do 1.gimnazije v celju. (kajuh) ..
ko sm avto parkirala se je Pato dobesedno vrgla na tla in se začela dret: "PRELJUBAA TLAA, HVALA TI BOG DA SEM PREŽIVELA TO VOŽNJOO!"
Dvomim da je biu ker od dijakov ko je ni vidu in je čudn gledu, js sm se pa sam smejala.
Pouk je dokaj hitr miniu in ni seveda ni mankal objemanja in jokanja in vsega tega. no sej morm priznat da bom svoj razred res pogrešala, 4 lete smo skupi užival in učitle zajbaval. res tolk nepozabnih stvari sm z njimi doživela da si nemorte predstavlat. Kazalec je odbiu in konc je blo zadnje ure..konec srednje šole. Z Pati sva hodili po hodniku pounem dijakov ki so se poslavlali in jokali. Ja, srečale pa sma skupino punc ki je govorila o najbolj popularnem bendu?...one efection ? ...ne res nevem..mislim da je one direction? ..Namreč z Pati jih obe sovraživa, zaradi njih sma postale bff..
Nexxt?
16. avgust 2012
Iza:

https://www.google.si/imgres?um=1&hl=sl&sa=N&biw=1396&bih=703&tbm=isch&tbnid=NodULZtU8MYIOM:&imgrefurl=https://www.genspot.com/MySpot/ShowContent.aspx%3Fusername%3Drudek%26id%3D310845%26type%3Dphoto&docid=qtO97dgXGc7X5M&imgurl=https://static.genspot.com/files/images/rudek/__tfmf_r40s34bjetngtz45tjt1vmb3_9ffa0dec-3c96-4cdf-aeef-0ee686abf44e_0_680.jpg&w=301&h=427&ei=RDotUKPgBM_ntQbY54DIBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=833&vpy=118&dur=3117&hovh=267&hovw=188&tx=111&ty=143&sig=113029006837707824717&page=1&tbnh=148&tbnw=129&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:3,s:0,i:78

Anja:

https://www.google.com/imgres?um=1&hl=sl&sa=N&rls=com.microsoftl:IE-Address&rlz=1I7LENN_slSI494SI494&biw=1396&bih=703&tbm=isch&tbnid=IufdZv_ZKLQp7M:&imgrefurl=https://www.siol.net/trendi/moda/modni_trendi/2011/02/modna_ikona_postaja_ze_pri_enajstih_letih.aspx&docid=gvJG6s099Ir8rM&imgurl=https://cdn1.siol.net/sn/img/11/047/634334880377803552_103659826.jpg&w=467&h=700&ei=rTotUPTZO6b54QSqo4Ag&zoom=1&iact=hc&vpx=815&vpy=316&dur=1055&hovh=275&hovw=183&tx=91&ty=99&sig=111145519037230460783&page=2&tbnh=168&tbnw=118&start=17&ndsp=31&ved=1t:429,r:27,,i:212
Patricija:

https://www.google.si/imgres?um=1&hl=sl&sa=N&biw=1396&bih=703&tbm=isch&tbnid=qRZjK7x_8cOM:&imgrefurl=https://www.siol.net/scena/film/fokus/2012/06/novi_val_annasophia_robb.aspx&docid=yiizmHlWbhFv9M&imgurl=https://cdn1.siol.net/sn/img/12/156/634744140583260766_annasophia_naslovna.jpg&w=636&h=424&ei=STgtUJufMqLj4QTenYCwCA&zoom=1&iact=hc&vpx=577&vpy=161&dur=30&hovh=183&hovw=275&tx=155&ty=74&sig=113029006837707824717&page=1&tbnh=150&tbnw=145&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:2,s:0,i:75
16. avgust 2012
se opravičujem ampak mi nekej nagaja, pač nemorm niti dodat slike in nič....bom kasnej probala..
16. avgust 2012
neeeext! full mi je všeeeč.! < 33333

___
bi še mojo prebrala? oprosti za oglaševanje.. http://www.igre123.com/forum/tema/my-life-with-one-direction/39793/2 : P
16. avgust 2012
Ahhhh res nevem zakaaj nedela..
16. avgust 2012
next!
16. avgust 2012
u101445
u101445
next, pliiiiiis.
16. avgust 2012
next
16. avgust 2012
next
16. avgust 2012
evo en next še danes..pol pa jutri naprej
upam da vam je ušeččč

I: "seej nemorem verjet da cela šola govori samo o njih..za mene so navadni samovšečneži..predvsem pa on Harold..mislim Harry!!!"
P: "ej čist se strinjam s tabo..kdo bi jih hotu sploh poslušat..no, mislim pa da je on Liam še bol samovšečn..res, Njegova punca Daniel se mi pa res smili da ga more prenašat!"
I: "Ej, Pati, Pati,Pati...pozabla sm ti povedat da so mi starši za 18-ko, kupl karto in vse za London..cele počitnice bom tammm!!!"
P: "Aja, supr" (z nekoliko žalosntim glasom)
I: "Pa še neki.............Z MANOOOO GREEEŠ!!!!!"
P: "KAAAJ ?! TOOOOOOOOOOOO!!! nemormmm vrjeet, kdaaj grema ?!"
I:" no jutr ob 8ih zjutri je let....tak da če hočeš grema popoudan v šoping in pol spakirama in ti prideš k men prespat ?"

no Pati se je sevda strinjala..predvsem z tistim delom ŠOPING....doma naju je že čakala Anja, z Pati sva jo začudeno pogledale saj je dejansko žarela od veselja...no sej nama ni blo treba uprašat kaj je, ker je že sama začela razglablat..

Seej nemorem vrjet...moja sestrca ma fantaaa ?!!! OO..stara je 11, js pa 18 pa sm tako rečeno..forever alone.........no vseen privoščim ji da je vesela..

Patricija cela vznemirjena pokliče svoje starše in jima vse razloži ter onadva ji pripeljeta kovček...kaj ona resno misli da boma dans kuple oblačila za cela dva mesca ?...sej nemorm vrjet..dobesedno prtegjena je...
..no ker pa nobena, ne anja in ne pati nista slišale mojega trebuha ki je nonstop spuščau neke zvoke PO LAKOTI!...Odločla sm se da gremo me tri ven jest ker se ni nobeni dal kuhat...in pol slišim Anjo ko reče da negre z nama ker gre k fantu..KAJ? sm prau slišala...k fantu ?! ...še predn sm ji hotla rečt da nemore it...je že ni blo več..
Po pravici povedan se sploh nism s tem obremenjevala, ..kaka sestra sm ...

šle sma na pico in potem po trgovinah...men se je zdel da sma prekuple že ceu celje..ampak patricija še kr ni mela dovolj......in potem zagledam:
..................mojega bivšega....v srcu sm začutla neko bolečino, tko ko da bi me edn z nožem naravnost v srce..in ze se mi je stemil pred obrazom...
16. avgust 2012
Ful zakon zgodbiica! NEXTTTT
16. avgust 2012
Jutrooo:*
nextam za vas ko bereta in mi res velik pomeniii, hvalaaa!
17. avgust 2012
Zbudila sm se v bolnici...

Takoj sm Pati in napadla z uprašanji kot so:"Kaj je blo?" , "kdaj mama let?!!" predvsem pa je biu dokaj pogosto in tečno uprašanje: "KULK JE URAA?!"..namreč čez 1 uro imava let js pa tičim v bolnici..Pati je rekla da nama je vse spakirala da samo počakama odpisnico in grema na letališče..morm priznat, postala sm dobre volje, če odšteješ da sem v bolnici zaradi mojega bivšegaa...ki me je takrt prevaru z mojo bivšo bff....ja zanimivo ane ? ..
In že je v sobo prileteu zdravnik..reku je da nej mal pazim in da naj uživama v Londonu...predn se je ubrnu naju že ni blo več. Dobesedno letele sma in odložle prtgljago in stevardesi dale karte....use to nama je uspel u CELIH 10 minutah. Neglede da sem prespala v bolnici celo popoudne in celo noč, mi je spanec na letalu kar pasal...Pati pa od vznemirjenja še govorit ni mogla, kaj šele da bi spala....kar na enkrt pa začutim neke roke na men...aja tresenje..."Patricijaaaaa, kaaj jee ?!" sem jo nadrla..no v sekundi mi je blo že žau da sem jo..ona pa mi je samo potiho odgovorila da pristajamo....
Pati je bila vznemirjena že en dan pred letom, js pa sm šele zdle ko iztopam iz letala začutila to napetost v meni..Kar se je dalo hitro sva si poiskali najna kovčka in zdrveli do nekega taxista..Povedale sma mu naslov, vožnja se je zelo vlekla in ustavili smo se pred nekim razkošnim hotelom..Patricija je od veselja, presenečenja kr kovček iz rok spustila..haha
Odšle sva na recepcijo in tam dobile kluč najne sobe, no morm priznat soba je bla še lepša kot sam hotel. Patricija pa že ni uspela več dihat. Po vsem te spanju, sm se ulegla na posteljo in že me ni blo več v realnosti...
Hodila sem po plaži in kar naenkrt zagledam 5 postav..bližale so se mi in v strahu ugotovim da so to oni 1D....................v isti sekundi sm že budnaa...
"Od kdaaj js sanjam o njihh?!!!..nesmem vec spaat resno" se dokaj naglas zaderem tak da me je Patrcija gledala ko tele v nove vrate..pol sva pa obe padla v neustavliu smeh..
17. avgust 2012
nextii. nova bralka
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
next ful je dobru
17. avgust 2012
u94098
u94098
NEXT
p.s. sem nova bralka
17. avgust 2012
next, nova bralka. !
17. avgust 2012
next!
17. avgust 2012
nexttttttttt
17. avgust 2012
neeeeeeeeext! < 3333
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
en mallo daljši next..upam da vam je ušečč

PATRICIJA

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..sej nemorm vrjeet v Londonu sem z mojo bff..kaaaj hočem lepšega?!!! Pa da nebo pomote, v Londonu nisva zarad onih one direction..ampk to je darila za izino 18-koo....ko sm ustopla v hotelsko sobo, sm pozabla dihat.....ja to zna bit kr problem ja.......predn sm si razgledala celo sobo,kopalnico, kuhinjo...je iza že spala...odločla sm se da nama grem nekej skuhat...skuhala sm špagete z neko omako, ki mi je pa začuda celo uspela...kr na enkrt pa se iza tko nahitro zbudi da sm se še sama ustrašla, in nekej zakriči v tem smislu, od kdaj js njih sanjam?........Pogledala sm jo, in ji namenla nek resn pogled..ki mi pa ni uspeu, obedve sva se začele smejaaat in se sploh nisma mogle nehat..dokler nism slišala vrenja špagetou....obedve sva se zagnale do mize in že je bla prazna posoda.......
Odločile sva se da se greve kopat..aja pozabla sm omenit?...na balkonu ki je skorej tok velk k soba sva imeli še manjši bazen in pa đakuzi....jaaaaaa, my life is gettin' better and better..!
usedle sva se v đakuzi in obedve naenkrt zaupile: " THIS IS THE LIFEEE"
in povsej vrjetnosti je ceu hotel in še 10 km naokrog slišal se sam naju...........tako sva prežveli popoudne,seveda ni mankal alkohola ane..pa sej sva pounoletni..v zgodnjih jutranjih urah in po najboljši in najbolj pijanih pogovorim sva se obedve zleknale v postelje in u hipu sm zaspalaa...
Zbudil me je nek hrup...pogledala sm na uro in bla je že 2popoudne...v glavi sm začutla bolečino in že sm bla pri wcju da se ispraznem...tam je pa že bla iza...očitno je kr zaspala zraven wcja.......če se bojo počitnice tkole nadaljevale res nevem če boma prežvele.
Zbudila sm jo in hvalabogu vsaj ona se je že izpraznala..uprašala sm jo če bi kej jedla..ona mi je pa le namenla tist pogled: "misliš da mi je do hrane po taki noči?!".....
Usaka je uzela 2 aspirina in najin maček se je kmalu pomiru..gledale sva titanik in jokale ko toča..po titanku sva obe souzne šle se namočit v bazen....ob 7ih sva se končno odločle da bove nekj pojedle...ne, ni se nama lubl kuhat zato sva se odločile za ladies night ...šle sva na večerjo v neko prestižno restavracijo...pred restavracijo je bla rdeča preproga in pa paparaci..ter novinarji, itd....midve sva se samo spogledale in "na pol" v teku šli v restavracijo...takoj je pršu natakar ki je že poskušau z nekimi zapeljivimi potezami pri izi...ko je ugotoviu da mu pr njej nebo ratal je pa pr men poskusu....ja taki so fantje..če ne ena, bo pa tadruga tud kul ane ?..................naročili sva si in res..mele sma se najboljš....dokler niso v restavracijo ustopl......................
..............................ja one direction......"zaradi tega pa rdeča preproga in medji.." je zdougočaseno rekla Iza...prikimala sem ji in se posvetila fantom..čakaj kaj?! posvetila, kaj je z menoj...hotela sm si zbit iz glave, ampk pogled mi je še vedno uhajal k njim.......oblegale so jih tiste nore oboževalke in no..zalizovalke, ena je Liamu kr v objem skočla pa ga zažvalila pred Daniell.....Daniell je vsa v joku stekla skoz vrate......in nevem kaj naju je z izo prijelo da sma za njo stekle.........po približno minuti teka me je že kondicija matrala ja...treba bo začet vadit.........našla jo je iza v nekem parku na klopci...njen jok je še v meni sprožiu neko slabo vest..brez razmišljanja sem jo začela tolažit, iza jo je objela in ona se ji je razjokala v oblekco...na koncu ko nama je zmankal tolažilnih besed se je že Daniell umirila in midve sva se ji predstavile.....no po koncu našega "pogovora" pa naju je Dan (Daniell) uprašala: "Vidve sta tudi njihove fanice?".......ja, tega uprašanja pa res nism prčakvala...v en glas sva odgovorili: "NE!"................malo začudeno naju je pogledala....midve pa sva ji začeli razlagat vse in o samovšečnosti.........na koncu naju je Dan gledala z odprtimi usti in dodala: "Vesta fantje niso taki kot si mislita, res majo srce..še posebno Liam!".............čeprav zdi se mi da ma prav..samo navadni fantje so, tudi oni morjo uživat......morm priznat da je on zayn kar luškan................patricijaa kaj govorišš?! nemaaraš jiih..........poslovile smo se in z Izo sva odšle direktno v hotel..Iza se je ulegla na posteljo in pripomnala: "evo, dovolj drame za danes..lahko noč patii..fajn spi!"...predn sm uspela kej odgovort je že spala..nasmejala sem se ji in še sama potonila v globok spanec...
17. avgust 2012
nextttttttttt
17. avgust 2012
neeeeeeeeext.! < 3333
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg