Forum
u26679
u26679
js in vampire_academy bova napisali zgodbo o hčerki od Renesmee in Jacoba. upava da vam bo všeč.

heii, moje ime je Lisanessi. sem hčerka Renesmee Cullen in Jacoba Blacka. moje življenje je zelo zanimivo, saj sem tudi sama zanimivo bitje. sem pol volkodlakninja, pol pa vampirka in človek. moja koža je bleda vendar hkrati topla. oči imam rjave barve prav tako kot moja starša. lahko se preobrazim v volkodlakinjo, in tečem hitro kot človek. prehranjujem se večinoma s krvjo, vendar kdaj pa kdaj pojem tudi kaj normalne hrane. stara sem 14 let. moja mami se je nehala starati pri 18 letih prav tako kot moj oče.
16. avgust 2010
u26679
u26679
next vampire_academy
16. avgust 2010
u19580
u19580
začetek je ccccccccccccccccooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllllll
16. avgust 2010
o zakoon!!
16. avgust 2010
u23904
u23904
poznam mojo družino. in ker sem malo vokodlaka morem reči da mamini starši rahlo smrdijo a se hitro navadiša. onadva sta zelo prijazna in velikokrat sem že bila pri njih natančnjeje živimo zelo blizu. živim dokaj mirno življenje. moj edini problem je da nisem bila sprejta v krdelo volkodlakov saj sem malo vampirja. očka sa že dolgo trudi a mu ne uspe. zaradi tega sem bila dolgo žalostna a sem se zdaj sprijaznila z usodo. po očetovi strani nimam ne dedka ne babice. očka pravi da je babica umrla že dolgo nazaj dadek pa je umrl ko sem bila stara osem let. očka se je težko sprijaznil s smrtjo svojega očeta zato sva mu morali z mamico vs čas stati ob strani.
next? twilight.love
16. avgust 2010
u26679
u26679
zdej bo z nama pisala še katyu
17. avgust 2010
u26679
u26679
Po mamini strani imam babico in dedka, Bello in Edwarda. Bello in Edwarda kličem po imenih saj se mi zdita premlada da bi ju klicala babica in dedek. Mami mi je povedala da je bila Bella človek, ko je zanosila z Edwardom. Mami sem večkrat vprašala kako sem na svet prišla jaz in odgovorila mi je »z tvojim očetom sva se poročila in pozneje odšla na medene tedne. Moja mami mi je ves čas govorila naj ne zanosim z Jacobom, vendar to ni bilo mogoče. Na medene tedne sva odšla tja kamor sta šla Bella in Edward. Šla sva na Esmin otok. Bilo je zelo lepo in romantično. (o vseh podrobnostih mi ni razlagala). Nekega dne sem začela bruhati in ves čas mi je bilo slabo... po treh dneh se je že videlo da sem noseča, saj si hitro rastla. Z avijonom sva se odpravila domov, kjer so naju pričakali najini sorodniki in prijatelji. Bella je bila srečna da bo babica, hkrati pa je bila jezna in zaskrbljena. Čez en mesec sem rodila. Ker sem bila pol vampir in pol človek sem bila močnejša kot Bella, ko je rodila mene. Ker pa si bila ti pol volkodlakinja in pol vampirka ter človek sem bila prešibka. Padla sem v nezavest, in rodila s carskim rezom. Ko sem se zbudila sem te takoj prijela v naročje. Morala bi videti svojega očeta. Jacob je jokal od sreče.« obe sva se zasmejali.
17. avgust 2010
u26679
u26679
next vampire_academy al pa katyu
17. avgust 2010
u26679
u26679
kumentirite prosmmm
17. avgust 2010
u23904
u23904
imeka sem tudi prijateljico kelly.bila je volkodlak in je bila v tropu. prijateljici sva že od nekdaj.včasih se je pritžila nad mojim vonjem. a sva se takrat le nasmejali. imela pa sem tudi veliko sovražnico ime ji je bilo leah. bila je zlobna kar pa me je najbol motilo pa je bilo da je bila glavna v tropu. pojma nisem imela zakaj saj bi to mesto moralo pripadati meni ampak seveda so ga dali leah.velikokrat se je delala norce iz mene ona in njena skupina deklet ki niso bile volkodlakinjeso so me vs čas zafrkavale. enkrat mi je rekla pred vsemi da smrdim. takrat sem se začela tresti in malo je mankamo pa bi bila volkodlak. a me je kelly prijela in odpeljala stran. vedela sem da bi jo z lahkoto ubila po mami sem imela tudi vampirske zobe ki bi jo razklali na koščke,
next? twilight.love al katyu*
17. avgust 2010
u26679
u26679
Včasih sem se počutila osamljeno, saj na svetu ni bilo bitja, ki bi bil takšen kot sem jaz... včasih sem se spraševala, če se bom kdaj zaljubila... danes je bil moj 15 rojstni dan, in Alice že prireja zabavo. Z očetom in mamo smo razmišljali ali naj na zabavo povabimo tudi druge volkodlake, vendar smo se na koncu odločili da je bolje da ne, saj so se spet sprli z družino Cullen. Mami mi noče povedati kaj je bil razlog spora, oče pa tudi noče govoriti o tem. Danes popoldne smo se z mami in očetom odpravili k Belli in Edwardu ter ostali družini Cullen... njihova hiša je bila okrašena z vsemi možnimi okraski. Vsi so mi čestitali in mi dajali darila. Kmalu je prišla tudi Kelly. Zelo sem se je razveselila. Morali sva stopiti ven iz hiše, saj Kelly ni prenesla njihovega vonja. »vse najboljše!« mi je rekla in me objela. Za darilo mi je dala ogrlico, ki je imela za obesek dva majhna volkodlaka, ki skupaj tulita v luno. Ogrlica je bila čudovita. »ali veš, da se je našemu tropu pridružil neki fant? Ime mu je Tom in star je 16 let.« je povedala Kelly. »super da imate novega člana...« sem ji rekla in še naprej občudovala ogrlico. »in poleg tega, je Tom zelo lep...« je nadaljevala Kelly. »si se zaljubila vanj?« sem jo vprašala »ne! Kje pa!« mi je rekla in se zasmejala. Zanimalo me je kakšen izgleda Tom...
17. avgust 2010
a lahko zdj jst nextam?
17. avgust 2010
ok bom jst napisala
17. avgust 2010
...verjela sem sem kelly da ji tom ni ušeč in zato sem jo prosila naj ga mi predtavi. kar takoj ga je poklicala po telefonu in prišel je do naše hiše. ko sem ga zagledala sem onemela. bil je takoo čudovito lep in...in.. in bil je vse. vedela sem. doletelo me je vtisnjenje tko kot večino volkodlakov, ter moja starša. kelly tega očitno ni opazila in naju je hitla predstaviti.tom to je lisanessi. "za prijetelje lissa" sem dodala. in to je tom mi je rekla. stekla sem tomu v objem in kelly naju je začudeno gledla. nato se ji je posvetilo. hitro sem toma peljala do svojih staršev. mama me je zaskrbljeno pogledala, oče pa se je začel krohotati. mama ga je narahlo brcnila da je utihnil. jah dragi tom še vedno si v mojem tropu in nočem da ves čas misliš na mojo lastno hčerko.... tom se je nasmehnil. zdelo se mi je da mu je v mislih odvrnil "tudi menini všeč da ves čas mislniš na mojo taščo..."
17. avgust 2010
joj tko slabo sm napisala da si noben ne ua več komentiraat
18. avgust 2010
u26679
u26679
ti si dobr napisala, sam nubenga ne zanima ta zgodba
18. avgust 2010
u26679
u26679
a nextamo?
19. avgust 2010
next
19. avgust 2010
ja nexti ti twilight.love
19. avgust 2010
u26679
u26679
nimam zdele nobene ideje. mal kasnej
19. avgust 2010
dejte že
19. avgust 2010
jaaaa to je cool
19. avgust 2010
nextttttttttttttttttttttt
19. avgust 2010
nextttt
22. avgust 2010
u26679
u26679
Toma sem potegnila v svojo sobo in ga poljubila. Tako srečna nisem bila še nikoli! Ko sva se nehala poljubljati sem ugotovila da se s Tomom sploh še nisva dobro spoznala. Prebral mi je misli in se nasmehnil. »moje ime je Tom Stewen. Sem smo prišli z mojimi starši, nekaj dni potem ko sem se prvič preobrazil v volkodlaka. Oče se je zmenil s tvojim očetom, da bi bili v vašem klanu.« je rekel. »moje ime je Lisanessi Cullen Black. Sem pol volkodlakinja, pol pa človek in vampir.« sem se predstavila še sama. Tom me je v mislih vprašal če se zdaj že dovolj poznava in odgovorila sem mu, da bo za prvič dovolj. Še dolgo sva se pogovarjala nato pa je odšel. Šla sem v kuhinjo in pomila posodo, ki je ostala od kosila. Mami in oči sta bila pri Belli in Edwardu, to sem prebrala v očetovih mislih. Še nekaj časa sem prisluškovala kaj se pogovarjajo in slišala sem da govorijo o meni in Tomu. Pozneje sem odšla na sprehod po gozdu. Hodila sem med drevesi in nabirala rože, ki sem jih našla na poti... za hip sem se ustavila in prisluhnila naravi. Moje misli je zmotil vonj. Oziroma bili sta dve različni vonjavi... vonj po vampirjih in vonj po volkodlakih... »ali se borijo?« sem si rekla sama zase. Hodila sem naprej in slišala pogovor: »ste prepričani, da tisto dekle živi tu?« »da, tako nam je povedal član, njihovega klana.« »moramo jo najti!« »pomagali vam bomo. Seveda če boste dobro plačali...« »seveda vam bomo. Kaj ste naredili z vohunom iz njihovega klana?« »ubili smo ga.« »torej je urejeno... pojdimo naprej.«... ustavila sem se in se prijela za glavo. Sploh nisem morala razmišljati. Rože sem vrgla na tla in pohitela domov. Obvestiti moram svojo družino!
22. avgust 2010
next
22. avgust 2010
next
22. avgust 2010
u26582
u26582
neeeeeeeeeeeeeext
23. avgust 2010
next
23. avgust 2010
ja nexti!