Forum
če pišete vedno zgodbe bom tudi jast napisala eno zgodbo o lidinem ževljenju ne o mojem psu ampak o eni punci lepi

boste brale ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. marec 2013
Nekega dne je živela Linda bila je sirota punca ampak zelo lepa. Imela je eno najboljšo prijateljico in imela je tudi fanta. Njeni prijateljici je bilo ime Mia njenemu fantu od Linde pa Alex . Linda ni imela mame ima pa očeta samo oče si je našel drugo punco in z njo je živel Linda je bila dovolj stara ko ji je mama umrla zato je lahko šla teti in pri njej živela . Ko je imela rojstni dan ji je teta kupila psa . Ime temu psu je bilo pikica . Bila je zelo vesela ni vedela kaj bo dobila od tete in ko je zagledala je bila zelo vesela . Si želite vedeti kakšno torto je jedla

23. marec 2013
next
23. marec 2013
u113280
u113280
next
23. marec 2013
next next
23. marec 2013
brrr brrrr brrr! mi zvoni budilka in jo ugasnem opazm da je ura 7.00 in da bo treba jt u šolo.z vso močjo sem padla nazaj v posteljo.teta je pršla k meni in me pripravla do tega da sm ustala is svoje božansko mehke in tople postelje.njaprej sm si v torbo nametala zvezke in šla na zajtrk.za zajterk sm mela jajce na oko s popečeno slanino njam njam.odpravla sm se nazaj v sobo in nase vrgla kratke vijolčne hlače z neti in majico na kateri je bila narisana zastava naše države (britanija) in obula sm old starke..in prišla sm v šolo in pred vrati me je vsa objokana čakala mia."kaj pa je narobe"?sm jo vsa zaskrbljena pogledala.prijela me je za roko in me potegnila za šolo iz žepa je potegnila cigareto in jo prižgala."mi boš zdaj ko si prižgala cigareto povedala kaj se dogaja"?sem jo že s skoraj strogim glasom uprašala.in ravno takrat je zvonilo alex je vrga cigareto po tleh in rekla "pri malici ti bom povedala"...

next??
vam kaj ni ušeč?
23. julij 2013
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
23. julij 2013
next next next
23. julij 2013
u136975
u136975
next
23. julij 2013
u143845
u143845
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next next next next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
24. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg