Forum
zgodba bo podobna nadaljevanki Isa TKM..obožujem nadaljevanko zato bi napisala še zgodbo podobno nadaljevanki

Bi radi meli zgodbo podobno Isa TKM??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. oktober 2010
u21215
u21215
sem lah isa ???
21. oktober 2010
ja sam js sem dala ime lina
21. oktober 2010
u21215
u21215
? ahaa ne razumm
21. oktober 2010
eh kr isa bo pač..
21. oktober 2010
ime mi je Isa Pasqualli.Stara sem 14 let.Živim z sestro Marino in bratom Marcom.moja BFF je Linda.Moja sovražnica je Cristina Ricalde.Prevzela mi je mojo ljubezen Alexa.rada ga imam.zatreskana sem v njega.
eno jutro sem se zbudila in se uredila za šolo.Linda me je že čakala.šle sma v šolo.tam sem zagledala Cristino in Alexa kako sta veselo hodila po šoli.hotela sem iti cristini povedat kar ji gre a me je linda ustavila.............
21. oktober 2010
u21215
u21215
preveč močna je da bi se ji sploh lahko uprla.potem pa vidim cristantulo kako je poljubila alexa.najraje bi ji spraskala oči.in že je zazvinil šol. zvonec,morale sva se odpraviti v razred.enkrat se je že zgodilo da mi cristina uničila mojo pico na tekmovanju.sovražim jo ! .in ure je konec jupiii.z lindo se odpraviva domov. po poti pa srečava mojega alex.joj kako ga ljubim.......................
21. oktober 2010
Linda naju je pustila same.jaz sem bila čisto tiho in nisem nič rekla.on pa mi je samo rekel kako sem.pospremil me je domov.rekel mi je samo adijo in šla sem v svojo sobo.zvečer sem zaspala in sanjala sem sebe in alexa na otoku kako mi je rekel da obljubi da me bo za vedno ljubil.bilo je tako lepo.vedela sem pa da to v resnici ne bo nikoli res.zjutraj sem se spet uredila za šolo in v kuhinji sta me čakali mami in Marina......................
21. oktober 2010
u21215
u21215
in mi rekli da sem pozna hitro naj pojem in brem v šolo linda me je že čakala in potem sma hiteli kot blisk pol zajtrka sem spustila alex je biu za nama po stopnicah midve sva hitro odšle da naju nebi videl

soryy ne utegnem zdej
23. oktober 2010
sej je ok
23. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg