Forum
u98126
u98126
Adijo Oči adijo mami sem zaklicala preden sem stopila na vlak. Vsedla sem se v prvi prazen vagon. Zraven mene pa je prisedla deklica približno toliko stara kot jaz. Zdravo kako ti je ime? Moje ime je Alexandra Roberta Ginny Weasly- ampak prijatelji me kličejo Alex. Zdravo Alex jaz sem Lily Potter v kateri letnik greš? Prvi pa ti? jaz tudi. Greva se raji spreoblečit da nebova že prvi dan pri ravnatelju. Ok. Spreoblekle sva se ravno pravi čas saj se je že vlak ustavlju. Upss oprosti. Nič ne skrbi ljubica. Kako ti je ime Lily. Lily Potter. wav ZdravoLily tvoj očka mi je rekel naj poskrbim zate če boš v nevanosti. mm hvala. Aja moje ime je Hagrid sem učitelj na Brdavičarki. Hehe. Pridi lily in.... Alex no pridita gremo do šole. Vsedle sma se v čolen poleg Hagrida in že smo se odpravili k Brdavičarki. Prišli smo v veliko dvorano.

POZDRAVLJENI OTROCI 1. LETNIKA IN DOBRODOŠLI NA BRDAVIČARKI. JAZ SEM VAŠ RAVNATELJ PROFESOR ALBUS DUMBLEDOR. Ko zaslišite svoje ime pridite na oder in razdelili vas bomo v domove.

.
.
.
.
Alexandra- Roberta-Ginny Weasly- Ti pa sodiš v .......... Gryfindom
.
.
.
.
.
. Lily Potter- hm podedovala si moči po očetu in materi. to pa je težka odločitev amapk te bom dal v Grifyndom. JEJ sva zaklicale z Alex. No učenci zdaj ste razdeljeni v domove pojdite z predstavniki v sobe Punce spite na levi strani stolpa fntje pa na desni strani stolpa. Bovma skupaj v sobi Alex. seveda Lily in odšle sva proti sobi.
Js Lily

Alex

JS POD KLOBIKOM

NEXT?
01. julij 2012
u73962
u73962
nexttttttttttttttt
01. julij 2012
u73517
u73517
Next
01. julij 2012
nextttt zlo dobr
01. julij 2012
u98126
u98126
ok bom zle sam da pogledam neko serijo
01. julij 2012
u98126
u98126
Punce spite na levi strani stolpa fntje pa na desni strani stolpa. Bovma skupaj v sobi Alex. seveda Lily in odšle sva proti sobi.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V sobi sva že zagledale najne sostanovalke. Zdravo jaz sem Lily in to je Alex. Pozdravljeni jaz sem Mia to je Talia in to je Dana. No pozdravljene ulegla sem se na posteljo ko je Mia začela pogovor o ljubezni.

Alo Alex ali si že vidla kakšnega luškanega fanta? Amm ja v resnici ja. UUU
Kaj pa ti Lily si že? MMM ne zaenkrat! hehe♥
No učenci in učenke pridite v Veliko Dvorano da vam povemo kako bo potekal vaš pouk.
Hitro smo stekle v Dvorano in se usedle zraven naše mize. Takoj so nam razdelili urnike in nam povedali še par pravil. Natopa smo začeli z pojedino. Učenci čas je za pisma. Na mojo ramo se je vsedla Piff( moja sova) Iz njenih nožic sem vzela pismo in ga odprla.
prepoznala sem učetovo pisavo in sicer:

Draga Lily čestitam ti da si prišla v Gryfindom. Ampak moram ti dati nekaj nasvetov.

1. Ne druži se z Coprion Malfoy in iz njegovega stolpa.
2. Ubogaj Hagrida in učitelje
3. Zdaj boš v težavah si moja hči in vsakdo bi hotel kaj od tebe podedovala si izjemno moč zato jo tudi uporabi♥

Love Harry.

Ko sem nehala brati sem odšla v svojo sobo. In tam naenkrat zagledam...
a) Mojga očija
b) Copriona Malfoya
c) Mrlakinstaina

dva odgovora sta pravilna
next?
Mia

Talia

Dana

01. julij 2012
nexttt
01. julij 2012
u73517
u73517
Nextttttttt takoj
01. julij 2012
nextttttttttttttttttttt
01. julij 2012
takoj yahtevam
01. julij 2012
sorry k oglašujem ampak lahko preberete
http://www.igre123.com/forum/tema/harry-potter-and-life-after-the-second-wizarding-war/36719/1

pa itaq 1000x next zlo dobr
01. julij 2012
u73962
u73962
nextttttttttttttttttttttttttttt
01. julij 2012
u30117
u30117
next
01. julij 2012
next
01. julij 2012
u98126
u98126
ok bom zle
02. julij 2012
u98126
u98126
1. Ne druži se z Coprion Malfoy in iz njegovega stolpa.
2. Ubogaj Hagrida in učitelje
3. Zdaj boš v težavah si moja hči in vsakdo bi hotel kaj od tebe podedovala si izjemno moč zato jo tudi uporabi♥

Love Harry.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko sem prišla v svojo sobo sem v moji sobi videla očka in ta....... ojej nemorm verjet poleg njega je še bil mrlakinstain. Bojevala sta se Lily pojdi po Dumbledorja takoj očka sem zaklicala in že me ni bilo več v sobi

J-js D-dumbledor

J- profesor profesora Dumbledor hhhhh V MOJI SOBI JE MOJ OČKA IN MRLAKINSTAIN POMAGJTE PROSIM

D- Seveda ljubica počakj tukaj vredu
J- ja samo če obljubite da bo očka preživel
D- Obljubim

In se je s pomočjo uroka: LAsvidenos tos Zvaminge to je urok kjer lahko z enaga mesta prideš na drug kraj.
o-očka j -js

O- Lily a si cela
j- ja očka ali sta ga premagala??
O- seveda Lily nikoli več ga neboš videla
J-Obljubiš?
O-obljubim
No Lily zdaj pa odhiti v veliko dvorano ( pa nobenmu ne povej za to) ok profesor
V veliki dvorani so nam sporočili da bo letos ples za vse razrede tudi prve.
Dana kateri fant misliš da te bo povabu? Nwm mi je pa zelo všeč Cedric. Kaj pa ti Lily mmm nwm RES nevem. Pazite nekdo prihaja sem. Ojej bil je Coprion Malfoy.

C-coprion J-js A -Alex
A-kaj pa ti delaš tuki??
C- A ne izbiramo fantje soplesalk?
A-JA to že ampak nisem si mislila da ti je katera izmed nas všeč?
C-Lily ali bi odšla na ples z menoj?
J-mmm

V tistem trenutku sem pogledala k Alex ker sem vedela da je že zelo dlgo zatreskana vanj a sem vseno privolila. Ko sem pogledala k Alex je hitro stekla na stranišče Javkajoče Jane in se tam zjokala do konca. Alex POČAKAJ

A-alex j-js

J- Alex počakaj Alex
A- kaj ti je Lily
J- vem da si že zelo dolgo zatreskana vanj
A- no in zakaj si to naredila
J- alex počakaj in že je ni bilo več
Coprion

OPROSTITE ZA BEDEN NEXT AMPAK NISEM IMELA IDEJ KAJ BI LAHKO NAPISALA RES SORRRY
02. julij 2012
nexttt
02. julij 2012
u73962
u73962
nextttttttt
02. julij 2012
NEXT
02. julij 2012
u30117
u30117
next
02. julij 2012
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
brezveze da mi ne nextaš
02. julij 2012
u73962
u73962
daj nehaj XMaja_LanaX!!
če ti ni vredi pa ne beri!!!
02. julij 2012
sei ne boom js sm sam povedala svoje mnenje
02. julij 2012
strinja se lili potter
02. julij 2012
joj Avril no sj smo dojel js sm sam rekla da men ni vredu oky spizdi ajmo ajmo
02. julij 2012
u73517
u73517
Omg najbolss , next takoj

Ti tam gor k ti ni usec pa pejd nekam .
02. julij 2012
u73517
u73517
Spizdi ti ona ne bo
02. julij 2012
u73962
u73962
NEXT
02. julij 2012
am no dejte že mer sej sploh boli me no js sm sam svoje mnenje povedala pa če je vm usm ušeč sej je cool če vm je ušeč pač men ni zdj djte pa mer kr vs bom ignorerala
02. julij 2012
o HVALA Onedirection
02. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg