Forum
u59458
u59458
Nonapisala bom nadeljevanje prejšne zgodbice ki so mi jo uničili in če si jo hočte prebrat jo imate tukaj:

http://www.igre123.com/forum/tema/lily-potter-in-njene-dogdivscine-na-brdavicarki/36822/33

nozdaj pa nadeljevanje:
------------------------------------------------

'' A bi še vi radi kaj?!?!'' jih jezno vprašamin odkorakam stran. Stekla sem v sobo in se vrgla na posteljo. Po licu mi je spolzela solza. '' Zakaj jočem?'' se vprašamm in nasmehnem. Oblekla sem si Grifindomsko haljo in se odpravila na večerjo

Vstopila sem v dvoranoin poiskala Lyno, Alex in seveda Alino. Pozdravila sem jihinpričela z obrokom.

----------------čEZ 15MINUT----------------
Zdaj sedimna strtanišni školjki in razmišljam o mojem živlenju. Ko kar naenkrat v stranišče nekdo vdre. Vstala sem se in počasi odprla vrata ampak tam ni bilo nikogar. Počasi sem stopala po razpokanih ploščicash kome kar naenkrat nekdo prime za vrat in potisne ob steno. ''Aučč'' sem zaklicala in prijela svojo palico

'' Ha kaj mi boš pa zdaj naredila lepotička'' reče z mrzlim glasom in zamahne z palico. '' To'' rečem in ga brcnem v mednožje. '' Ali se me spomneš princeska?! Od takrat ko si me zavrnila z plesom te sovražim da veš!!'' je rekel in se počohal po glavi. '' Kaj me briga'' rečem jezno in izrečem
'' Hromi '' Padel je na tla tako tudi palca in js sm mirnozbežala stran ko mimo mene priteče Edward. '' Si vredu?'' me vpraša in se nasmehne '' Drugič bodi hitrejši'' rečem z nasmehnom na usti in stečem naprej,
Pišem dalje?
26. november 2012
Next
27. november 2012
u59458
u59458
še en
28. november 2012
u60307
u60307
next
01. december 2012
next
20. december 2012
u134305
u134305
next
03. julij 2013
nnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
03. julij 2013
bi bli kj proti če bi jast pisala naprej?
03. julij 2013
u134305
u134305
lahko pišeš naprej
03. julij 2013
ok še 3 dovoljenja-oz nenatsprotavanja
03. julij 2013
thenight ti mi lahko pomagaš pisati če želiš
03. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg