Forum
u68726
u68726
Non ker trenutno pišem zgodbico Čarovnice in čarovniška šola (http://www.igre123.com/forum/tema/carovnice-in-carovniska-sola/41777/1) in vam je kr všeč sm se odločla, da bi še napisala zgodbo o Hryryevi mami, ko je bla ona še otrok...

Napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. november 2012
u111868
u111868
nujno!
05. november 2012
u87373
u87373
jaaa next
05. november 2012
u111868
u111868
next nujno no če ne bom žalostna :CCC
05. november 2012
če mi bo všeč,bom brala in pol glasovala
pa next
05. november 2012
Next
05. november 2012
u108932
u108932
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. november 2012
VABILO

Živijo! Vabim vas na mojo poroko. Prosim pridi in da ne pozabim ZABAVALI SE BOMO!
http://www.igre123.com/forum/tema/po-oka-od-liam-s-girl-(ka-e)-in-w-ld-in-amp-free-(sare)/44727/
05. november 2012
u68726
u68726
Otroško igrišče. In dve deklici. Obe se gugata. Ena je starejša in ena mlajša. In ena od njiju se poganja vedno više.
"Lily, ne smeš! Mami ti je prepovedala! Ne smeš! Povedala ji bom!" zakliče starejša in skoči z gugalnice, da se s sandali zadrsa po majhnih kamenčkih.
"Pa saj mi ni nič Tunka! Glej!" zakliče Lily in skoči z gugalnice. Pravzaprav poleti. Dobesedno. Na tleh pristane kot kakšna gimnastičarka, "A vidiš?" še vpraša in se zazre v Ptunijo, ki jo kliče Tunka.
"Ne, ne vidim! Ne delaj tega!!" zavpije Petunija in da roke v bok. Jezno se zazre v mlajšo sestro.
"Hej, Tunka, poglej to!" reče Lily in v roko vzame malo večji kamen. Petunija, ki bi mlajšo sestro še najraje oštevala, jo premaga radovednost. Zazre se v kamen. Lily stisne kamen v obe roki in zasliši se škrtanje. Ko roke razbre ima v roki le zdrobljen kamen. Nato pa se zrna kamenja začnejo sestavljati v nekaj podolgovatega. Nato dobita lepo kamnito rožo. Petunija zavrešči, da se ti ušesa parajo.
"Kako to počneš? To se ne dela!" reče, ko pride k sebi.
"Pa to je vendar jasno!" reče dekliški glas za njima. Za njima stoji dekle s dolgimi črnimi lasmi, ki so narahlo nakodrani. Ima modre oči.
"Kaj je jasno?" norčevalno vpraša Petunija.
"No, spodobi se predstaviti. Jaz sem Elena Gilbert. Pa vidve?"
"Jaz sem Lily, to pa je Petunija Evans," ju predstavi Lily in se nasmehne neznanemu dekletu, "Kaj pa je jasno?" jo zanima.
"Čarovnica si," ji reče Elena.
05. november 2012
u111868
u111868
next
05. november 2012
u87373
u87373
next
05. november 2012
u108932
u108932
neeeeeeext
05. november 2012
next
05. november 2012
u68726
u68726
"Ča-ča-čarovnica!" vriskne Petunija in se na ves glas zasmeji, "Čarovnica! To bo to! Ja! Čarovnica!"
"Petunija! Hej, Elena! No, a sem res?" vpraša Lily in ošvrkne Petunijo.
"Seveda. Tudi jaz sem čarovnica. In moja mami in oči," se zasmeje Elena.
"Ne laži! Že tako je dovolj zmešana! Lily greva!" ukazovalno pomigne Ptunija.
"Koliko si stara?" vpraša Elena in se sploh ne meni za Petunijo.
"Februarja sem bila 11. Kaj pa ti?"
"Jaz sem bila stara 11 let včeraj," ponosno pove Elena, "Torej bova na Bradavičarki v istem letniku."
"Kaj je Bradavičarka?" vpraša Lily.
"Še nisi nikoli slišala? Čarovniška šola. Samo za čarovnike. Komaj čakam, da grem. Kaj pa ti?" navdušeno vpraša Elena.
"Nikoli še nisem slišala za tole Bradaviča..." začne Lily, ampak jo Petunija prekine:"Gilbertovi kaj? A živite tam v Ognjeni dolini? Rečem, da tam ni nobene pametne hiše. Sprašujem se, kako si sploh lahko...no, tako urejena. Pa ne, da si kaj prida urejena. Ampak kakorkoli. Lily, greva domov! Takoj!" zakliče Petunija in zgrabi Lily za rokav ter jo začne vleči od Elene. Lily poskuša z znaki Eleni sporočiti jutri ob istem času. Ampak se vse skupaj zapiše na tla v pesek. Elena prikima. Razumela jo je.
05. november 2012
u87373
u87373
nextt
05. november 2012
u111868
u111868
next
05. november 2012
Next
05. november 2012
u108932
u108932
neeeeeeeext
06. november 2012
next
06. november 2012
next
06. november 2012
u87373
u87373
next
09. november 2012
u68726
u68726
"Amapak jaz sem čarala izven šole!" prestrašeno vzklikne Lily in pogleda Eleno. Je naslednji dan in dekleti sedita pod nekim starim drevesom. Elena pripoveduje Lily o čarovniškem svetu.
"Ja, ampak zato še te ne bodo vrgli v Azkaban. Tja vtaknejo samo najhujše zločince," jo z nasmehom na obrazu potolaži Elena.
"Kaj je Azkaban?" radovedno vpraša Lily.
"Azkaban je čarovniški zapor. Ampak res, tja gredo samo najhujši. Imajo pa tudi najhujše ječarje. Pravimo jim morakvarji."
"Kaj pa ti naredijo? Morakvarji, mislim?"
"Izsesajo ti dušo," odvrne Elena.
"Torej te ubijejo?" se ustraši Lily.
"Ne, še vedno živiš. Ampak, ne zavedaš se več sebe. Sploh ne veš kdo si. Samo telo imaš. Tvoja duša pa je šla. Kot prazna vrečka si," ji reče Elena in videti je, da ji o tem ni ravno lahko govoriti.
"Ja, ampak kot sem že rekla, jaz sem čarala izven šole. Saj me ne bodo no, vrgli tja?" zaskrblejno vpraša Lily.
"Oh, ne. Dokler ne dobiš čarobne palice in dokler se ne začneš učiti čaranja, ti pogledajo skozi prste," skomigne Elena.
"Pa je res vseeno, če tvoji starši niso čarovniki?" spet vpraša Lily.
Elena ji odgovori:"To pa je odvisno od čarovnika. Kakšen je po duši. Večina nam je vseeno iz katerih družin ste. Se pa najdejo primerki, kot je mama mojega mrzlega bratranca, ki so naravnost obupni. Ampak Sirius ni tak."
"Je tudi on čarovnik?"
"Jasno. Vsi smo čarovniki. V naši družini mislim. Tudi on gre v prvi letnik Bradavičarke. Zna biti presneto naporen. Pazi se ga," zavzdihne Elena.
"Pa pismo dejansko prinese sova?"
"Ponavadi je tako," skomigne Elena, "Na sredini poletja. Pri tebi bo prišel eden od uslužbencev Bradavičarke, da bo še vse povedal staršem," reče Elena.
"Komaj čakam na pismo," zasanjano vzdihne Lily in pobere vejico ter z njo zamahne po zraku. Predstavlja si, da iz nje pršijo rdeče ter zlate iskre.
"Nisi edina," pripomni Elena ter se nasmehne.
09. november 2012
u87373
u87373
neexxtt
09. november 2012
u108932
u108932
neeeexxt
09. november 2012
u111868
u111868
next
09. november 2012
Next
09. november 2012
next
09. november 2012
u68726
u68726
"Mami, to je moja nova prijateljica Elena Gilbert. Elena, to sta moja mami in oči," reče Lily. Ravnokar so na vrtu družine Evans in Lily je Eleno predstavila svojim staršem.
"Me veseli gospod in gospa Evans," reče Elena in vsakemu od njiju poda roko.
"Mami, a lahko ostane malo pri nas?" se spet oglasi Lily.
"Če ji njeni starši dovolijo," odgovori Liliyjin oče Edward Evans.
"Ja, dovolijo ji," reče Lily.
"No, potem bi se rada z vama nekaj pogovorila," odločno reče Lilyjina mama.
"Pa ne sedaj Katherine!" reče gospod Evans.
"Edward! Sedaj! Dekleti, sedita!" reče Katherine Evans in še sama sede. Po nekaj sekundni tišini reče:"Torej, Elena Gilbert?"
"Ja, gospa Evans," mirno in vljudno odgovori Elena.
"Petunija je rekla, da si Lily v glavo namešala nekakšne čarovnije in Bradavičarko, ki naj bi bila šola za čarovnike! Ne vem, kaj si še rekla, ampak te prosim, da tega več ne govoriš! Lily je včeraj ves dan govorila o tebi in o tem!" jezno reče Katrherine. Ampak še vseeno ne kriči.
"Gospa Evans,če pa je res! Jaz sem čarovnica! Moji starši s čarovniki! Ne lažem! Lily je čaronica! Če bi radi, vam lahko dokaževa!" reče Elena, ki komaj ostane mirna.
"Elena, čarovniki ne obstajajo! Prosim, da s tem v trenutku nehaš! Ne moramo se pretvarjati, da je res, če pa ni! In prosim, da teh zgodbic več ne sejaš naokrog! Drugače se bom morala pogovoriti s tvojimi starši!" jezno vmes poseže Edward Evans.
"Mami, resnico govori! oči, ne laževa! Res sva čarovni..." začne Lily, a jo gospa Evans jezno prekine:"Lily, ne! A ne vidiš, da...Petunija! Kaj pa ti tukaj? Nisi s svojimi prijateljicami?"
Petunija lenobno odgovori:"Ne, ravnokar sem se vrnila, pa sem te slišala. Prišla sem pogledati kaj se dogaja!"
"No, lahko ti povem, da se ne dogaja nič posebnega!" jezno reče gospod Evans,"Petunija! Zakaj si tako bela?"
Petunija zavrešči:"Sova! sredi dneva!"
in res. Čokoladno rjava sova leti po nebu. Nato se v naročji Elene in Lily odvrže pismi.
10. november 2012
Next
10. november 2012
u111868
u111868
next
10. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg