Forum
»Očka, jaz sem izbrala hišo, ampak to še ne pomeni, da hočem tam živeti za vedno. Navsezadnje je tam umrl znan filmski režiser John Tobat.« gledala sem očka v prepričanju, da bo rekel, da se bova kmalu vrnila nazaj v Exeter. Ampak je samo gledal naprej na avtocesto in ga ni brigalo za nič na svetu. Oh ja. Pozabila sem se predstaviti. Moje ime je Lilly Adams. V Exetru sem bila slavna detektivka in rešila sem vse primere! Ta dar imam po mojem pradedku. Moj najbolj uspešen primer, je bil primer s serijskim morilcem Tobyem McTobyem. Ne vem kje se je spomnil tega imena, ampak če tole bere mu povem, da je naravnost bedno! No, z očkom sva se selila v večjo hišo, na robu Londona. Šele pred pol ure sva se odpeljala iz pred hiše, pa sem že pogrešala moji dve najboljši prijateljici, Nejo in Evo ter mojega fanta Vida. Ne vem, kaj bom brez njih. Pa še očka mi je prepovedal raziskovati po novi hiši in vohljati za primernimi primeri. Ne vem, zakaj mu to ni všeč. No, torej. Kot sem že rekla se seliva v hišo na robu Londona, ki je bila last Rosemarie Tenlinson, igralke režiserja Tobata. Umrl je potem, ko je popil koktejl. Našli so ga mrtvega na vrtu gospe Tenlinson. Hudo me je mučil ta primer, saj so vsi govorili, da ni šlo za naravno smrt, temveč za umor. Čutila sem, da me potrebujejo. Resnično sem to čutila. Na robu Londona se je dogajalo nekaj čudnega v zvezi z Tobatom in to bom morala rešiti. Morala bom. Ali pa… Ali pa… Ali pa bo šlo mesto v pogubo.
11. januar 2013
u117051
u117051
next
11. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg