Forum
ljubezen, razočaranje.....
12. februar 2011
Nepoboljšljiva sem.
Ne zmorem se ti upirat... Raje trpim. Pa sploh zmorem trpet? Kdaj bom popustila? Kdaj bom obupala? Kdaj te bom prebolela? Te sploh kdaj bom? Rekla sem si, obljubila sem si, da se bom odaljila od tebe. Koliko sem zdržala? Do prvega tvojega pogleda... Do trenutka ko je tvoj omamni vonj priplaval do mene... Tvoj bežni dotik, tvoj nežni dotik na mojem komolcu... Ne, ne zmorem se ti upirati! Ostaja mi samo hrepenenje... Hrepenenje, ali pa to, kar edino za kratek čas zavede moje misli. Lovim, igram se, igračkam... Uživam? Včasih, za sekundo, ko mi uspe pozabit primerjavo... Menjam, iščem,... A kaj ko tega kar iščem ne morem najti... To sem že našla, a kaj ko ne morem imeti... Lahko le hrepenim...
Kaj bom naredila? Bom naslednjih nekaj let le hrepenela? Bom lovila okoli za to da pozabim bolečino? Ali se bom spravila k sebi, te spravila iz moje glave, in v srcu naredila prostor za nekoga drugega? Nekoga ki si bo upal? Poznaš lilije? "Dare to love me"? Si bi ti upal? Si sploh kdaj boš upal? Mislim da ne... In mislim da nisem pripravljena zapravljat življenja, živcev, čustev, časa in sploh vsega zaradi hrepenenja po tebi. Vem da se ne bo uresničilo. Vsaj dokler ne preteče še zelo veliko vode...
Pogledaš me. Pogledaš me z svojimi iskrečimi očmi, in vem da se za njimi skriva marsikaj... Boš to kdaj odkril? Čez koliko časa? Sploh kdaj? Mi boš kdaj razkril? Si boš kdaj upal?
12. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg