Forum
u84429
u84429
Napisala bom zgodbo o punci Liliani in o njenem življenju...Dobr,ne bom vam zdej vsega povedala,bom raj začela pisat!(:

Liliana=15 let
BFF Nicki=15 let

Liliana

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2009/364/a/b/Don__t_Panic__by_zar_rednaxelA.jpg

Nicki

*1.del:
Zamudila sem v šolo.Spet! In to pol ure! Nevem kako me ta butasta budilka nikoli ne zbudi! Mami in očka vedno delata zjutraj,zato me nobeden ne more zbudit. Že peta neopravičena to leto. In šele Septembra smo! Imeli smo matematiko. Učiteljica me je seveda nahrulila in vprašala snov,ki so jo jemali te pol ure ko me ni bilo. Seveda nisem nič znala in sem dobila 1. Ko smo odšli iz razreda me je Nicki vprašala: ''Spet budilka kriva,kaj?'' Odvrnila sem samo: ''Mhm.'' Komaj sem že čakala da bo konec pouka. Nicki je moja soseda,zato greva ponavadi skupaj domov,danes pa se mi je ni dalo prenašati,zato sem ji rekla:''Jaz grem po bližnjici.Se vidiva jutri,bye.'' Nicki je odvrnila:''Tudi prav.'' Ko sem prišla domov,je bila mama že doma in jezno me je gledala. Je izvedela za še eno neopravičeno,ali za enko pri matematiki? Hotela sem jo vprašati,zakaj me tako gleda,nato pa........

Upam da vam je bil prvi del všeč.
Next?
01. april 2012
Ful dobra zgodbica! Next!
01. april 2012
Neeeeeeextaj čim prej,sm žiučna kj bo !
01. april 2012
Sta ful lepe...Next jaa čim prej plis !
01. april 2012
neextt!!!
ja fuul mi je ušečč
01. april 2012
u84429
u84429
Še neki nextou rabm...Pošlite še komu,če se da.;D
01. april 2012
Ušečkam...Next!
01. april 2012
u84429
u84429
Nextam jutr,kr gledam zdej X Factor!
01. april 2012
Jaa sam čim prej k koni čakam !!!
01. april 2012
Se strinjam s piškotkom:3 oz. s Kajo!:'D
01. april 2012
Un na koncu -pr X factorju un Andreas je biu ful carski alpa una Bianca al pa Tanja!
01. april 2012
+drgač pa čim prei ju3 nextai
01. april 2012
Kul zgodbica...Next!
01. april 2012
u84429
u84429
Hvala vam za use nexte..Rečte še komu naj bere,prosim,hvala! Rvm
*************************************************************************************************************
...nato pa mama reče:''Po šoli nisi šla v trgovino po kruh,kakor sem ti naročila!Nisi me poslušala,Liliana,že spet!'' Oddahnila sem si in zamomljala:''Pozabila sem.'' Mama je zavzdihnila odšla v kuhinjo. SAMO DA NI IZVEDELA!!! Nato pro vratih pozvoni. Odprem in bila je Nicki. Pogovor (L=Liliana,N=Nicki)

L:''Hej,Nicki.Kaj pa ti počneš tu?''
N:''Prinesla sem ti zvezek,da boš prepisala snov,od takrat,ko te ni bilo v šoli.''
L:''Psst,govori tišje. Mama ne ve za to.''
N: ''Oh Liliana,nič dobrega ne bo iz tega. Ne ve niti za enko?''
L: To pa zagotovo ne!

Potem mama vpraša:''Liliana,kdo je prišel?'' Odgovorim:''Nicki je.''
Mama:''Zakaj je prišla?'' Jaz in Nicki se gledava in jaz nevem kaj reči. Nicki izdahne:''Aam,prišla sem po Liliano,če bi se skupaj učili za matematiko..'' Mama:''Aha,pametno..Liliana ima samo 2 matematiko! Spravi vsaj na trojko,Liliana!'' Jooj mami,ko bi vedela,da imam še MANJ kot 2 ! Jaz takoj rečem:''Jaja,mami..'' Mama reče:''Pridi,vstopi Nicki,ne stoj tam pri vratih.'' Nicki reče:''Hvala,gospa Houston.'' Ko mama vidi,da ima Nicki v rokah zvezek jo vpraša:''Kaj pa ta zvezek,Nicki? Zakaj si ga prinesla?''

mami

tata

Next?
01. april 2012
Nextaaaaj!(: Andreas Kofler je atiii
01. april 2012
Nizakaj in bom. Next in ja Eva Longoria in Andreas Kofler...
01. april 2012
u83523
u83523
NEXT-se hočem brat
02. april 2012
u84429
u84429
Huala usem za nexte. s:12
****************************************************************************************************************
Mama:''Punci,učita se kjerkoli pač želita,samo jaz moram zdaj po kruh v trgovino,ker ga ti Liliani nisi vzela...Potem moram še k teti Esmeraldi,ker je bolna...'' Liliana:'' Jaja,mama kar opravi kar imaš,midve greva h Nicki domov..Adijo.'' Mama:''Bodita pridni.Adijo.'' Joj te sitne mame...Kot da nisva že dovolj stari da lahko sami skrbiva zase! Potem sva šli k Nicki. Nicki ima starejšega brata Zayna,ki je eno leto starejši od naju,meni je pa že od 7.razreda všeč. No,šli sva v njeno stanovanje--> hej,najbrž še nisem povedala da stanujem v bloku? No,zdaj veste. In Nicki ina Zayn tudi. No,pač šli sva v njeno stanovanje in videli Zayna,kako si zleknjen na kavču ogleduje revijo Playboy. Z Nicki sva se mu samo smejali,in šele takrat je opazil,da sva pršli. Hitro je vrgel revijo stran,vstal in rekel:''Lahko bi vsaj potrkale. Živjo,Lili.''

Pogovor: (L=Liliana,N=Nicki,Z=Zayn)

L:''Hej. Nicki,kaj bova počeli?''
N:''Ej nevem. Lahko bi mi trije pa kak film skupi gledal. Se strinjamo?''
L:''Mi trije? Amm,nič nimam proti! Ampak PROSIM ne kakšnih grozljivk...
Z:''Boječka!! Ampak midva z Nicki imava od filmov same grozljivke...''
L:''Ti meni boječka? Kaj je bilo pa takrat,ko te je stara ženica prosila za pomoč,da bi ji pomagal nesti vrečke?! Šel si mimo nje in jo ignoriral,samo zato,ker so bili zraven tvoji važni prijatelji!''
Z:''Pa kaj?! Dobro,nehajva se prepirati,OK?
N:''Ja nehajta že. Jaz grem na Lilianino željo v knjižnico po romantičen film,da ga bomo gledali.''
L:''Joj Nicki,zlata si.(:
Z:''Kaaaaj? Romantiko bomo gledal?? Potem me ni zraven!''
N:''Kaj pa nekaj vmes med komedijo in romantiko?''
Z:''Oh,naj bo,naj bo,ampak to bom storil samo za Liliano.''
L:''Hvala,Zayn.'' (in ga objela)
Zayn je zardel.
N:''Okej,vidva,zdej grem jst u knižnjico...Bajbaj.''
L:''Čau.Vidmo se (;
Z:''Jaja,pejt že po un film.''
Nicki je pomežiknila Liliani,kot da bi ji hotela povedati,da je to priložnost za poljub.
Nicki je odšla.
Z:''No Lili,pa sva ostala sama.''
L:''Mhm,res je.''
Nekaj časa sta bila tiho,ker si nista imela kaj povedati,nato pa...

Next?(:
02. april 2012
u84429
u84429
aja sej res,pozabla sm dat Zaynovo sliko...

Zayn

Neeext?
02. april 2012
...bo poljuuuub! Zayn Malik jeeeee
Pa maš moj next!:3
02. april 2012
poljuubček?:3 dej nexti žee. pa Zayn Malik ijee notr:$
02. april 2012
Jače pišeeš.Next
02. april 2012
Nextaj!!!(:
02. april 2012
NEXT!:3
02. april 2012
u84708
u84708
Next
02. april 2012
u50055
u50055
next...
03. april 2012
u84429
u84429
Oprostite,sm mal sm pozna k sm jezna,k sm mela že use napisano,pa se mi je use zbrisal!!
Drgač pa huala za nexte..
****************************************************************************************************************
...ko sem mu ravno hotela povedati,da mi je že od nekdaj všeč,je pri vratih potrkalo. Zayn je vstal in šel odpret. Pri vratih je stala punca,izgledala je približno takšnih let kot jaz, in bila je zelo lepa.V bistvu sem bila vesela,da je nekdo prišel,da je minila ta tišina med nama,a zakaj ravno takrat ko sem mu hotela povedati?! Zayn je rekel:''Oo,pozdravljena Jessy.Kar vstopi.'' Jessy:''Hvala Zayn.Kdo pa je ta tukaj če smem uprašat?'' Zayn je odvrnil:''To je moja prijateljica,in soseda,ki živi v stanovanju zraven nas,Liliana ji je ime. Liliana,to pa je moja najboljša prijateljica Jessy,ki je letos prišla na našo šolo.'' Jessy:''Me veseli.Zayn,nisem mogoče že kaj več kot najboljša prijateljica?'' Rekla nisem nič,a bila sem že malo jezna in ni mi bilo všeč da je prišla. Zayn pa ji je odvrnil:'' Amm,mogoče,ampak še malo počakajva..'' Jessy je rekla:''Če ti ljubi tako rečeš...No,zakaj pa sta sama tukaj vidva?'' Zayn:''No,z Nicki sta prišli in odločili smo se,da bomo gledali film..Pa je šla Nicki v knjižnico iskat dobre filme,čeprav je že dolgo ni nazaj...Bi gledala z nami film,ljubica?'' Ljubica ji je rekel!! Tako je zavrelo v meni,a tega na zunaj nisem hotela pokazati. Jessy je odvrnila:''Seveda bom,dragec.'' Zdaj sem bila tako rdeča v glavo,da sem hitro vzela iz žepa mobitel in se delala kot da pišem sporočilo. Jessy je rekla:''Ti,Lila,kakšen telefon imaš?'' ''Liliana,'' sem jo popravila. ''No sorry,Liliana.No,pokaži svoj mobitel!'' Rekla sem:''Dobro,okej,na,pogledi.''
Jessy:''Sej je ured,ma moj je še boljši!'' Rekla sem samo:''Pa že.'' Potem so se vrata odprla in prišla je Nicki...

Jessy

moj telefon

telefon od Jessy

Next?
03. april 2012
Oba telefona sta mi dora...Next!(:
03. april 2012
Next !
03. april 2012
Nextaj..men je pa od Liliane bolš :'D
03. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani