Forum
u121858
u121858
Zdravoooooo. No too je dejansko moj tretji fanfic,ampak tista prejšnja 2 sem pisala na prejšnjem profilu,ki sem ga zbrisala. No pa saj je vseeno.
Še ena zgodba,ki se dogaja o One Direction. Ampak vmes bo še eno presenečenje,saj ne bodo samo oni.
Gre se o punci Ally,ki na začetku fantov sploh še ne pozna. Vmes bo spoznala 1D,en izmed njih ji bo spremenil življenje,vmes bodo tudi zapleti,nove 'ljubezni' iz nekaterih strani,na koncu pa verjetno srečen konec. Se še odločam. Hhaha UžIVAJTE V BRANJU!
O0o0o0o0o0o0o0o0o0o0oo0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0oo00o0oo00oo00oo00o0o0o0o0oo0o000oo00o0o0o0o00oo0o00oo00o0o00o0o0o0o0o0o

''Ne grem se več tega! Zakaj mi ne dovoliš iti? Pa saj je samo za en bogi vikend!'' sem kričala nazaj mami. ''Ne greš in pika. Pač ne verjamem,da je ta fant zate.'' O.K. z mojo mamo je nekaj narobe. Nekaj hudo narobe. Vsaka normalna mama bi pustila 18-letnici prespati pri fantu. Ampak ne. Moja mama je zabita kot žeblji v les na naši lopi na vrtu,ki že kar razpada. Res je ne razumem. Kako mi lahko to dela? Najprej uniči kosilo,ko je bil Josh tukaj,potem ga začne napadati,ker kadi in pije,zdaj mi pa še prespati pri njemu ne pusti!
''Sovražim te!''
''Prav pa me daj. Saj si si sama kriva. Če bi imela bolj olikanega fanta,ki ne bi pil in kadil ne bi bilo nič narobe.''
''Ja ja že prav že prav. Ampak boš videla. Vrnilo se ti bo!'' Odvihrala sem iz kuhinje v svojo sobo in zaloputnila z vrati. Odšla sem na računalnik in se prijavila na skype. ''Zakaj ta kripa šteka?!'' Ja verjetno po tem veste,da imam še kar stari računalnik,saj mi mama noče in noče kupiti prenosnika. Še ena stvar zakaj jo sovražim. No pa saj je vseeno itak ga ne uporabljam pretirano. Poklicala sem Josha po videu in javil se mi je. Povedala sem mu slabo novico,pa sploh ni bil žalosten. Še vprašal ni zakaj ne pusti. Samo rekel je 'aha' in nadaljeval karkoli je pač že počel. Na drugi strani računalnika (pri Joshu) sem slišala ženske glasove. 'Josh,ljubček pridi v kopalnico. Nekaj ti moram pokazati!'
''Ally moram iti. Čao.''
''O tem se bova še pogovorila''
''Ally rekel sem da nimam časa. Adijo''
To je bilo vse kar je rekel preden je odšel s skypa. Niti rad te imam niti ljubim te,niti se vidiva jutri. Nič ni rekel! Ugasnila sem računalnik in poiskala neko knjigo na polici. Ulegla sem se na posteljo in začela prebirati.

No naj se vam sama predstavim. Sem Ally Dawson in sem stara 18 let. Imam srednje dolge rjave lase,velika pa sem približno meter petinšestdeset. Trenutno imam leto dopusta od šole,zato pomagam očetu v neki 'restavraciji' Crusty's. Trenutno nimam nobenega prijatelja razen Josha. Pa še ta bo kmalu izginil. Se mi zdi. Zelo rada prebiram knjige,poslušam glazbo in sem kot bi vsi rekli 'piflarka'. Računalnik imam samo zato,da se po skypu pogovarjam z Joshom. Živim v glavnem mestu Brazilije;Brasilu. Ni nič posebnega,ampak meni je čisto vredu.
Neeeext
30. julij 2013
NEXT in ja mi je ušeč..

bi te pa prosila če prebereš mojo zgodbico tud je 1D fan fic http://www.igre123.com/redirect?ThreadId=58997

pa bom mal oglašvala zate.
30. julij 2013
neeeeext
30. julij 2013
u120926
u120926
Cool!
NEXT!
30. julij 2013
u120926
u120926
Lahk dobim link od prejšnjih zgodb?? Prosim!!
30. julij 2013
u121858
u121858
IshaKatin - pozabla sem naslove haha bom probala najt,če se bom spomnila pa ti pošlem po zasebcu
aja a lah meni tut pošleš linke prejšnih zgodb če se boš spmnla
30. julij 2013
u121858
u121858
bom poslala usem k hočte,če se bom spomnla.sam to bo mal težje hhaaha,ker sem jih nehala pisat že lansko poletje. mogoče mam kje zapisano,čeprav ne verjamem
30. julij 2013
js bi tut linke
30. julij 2013
Neext
30. julij 2013
u28413
u28413
Next , ful dobr začetek
30. julij 2013
Neext
30. julij 2013
u121858
u121858
Še 3je nexti
30. julij 2013
next
30. julij 2013
next
30. julij 2013
neeext
30. julij 2013
evozdej lahka nextaš
30. julij 2013
u121858
u121858
Evo vaam next
o0o0o0o0o0o00oo0o0o00oo00o0oo00o0o0o

''Ally večerjaa!'' se je zadrla mama. Odšla sem v kuhinjo in se vsedla za mizo. Oče in mama sta sedela en zraven drugega,jas pa sem bila na drugem koncu mize,stran od njiju. Sredi kosila sta se kar naenkrat prijela za roke in me pogledala.
''Ally zate imava pomembno novico!''
''Kaj je mama? A sta se končno odločila,da mi bosta dovolila prespati pri Joshu?''
Zakaj sem to rekla? Naj me nekdo ubije! Prosim. Saj veste nočem imeti več opravka z njim,odkar sem slišala tisto preko skypa.
''Ally lepše se obnašaj do mame!''
''Joj oči pa saj ji nisem rekla nič grdega.Nevem zakaj se razburjaš.''
''Bob vredu je. Pusti jo se bo že odvadila. No vglavnem Ally.... Preselili se bomo.''
''Resno? Kam pa? V Rio?''
''Ne ljubica.'' Oče je mamo pogledal kot,da bi se bal moje reakcije.
''Zakaj jo gledaš tako? Saj ne gremo na Luno,čeprav bi bilo res zelo kul,ker bi spoznala marsovce in in.....''
''Ally! Ne hecaj se. Mislim da bereš preveč knjig in gledaš preveč filmov o teh marsovcih. Poleg tega pa na Luni ne bi mogla spoznati marsovcev,ker živijo na Marsu,bučka.''
''Aja ja točno mami. Hvala za popravek.. No kakorkoli,kam se bomo preselili?''
''V Anglijo. Natančno v Stratford. Odidemo v nedeljo,kar je čez 3 dni''
''Pa saj se hecata ne? Ne moreta mi tega naresti! Vesta,da je tam vedno čudno vreme in nikoli ni sonca! Še na plažo ne bom mogla oditi.''
Vzela sem krožnik in spet odvihrala v sobo. Pojedla sem do konca,odšla v kopalnico,se stuširala,oblekla spalno srajco in odšla v posteljo. No pa saj ne bo tako hudo,če grem od tu? Tukaj tako ali tako nisem imela nobenega. Nikoli ne veš,mogoče tam spoznam kakšnega kul tipčka ali pa kakšno novo prijateljico. Skomignila sem z rameni in zaspala.
*Naslednje jutro*
Pogledala sem na budilko,ki je kazala 11. Pa saj nisi resna? Vedno sem zgodnja. Kaj je z menoj? Opravila sem jutranjo rutino in odšla v dnevno. Tam me je na klubski mizici pričakal krožnik palačink. Vsedla sem se na sedežno in začela jesti. ''Ljubica to niso bile palačinke zate ampak zame.'' Oči spet jamra(upam da vete kaj to pomen,ker ne znam povedat slovnično ). ''Ja,ja oči koga briga.'' Usedel se je zraven mene in me vprašal,če sem že razmislila o selitvi. Pokimala sem in rekla,da ni bila slaba ideja in da potrebujem spremembo. Oči je bil ves vesel nato mi je pa kapnilo. ''Oči zakaj se sploh selimo?'' Bil je ves začuden,da sem sploh vprašala. ''No pa naj ti razložim. Dolga zgodba...'' ''....Ja dobil si odpoved,našel boljšo službo,ki je v Angliji in se odločil,da se bomo preselili?'' Ja z očijem si zelo rada dopolnjujeva stavke,čeprav to ni bilo ravno dopolnjevanje ampak ugibanje..No pa saj vseeno. Presenečeno me je pogledal in rekel '' Okej očitno pa le ni tako dolga.'' Nasmehnil se je in mi razkuštral lase. Ko sem že hotela nekaj vprašati je rekel,da se je mama že pogovorila s šefom tovarne,ki pa ji je rekel,da imajo v Angliji tudi svoj delež in lahko tam dela,tako da mi ni treba skrbeti. Pa kaj ta moški bere misli ali kaj? ''Kako si vedel,kaj bom vprašala?'' Samo skomignil je z rameni in odšel nevem kam. Ko sem po 2h urah pregledala celotno TV in vse DVD-je,ki jih imamo(slučajno sem upala,da bo kaj pametnega pa ni bilo nič),sem se iz pižame preoblekla v kratke pink hlače in srajco,naredila figo in odšla do Joshove hiše. Potrkala sem in odprl mi je njegov starejši brat. No ja nisem vam povedala še nič o Joshu. Star je 19,pije,kadi in verjetno tudi vara. Kakorkoli. Njegov brat Ben je star 25. Pozdravil me je in Joshu zakričal da ima obiske. Prijel me je za rit,jaz pa sem samo odšla do Joshove sobe. Odprla sem vrata in ga zagledala na postelji z največjo blondinko (dejansko je bila blond,pa ne samo v lase ampak tudi v pamet) Alex. Saj veste kaj sta počela. Zgrozila sem se in mu dala konec. Odvihrala sem iz hiše nazaj domov.

30. julij 2013
nevem
naj carska zgodba
of course
30. julij 2013
pojma nimam

Absolutly. next
30. julij 2013
neeeeeext
30. julij 2013
u146275
u146275
next
30. julij 2013
neeextt
30. julij 2013
Neeeeeeexxxttttttt
+ nova bralka
31. julij 2013
a) ne vem
b) perfekcija <3
c) neeeext
31. julij 2013
u120926
u120926
Next!
31. julij 2013
u121858
u121858

Doma sem se zaprla v sobo in jokala v vzglavnik. Kako mi je lahko to naredil? Pa vedel je kako ga imam rada. Ampak uredu še en razlog več,da grem iz Brazilije! Upam da bo v Angliji vse vredu. Nočem spet biti popolna piflarka,nič od niča,punca,ki je noben ne mara. Res nočem. Čeprav je bila ura komaj 14.oo sem zaspala. ''Ally zbudi se! Kosilo je na mizi.'' Pogledala sem navzgor in zagledala mamo,ki je bila nevarno blizu. Zakričala sem in se z vzglavnikom pokrila preko glave. Mama se je začela smejati. ''Pridi no.'' Povlekla me je za roko,tako da sem padla na tla. Začela se je neumno smehljati. ''Mamaaa! Nehaj se tako neumno smehljati in mi pomagaj na noge.'' Ko sem se končno vsedla za mizo in začela jesti kosilo,je le-to že bilo mrzlo. Moja mama nezna več kuhati o.O. Po kosilu sem celo popoldne preživela v sobi. Pakirala sem. Ja vem,da imam še časa,ampak useeno. Zvečer sem odšla na večerjo,nato pa sem se vsa zaspana vrgla na posteljo in zaspala.
*Nedelja zjutraj*
''Ally zbudi se! Čez pol ure gremooo!''
''Ja ja oči,še pet minutk prosiim.''
''Ally ne!. Zbudi se sem rekel.''
Vstala sem iz postelje,odšla v kopalnico,opravila vse potrebno,zložila še zadnje stvari v kovčke in jih odpeljala v vežo. Nato sem se mami in očetu pridružila pri nekako zelo zgodnjemu zajtrku. Po le-tem smo se odpravili na letališče,kjer smo sedeli še naslednje pol ure in čakali naše letalo. Ko je neka gospa za pultom naznanila naš let smo se odpravili na letalo. Sedela sem zraven neke punce. Delovala je zelo simpatično. Gledala sem kaj bere,ko sem kar naenkrat opazila da me opazuje. Ustrašila sem se in se obrnila nazaj k oknu. Nisem bila dobra v navezovanju stikov,saj te potem tako ali pa tako vsi prizadenejo,pozabijo nate in odidejo iz tvojega življenja za vedno. ''Jaz sem Trish.'' Začudeno sem jo pogledala in se le napol nasmehnila. ''Ally.'' Nasmeh mi je vrnila in me uprašala,kaj delam na letalu.
''A ni očitno da sedim in čakam da vzletimo?''
''Ja je očitno ja. Ampak mislila sem,če si na letalu,ker greš k komu na obiske ali kaj.''
''Ne ne ne. Selimo se. V Stratford.''
''Res? Jaz sem tam doma.''
''Ooo kako super. Zdaj pa oprosti,ampak strah me je letenja,ker še nikoli nisem sedela na letalu. Bom kar prespala tale let.''

če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg