Love Lady ^.^
Love Lady ^.^
Pač govori o punci Leyli, ki se skupaj s starši preseli v New York.
Preselijo se v navzven zelo grdo in razpadajočo hišo, od navznoter pa lepo razkošno bajtico . No pač lih kadar se oni preselijo v to hišo začnejo na Newyorških ulicah izginjat otroci zato je Leyla v nevarnosti....več v zgodbi .
30. april 2018
Love Lady ^.^
Love Lady ^.^
Za začetk rabm en Next
30. april 2018
Next
01. maj 2018
Next
01. maj 2018
Love Lady ^.^
Love Lady ^.^
govorila bom kot Leyla ok.
j-jaz m-mama)
j: Mama...
m: ja miška?
J: grem lahko na poslovilno zabavo, ki so mi jo priprawli prjatli??
m: seveda, ampak ne bodi prepozna...Ob 19ih gremo na večerjo :-).
j: adijo! vrnem se ob 18:30!
m: prav lepo se imej!
In sem šla...
Ko sem prišla so se vsi veselili saj sem malce zamujala...
Tam je bil tudi en tip, ki ga nism poznala.
Vprašal me je če pridem za 5 min z njim.
privolila sem in šla....Vsedla sva sen na kavč in.......
01. maj 2018
Love Lady ^.^
Love Lady ^.^
aja še podatek ime mu je bilo Chris.
c: ful si mi ušeč bejbi.
j: ti tut men...
c: maš fanta?
j: ne....razmišlala sem....
c: js sm tut to razmišlu!
j: bi biu moj fant?
c: itak
_________________________________-
Poljubila sva se in odšla nazaj na zabavo.
pogledala sem na uro bila je 16 pa 12 min.
"okej" sem si rekla v mislih..
Kmalu so zavrteli mojo naj musko.
Začeli smo plesati in se zabavati Jakob in Jake sta igrala Beerpong. Mi smo se jima samo smejali saj sta nasrečo namesto bira pila vodo tako je bil to Waterpong. Chris je kar naenkrat omedlel. Na vratu je imel modrico in zlomljen nos zraven je stal Mike s katerim se je očitno stepel.
Chrisa je Jakob peljal v bolnico... Še sreča da imamo Jakoba, na njega se lahko vedno zaneseš.!
01. maj 2018
Next
01. maj 2018
Love Lady ^.^
Love Lady ^.^
Ura je bila 18:25 in ker moja pot do hiše traja 5min sem šla domov.
Na srečo ni bila še tema ker je bilo poletje in se tema začne komi ob 20ih.
Domov sem prišla kot naročeno! Šla sem v kopalnico in se naličila ter oblekla za družinsko večerjo,
potem sem bratcu Kayu pomagala pospravit sobo. Ko smo vse naredili, smo se z avtom odpeljali v gostilno. Jaz sem jedla nudle in piščanca. Pojedli smo in se odpravili na večerni ogled nove hiše v New Yorku. Zgledala je stara in uničena navznoter pa lepa kot v raju! Šli smo domov, oblekla sem pižamo in brala bratcu pravljice, da bo lažje zaspal... Mami in oči sta še nekaj počela v svoji sobi (se mečkala). Zjutraj smo vzeli stvari in šli v novo stanovanje.
Kay je bil navdušen in je stekel v najino novo sobo (z bratcem sva vedno v isti sobi), jaz sem bila še malce zadržana saj je bilo stanovanje malo creepy... Prišla sem v sobo in razpakirala stvari po svojem "ozemlju", potem sem pomagala še Kayu. Po kosilu sem šla na ogled okolice in na stebru so bili obešeni...
01. maj 2018
Love Lady ^.^
Love Lady ^.^
Na stebru so bili obešeni plakati z naslovi Missing Child! Občutila sem rahlo elektriko na koži in šla naprej...
Ker staršev ne bo do desetih zvečer in bratca do jutri sem šla h Chrisu prespat. Mami sem poslala message in šla. Bil me je zelo vesel. Njegovi starši ful potujejo zato bo mel 5 tednov CELO hišo zase!!! Šla sva v njegovo sobo in na računalnik na igre123. Prjatlom sem predstavla Chrisa in pol sva še mau igrala Minecraft. Začel me je poljubljati po vratu in me božat ob pasu. Samo poredno sem se nasmehnila in se mu prepustila. Odvlekel me je na postlo in me začnu divje pljubljati ter me prjemat "tam spodaj". Sva se slekla do 'pomankljivega' in delala....(saj veste kaj ). Potem je nekdo udrl! Slišat je blo razbita vrata in odpiranje sob...
02. maj 2018
Next
03. maj 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg