Forum
u120589
u120589
Hey!
To je moja 1 zgodbica! Začnimo!!!!!!!!
Zjutraj mi je ura pela driiiiiiiiiing driiiiiiiing!
Spomila sem se da pišemo danes test od matematike. "O bog pomagi sej se nisem nč učila"
Hitro sem se preoblekla nato sm šla u kuhinjo pojest zajtrk in nato v šolo.
Pred šolo me je čakala moja bff Looly.
Jaz:

Looly:

Skup smo šle u razred in zvonc je zazvoniu začetek 1 ure. Bilo me je strah kakšen bo biu test od matematike. Učiteljica je rekla " no otročički moji sedaj vam razdelim kotrolne nalogice in bom videla če ste kaj znali srečno otočički"
Jaz bi jo kar cmoknila kr mi gre na žiuce ko reče "otročički"
Učitlca od matematike:

Po dolgem času je zazvonil zvonec usi smo oddali teste in odšli iz razreda. Looly je bila videt veliko zaskrbljena uprašala sem kaj ji ne štima prav. Je rekla da ni znala skoraj nič. Jaz sem še kar znala. In da jo bo mama fuul kaznovala če dobi oceno pod 3.
Loolyna mama:

Po pouku smo izvedle da učiteljica od matemetike je test že popraula in da bo razdelila čez pol urce. Usi smo bili nestrpni kakšne ocene bomo dobili. Nato je rekla učiteljica da so 2 punci pisale šus in 2 punci 5. Jaz sem bila sigurna da sem dobila 2. Nato je rekla učiteljica da naj ostanemo po razdelitvi testov v učilnici. Ko so vsi odšli je učiteljica bila videt zaskrbljeno. " Looly ti očitno res nisi podrudila zato verjetno ne boš bla zadovoljna z ocenico tvojo" "Liily to pa je bilo res res res ( bila je vedno bolj resna) prfektno pisala si vse možne točke braaaaaaavaooo!!!!
Nato smo šle z Looly proti domu. Looly je fuul skrbelo da jo bo mama ffuul kaznovala. Pozdravile smo se in odšle vsaka k svoji hiši.
ZA ZAČETEK RABIM 3 NEXTE

Boš nextal/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. november 2014
u146160
u146160
next!
22. november 2014
next
22. november 2014
u180693
u180693
next
22. november 2014
u120589
u120589
Mami sem povedala da sem dobila 5. Bila je zeeelo vesela.Jaz sem odhitela v sobo polno rib pozdravila sem mojega najboljšega prijatelja sarkija.
MOJA SOBA:

sarki:

Poklicala sem Looly saj me je fuul skrbelo kaj ji je rekla mama. Tuuuuuuut tuuuuuuuut in se oglasi Loolyna mama:
MAMA:Ja prosim!
JAZ:Ali lahko dobim Looly na telefon
MAMA:Ma niti šanse ni..
JAZ:Kaj pa je bilo zakaj pa ne?
MAMAobro veš zakaj.......
In prekine.. Ma ta prismuknjena polna vreča špeha je res smotana.
V sobo pride moj brat. Ves vesel mi razmeče celo sobo za brezveze sem ga uprašala če je šou flit al kaj?? Nato je reku pogledi u mojo sobo na mizo.
Pol grem js u njegovo sobo in vidim na mizi koncert od Justina Bieberja 2 vstopnici RESNO?????????????????? Pol ga prašm za koga je še ena vstopnica, "Ja zate sestrca moja" Jaz pa vsa vesela skakam gor in dol še sarki ni vedel kaj delam.

3 nexti
UPRAŠANJE:
VAM JE UŠEČ?
23. november 2014
next! ja full!
23. november 2014
nmnnnnnnneeeeeeexxxxtttt
ja odlicno pises
23. november 2014
next
cool
23. november 2014
Next
23. november 2014
next
ja, najbol je<333
23. november 2014
u120589
u120589
Končno je napočil čas za koncert od Justina. Jaz sem se rihtala 2 uri, saj me skor nobeden ni prepoznal.
Lasje:

Majica:

Jakna:

Hlače:

Čevlji:

Med koncertom me je Justin poklical na oder bila sem fuul šokirana. Z njim sem pela plesala kar se je dalo. Brat pa se mi je samo smejal.
Naslednji dan v šoli je bila Looly fuul objokana uprašala sem kaj ji je in mi je rekla da ji je umrl tata v prometni nesreči. Žalostna sem bila tudi jaz povedala mi je da bo pogreb jutri. Tolažila sem jo in ji rekla da se enkrat začne in konča.
Po pouku sem šla domou in poslušala pesem ki mi je bila najbolj ušeč:
Baby, včasih želim si spet
Splezat skozi okno in poletet
Mimo dimnikov gor do neba
Pravim tam vse se začne in konča

V tišini ustvarjena
Plešem ko orkester ljubezni igra
Iz mojih ust vre slap besed
Vem ne razumeš me a vse pove moj pogled

Ch:
Le s tabo slišim ptice pet
Visoko nad oblaki, visoko nad oblaki
Ognjemet in židan smeh
Visoko nad oblaki, oho oho
Ognjemet in židan smeh
Visoko nad oblaki, oho oho

Tiho lezejo dnevi v večer
In tiho v meni kriči nemir
Gledam valove, gledam zvezd trepet
Pojem vetru nemo pesem
Tja želim si spet

V tišini ustvarjena
Pleševa bosa s kapljami dežja
Čarobno jutro, peščeni grad
Srce v pesku in ti imaš me rad

Ch:
Ognjemet in židan smeh
Visoko nad oblaki oho oho
Ognjemet in židan smeh
Visoko nad oblaki oho oho
3nexti
23. november 2014
next
23. november 2014
next
23. november 2014
Next
23. november 2014
next
23. november 2014
u120589
u120589
Povedala sem mami in je rekla da se bo pogreba udeležila. Šla sem v mesto kupit obleko za na pogreb mesto je bilo žalostno tiho objokano. Nato vidim nek kamijon ki je narisan tata od Looly pisalo je "POGREŠALI TE BOMO BIL SI DOBER GASILES" gasiles? Želele sem izvedet kaj se sploh zgodilo da ga ni več. Uprašala sem enega znanega gasilca ki je bil za mano kaj je bilo? Rekel je:
Gasiles Max je bil odličen gasilec ampak v petek 13.10.2014 je bil požar v New Yorku ogromen požar. Max je bil ta prvi ki je šel noter močno se je zadušil z plinom in odšel v bolnico. V bolnici niso mogli mu kaj dosti pomagat in je preminil. Ampak sedaj zavedamo da je bil veeelik junak. Pomislila kako mi je rekla Looly. Hitro sem šla v trgovino kupit svečano obleko.
Moja svečana obleka za pogreb:

Šla sem k Looly in sem poslušala muziko ki je dala na glaaas šlo mi je fuul na jok:

Looly sem fuul tolažla in ji rekla da jo raje pustim na miru da se malo pomiri. Odšla domou in na poti razmišljala če je tista prismuknjena polna vreča špeha zlagala Looly.Ahh bomo videli oz. poslušali zgodbo smrti na pogrebu.
3 nexti
23. november 2014
next
23. november 2014
nnnerext
23. november 2014
next ful dobr
23. november 2014
Next
23. november 2014
u120589
u120589
Napočil je čas za pogreb jaz sem se preoblekla u mojo svečano obleko. In z mamo odšla na pogreb. Bilo je veliko ljudi. Zavrtelo so njegovo najljubšo pesem:

Vsi smo se planili v jok Looly je pa v slovenščini povedala I miss you daddy.
Mene je tako prišlo do srca jokala sem kot nevem kaj....
Začela se je pripovedovat zgodba smrti. Takrat je mama od Looly bila povse drugačna primla je Looly za roke in jo potegnila skoz vrata Looly se je branila. Hitro je stekal k meni in močno držala za roko. Nato ko je izvedela da ni bilo tako kot ji je rekla mama "prometna nesreča" ampak "gasilska nesreča". Bila je tako jezna da je mamo klofnila na uso moč. Jaz sem jo pomirila. Rekla da bo danes prespala pri meni saj nemore živeti ob mami lažniki. AAh jooj sem pomislila da če mi je kaj hudo da je njej še huje. U moji glavi pa TAAAAAA POLNAAAAA VREČA ŠPEHA PRISMUKNJENA RES PRISMUKNJENA JE LEPO ZLAGALA PISMOKRDUŠ.Dovolila sem ji da naj prespi pri meni en dan.
3 nexti
23. november 2014
nexxtttt
23. november 2014
next
24. november 2014
next
24. november 2014
u120589
u120589
Naslednji dan je bil nenapovedan test od slovenščine. Oh pismo kako naj vem jaz kaj so "osebki" oh ne no. Učiteljica je prow nesramna 100 na uro. Looly usa srečna kr zna use. Pol uprašm kaj so osebki ona mi reče znajdi se sama jaz ti žal nemorem povedat. Oh ma kej zdei pa ji je na pamet pršlo da je nesramna do mene. Pol sm si rekla da če bo hotla da prespi pr meni bom rekla da nej se znajde sama ma bejži no!
Učitelca os SLJ:

po testu Looly sploh noče bit z mano in se druži s fanti.Zdei pa je ona polna vreča špehou 222222222 ku mama je.
SORY ZA KRATK NEXT
1 NEXT
24. november 2014
Next
24. november 2014
u120589
u120589
Nato grem jaz domou in to use povem mami. Mama reče da bo zaklenila hišo in da ji bom sokz okno vrgla njene stvari ko bo pozvonila. Čez 3 minute pozvoni se prikažem skoz okno in mi reče
Loolyej opri ma vrata k bo spau moi fant dons z mano sej ni plema ne.
Jaz: phaha ne bom ti oprla vrata in znajdi se sama vržem stvari njene dol.Pa ta fant phahahha.(zaprem okno)
Ona mi začne kamne metat skoz okno in mi razbije šipo in smeje in gre. Ji bo že žou.
Čez neki časa smo sse hotli malo na obalo se spraut in gre moja dobra prijatlca z mano je fuul lepa.
fant od Looly:

moja dobra prjatlca Jenny:

Pol ji rečem use kar mi je della Looly ona pa usa šokirana steče nekam drugam. Ja bravooo js si rečem. Usa žalostna se uležem na plažo. Čez nekaj časa pride mimo moj brat Jan in upraša kaj je bilo? Use mu povem in mi reče da mu dogaja enako.
Jan je imel enega najboljšega prjatla Žigca in sovražnik Luka pride do Žigca in mu zčne ne uho pripovedovad. Pol una dva se tam smejesta in gresta po celu učilnici so napisali JAN LUZER. Punce pa oouu kuk je prikupn Janu mu gre to pošteno na žiuce.
JAN:

ŽIGA:

LUKA:

Uprašanja (prosim odgovorite):
Kakšno se vam zdi?
Kaj se bo pol zgodil?
Kaj bi se lahko zgodilo Looly?
4 nexti
24. november 2014
Next super,njena frendica bo prsla bazaj looly bo pa poskodovana
24. november 2014
zdi se mi perfektno