Forum
Heyyy pisala bom zgodbico. Upam da vam bo všeč ;P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moje ime je Anna imam sestrico Mayo in mamo Lili. Lili in oče sta se že zdavnaj ločila. Stara sem 15 let in moja najljubša skupina je One direction. Obožujem jahanje. Imam konja po imenu Bueno Chas Quixote. Ko sem se v soboto zbudila sem se oblekla in uredila potem pa odšla v kuhinjo in si naredila tople kruhke. Mama je bila v službi potem pa sem poklicala Mayo in ji rekla naj se hitro uredi da jo peljem v vrtec. Ko sem jo končni spravila v vrtev sem odšla domov in spakirala za na Ranč. Zaklenila sem hišo in se z taxijom odpravila tja. Ko sem izstoopila sem zagledala Buenota ki je bil na pašniku. Odšla sem ponj in ga očistila nato pa ga osedlala in zajahala. Bil je profesionalen raining konj zato je trening rabil vsak dan po tem sem mu dala priboljške in ga spustila na pašo. Nato sem poklicala taxi in odpeljal me je do doma. Ko sem prišla sem odklenila vrata in vstopila. Naredila sem si kosilo. Nato sem odšla v svojo sobo v radio dala cd od 1D in zvočnike dala na največjo glasnost in začela plestati. Nato pa mi je pozvonil televon. Pogledala sem na zaslon bila je neznana številka...

Ali boste brali??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. november 2012
Ko sem se oglasila se je na drugi strani oglasil lep moški glas. Ko sem mu povedala moje ime je povedal da mu je ime Harry. Izvedela sem da je iz One direction. Zakričala sem od veselja. Nato mi je povedal da so se odločili da me bodo vsi iz 1D povabili na sanjski teden na Havaje. Hitro sem pokicala mamo in ji vse povedala. Bila jevesela zame in mi dala 5000 € da sem odšla v nakup po nove reči za na Havaje. In odšla sem v shoping !!! Tam sem nakupila naljepše obleke in ličila, čevlje in razne dodatke. Potem sem odšla po Mayo in jo peljala domov. Potem sem ji povedala da bom za en teden odšla. Ko se je vrnila mama in mi dala nekaj denarja za nov telefon. Nato sem poklicala mojega trenerja in ga vprašala če bo lahko en teden skrbel za Buenota. Ko sem se v nedeljo pripravljala za polet sem se naličila in si nadela najboljši nakit in oblačila. Obula sem si najlepše pete in se poslovila od Maye in mami. Nato sem policala taxy da me je odpeljal na letališče. Tam pa sem zagledala...
22. november 2012
next
22. november 2012
One Direction vsi fantje so me čakali na klopci in ko sem prišla do njih so mi povedali da bomo odleteli čez 30 min.Po tem pa smo se spoznali in fantje so mi povedali da bomo na letalu sami ker imamo rezervirano posebno letalo. KOmaj sem čakala da bomo vzleteli. Nato pa sem zagledala mojo sovražnico Manjo Majnik. Gledala me je kt da me bo ubila in nato mi je na telefon poslala sporočilo naj pridem na Wc. Opravičila sem se jim in odhitela tja. Nato je prišla za mano in me vprašala kam grem z 1D ki jih ona najbolj obožuje povedala sem ji nato pa je iz žepa potegnila nož in me poskušala ubiti. Spretno sem se ji izmikala in na konču sem ji izbila nož iz roke in ko brcnila v trebuh. Ugotovila sem da sem kar spretna v visokih petah. Ko sem prišla nazaj smo se odpravili proti letalu. Med letom sem zaspala saj je bil zelo dolg. Ko pa smo prispeli smo odšli v razkošno vilo ki je imela bazen svoj bife, hišni kino in bila je zelo udobna. V moji sobi sem imela veliko omar in veliko in udobno posteljo. Ko sem vse razpakirala sem pogledala v omaro ki je bila odveč. Notri pa sem zagledala zeloo lepe obleke, čevlje in nakit. Spodaj pa je bila še en kovček v katerem so bila samo ličila . Bila sem tako vesela da sem stekla k Nialu in ga objela. Povabil me je na pijačo. Najprej smo skupaj odšli na plažo po tem pa sem odšla domov in se uredila. ob 16.00 sem prišla ven kjer me je čakala limuzina. Usedla sem se noter in neznan fant mi je nalil šampanjec. Ko sem ga popila sem izstopila in zagledala neko prefinjeno restavracijo. Pred vrati pa me je čakal Nial. Peljal me je noter in me peljal v posebno najbolj urejeno sobo. Tam sem si naročila najboljše jedi in se pri tem zelo zabavala.nato pa je v sobo stopil...
23. november 2012
če hočte slikce povejtee bom dala gor :****
23. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg