Forum
u198071
u198071
No to zgodbo si bom izmišljevala tk k skor vsi tuki sploh nevem če kdo resnično piše.

Mam brata Alexsa k je en let starejši k js.

Moja mami je arhitektka Lauren.

Oče in Mami sta se ločila ko sem imela 14 let.
Živimo na postrešnem stanovanju ki je lepo.

18. avgust 2015
u198071
u198071
Bilo je jutro in zadnji dan šole. Pohitela sem v šolo. Ko sem pršla pred šolo me je tam ves nastrpen čakal razložil mi je o moških potrbah in bila sem za saj moja mama danes odpotuje. No po konc šole sem pohitela domov. Doma je bila mama in tudi moj brat. Mama se je poslovila jaz pa sem rekla pridem naga v sobo al oblečena reku je sm trenirka pa majca nč modrca ne spodnjic.
No šla sm v sobo in se uredila. Ko sem prišla v bratovo sobe me je vabil v kopalnico. Prijela sem ga za kurca in rekla obdelaj me al pa grem brt je stekel v kopalnico jaz pa za njim šla sva pod prho brt se je sleku men pa je reku da me bo on. Šla sm not blo je zabavn saj sm mu lizala kurca. Ker je hotel še on mene me je prijel za pičko in mi slekel hlače. začel mi jolizat in pol mi je sleku majco ko me je prelizu me je zaapru v tuš in reku počaki. notri je prišel s kondomom

dal mi ga je in rekel nadeni mi ga no preden sem mu ga nadela sem mu ga še mal polizala po pa sm mu ga nadela Usedu se je na školko in js sm se usedla na njega natanila sm kurca na pičko in porivala sm ga not in vn

Ko mu je bilo že mučno na wc školki me je prjel za zadnico in me nesel na poseljo.
Nastavila sem mu rit on pa mi jo je lizov potem pa je še kurca porivav not in vn js sm pa stokala ja dej dej še še bl močno paše jaa too bravo...

Ko je nehal sem šla v sobo in sem že bila nazaj

Rekla sem mu dovolj oblekla sem se in šla v sobo. Poklicala sm naj prjatlco liso

Rekla mi je da je potrebna rekla sem naj pride k meni. Ko je prišla sem ji rekla sleči se in pojdi do mojega brata in tko je blo. Poslišlaal sm saj je kričala šla sm naga v sobo in rekla nehajta se dreti pozvonilo je oblekla sem se in šla dol bil je alexsov nabolši prijatel. rekla sem pojdi v mojo sobo ne v alexsovo in me počakaj slekla sem se in šla v sobo kjer ni bilo sama. usedla sem se na posteljo. ker ga ni bilo 15 sem se obleka. Alex je prišel v sobo. Rekel je da sem carica in daje lisa dobra. Liso sem pospremila domov. Zagledala sem sama rekla sem mu kam je šel rekel je da me ni hotel rekla sem pojdi zdaj k alexsu je sam doma. Sam me je prijel za pičko in je šel. Ko sve prišle do lisinega doma sem rekla da se vidive jutri. rekla je naj pride k njej. Ko sem prišla domov je bilo stanovanje razmetano alexsa pa njikjer
Se nadaljuje....
18. avgust 2015
u198071
u198071
za slovniške napake se opravičujem
18. avgust 2015
u188914
u188914
next x'D
20. avgust 2015
u198071
u198071