Forum
hej ) vem da je že veliko zgodbic ampak sm se useeno odločila d bom pisala svojo
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
,,Lanaaa! Zbudi se, v šolo bo treba!''. Počasi sem odprla oči in pogledala na uro. O fak, sem pomislila ko sem videla da je ura že pol osmih. hitro sem skočila iz postelje,odšla v svojo kopalnico kjer sem se umila in rahlo naličila.
Oblekla sem svoje črne kratke hlače in moj najljubši OBEY pulover, ter obula rdeče vansice.
stekla sem po stopnicah v kuhinjo in zagledala mamo, ki mi je pripravljala zajtrk. bežno sem jo poljubila na lice in ji rekla, da nimam časa za zajtrk in da bom na poti v šolo nekaj pojedla.
nasmehnila se mi je in me pobožala po laseh ter mi rekla, to kar mi reče vsako jutroodi pridna punčka moja! nasmehnila sem se ji in jo objela. pomahala mi je v slovo.
Mojo mamo sem imela zelo rada. Oče, če ga lahko sploh tako kličem naju je zapustil ko sem bila še čisto majhna in tako sva z mamo ostali sami, kar pa ni tako slabo saj nama oče vsak mesec pošlje veliko denarja in si privoščiva vse, kar si želiva.
Aja, ups...ubistvu se nisem še predstavila. Ime mi je Lana in stara sem 16 let. Imam veliko prijateljev, ki mi stojijo ob strani v dobrem in slabem!
to sem jaz:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 nextov in nadaljujem...upam da vam je zgodbica ušeč in vas prosim,da malo oglašujete
18. avgust 2013
u148644
u148644
next
18. avgust 2013
u148644
u148644
next
18. avgust 2013
u147963
u147963
Nekštt