Forum
Life with 1D

Heii
Vem da je ži vlko zgodbic od 1D sam bom vseeno še jas eno napisala.Aja sam to še: če bo 7 nextov napišem drugi del pa isto do konca.Ja vlko znanih bo smo oni nevejo da so zanni in so čisto navadni ljudje in hodijo na dokaj »normalno« šolo. Nem vam vsega razkrila zto tnx ker boš brala.

Moje ime je Ginny in stara sem 16 let.Živim v Sloveniji z očetom Simonom, ki je star 41,mamo Natalijo staro 43 in starejšo sestro Samantho, ki ponosno nosi 18 let.Živimo v zelo lepi hiši,kaj hiši vili.Imamo pa tudi psičko Perlo in muco Mimi.
Ginny (oz.me):

Samantha:

Mama Natalija :

Oče Simon:

Naša hiša :

Psička Perla:
Muca Mimi :

Za začetek naj vam povem da imama s Samantho vsaka svojo sobo.Le da imam jas najlepiš razgled in dobesedno najbolj polepljeno sobo od vseh.Jas is Samantha sma velike fencie od 1D.In z njimi je polepljena moja ter Samanthina soba . Ok dost beletanja začetek je spodi(pod sliko):
Moj razgled :
Pomoje ste ugotovili da smo Ljubljančani .

»Dinnniddrrnn« Ja tako se je začl vsak moj dan.Ko sem odprla vrata Samanthine sobe je bila ta čudežno pokonci saj ponavadi nikoli ne sliši budilke.Sama sem odšla v kopalnico se uredila in nekaj malega tudi spravila v sebe saj po jutrah nikoli ne pretirano ne jem.

Oblekla pa sem to :

Čevlji,make-up in na koncu sem si uredila pričesko.Prav tako Samantha.
Jas-čevlji :
Lahko sem imela pete saj nauju je v šolo vsako jutro peljala mama.Preoblačit pa se nobena ni rabila ker itak nobena ni imela na urniko športe.
Make-up(jas)
(nisn našla kombinacije z dress pa sn kr toto dala) 
Pričeska :

Sestra pa to :

(brez klobuka)

Čevlji :

Make-up:

Pričeska :

Ker sma se kar nekaj časa urejale se je spodaj zaslišalo :« Pa kaj za boga videv delata tak dovgo«??!!.Mi2 sam se samo spogledale in nasmehnile,nato pa je vsaka pograbila svojo torbo in sma odhiteli po stopnicah.Ja to je bila mama ki je vsa živčna čakala pred vrati, saj se je bala da bo ona zamudila v sužbo mi2 pa v šolo. Oče je odšel v službo že zelo zgodaj.Mama najo odloži pred šolo , ona pa se obrne in odpelje v službo.Samantha gre k svojim prijateljicam jas pa počakam moji prijateljici Anejo in Lino.Obedve sta stari enako kot jas.
Lina :

Aneja :

»Hey« sem ju pozdravila.
»Hey« sta odzdravili v en glas.
Pogovor se je začel precej normalno ko naenkrat Aneja zakriči :
»OMB ko bi vidve vedle kaj sn jas dobla za b-day!
»Kaj«?? sma se obe zadrle v en glas.
»Karte za koncert 1D!! » Samo en problem je.Kart mam 3 pa nevem koga naj vzamem s seboj ?« Vražje se je nasmehnila midve pa sma jo samo debelo pogledale nato pa se dobesedno zadrel :
»Halloooooooo! Ja mnda svoje BBF ne?!«
»Hahaha valda sam vajin odzi sn htela videt«
Nato sma jo odbedve močno objele in skupaj smo odšle v razred. Ker je bila prvo uro slovenščina se mi je ura vlekla ko hudič,kr sn pozaba Anejo vprašat vse podrobnosti in informacije.Nato je končno zazvonilo jas pa sn zveske »vrgla« v torbo in odhitela k Aneji.
» Kdaj pa je let,kje bomo pa spale mislim kje bomo odložile stvari,kdo nas bo odpeljav na letališč?«
»Ginny pomiri se no!.Let imamo komaj v petek ko je konec pouka tak da bomo v Londonu 2 meseca se pravi cele počitnice.
»O hvala bogi.Če bi bil let med tednom mi mama ziher nebi pustla it sam kr sn odlična mi bo.Jejjjjjjj«
Aja.Vas zanima kaj je blo z Lino . Hahaha ko je zvedela novico da gre z letalom v London na koncert 1D je kar (dobesedno) omedlela in sma mogli poklicati rešilca da so jo odpelali v bolnišnico. Zato sn se vse mogla pozanimat jas.Cool ne?
__________________________Lina___________________________________
Ko sem izvedela to happy novico sn omedlela in se zbudila v bolnišnici.OMB!! sem si kričala sama in kar nisem mogla verjeti da se to res dogaja.Na srečo so mi telefon pustili na nočni omarici in sn lahko poklicala mamo.
Dolgo sn čakala da se je oglasila,ker je bila najbrš v službi .
»Zdravo mami« sem jo lepo pozdravila.
»Zdravo.Kaj ti nisi v šoli??« je malce zaskrbljeno vprašala.
»Oh mami ko bi ti vedela kaj se mi je zgodilo!« sem povedala z srečnim glasom.
»Kaj??« vpraša.
»Bi mi pustila da grem v petek z Ginny in Lino v London za cele počitnice in na koncert 1D prosiiiiiiiiiiiiim????«
»Sveda lahko greš. Saj si dovol stara da paziš nase.Ampak vseeno mi nekaj obljubi« reče
»Seveda.Kaj pa?« vprašam jas
»Obljubi mi da se jih boš držala in nikakor ne hodi po trgovinah brez njih!«
»OK mami.Obljubim
»Dobro.Lahko greš.Gdaj pa imate let?.«
Let o ŠITT si mislim sama pr sebi .
»OMB! Pozabila sem jo vprašat«.
»Aha.OK.Ko jo boš me prosim pokliči.In ko te odpustijo iz bolišine indi naravnodt DOMOV.Lahko si povabiš kakšno prijateljico ampak prosim te idi naravnost domov ok?«
»OK.Naravnost domov«.
»Dobro.No zdaj pa morem odložit ker mam konec malice.Adijo«.
»Adijo«. Rečem in tudi jas prekinem.
________________________Ginny____________________________________
Ko je Aneja to je rekla sma z Lino obedve zakričali da so se vi sobrnili proti nam 3.Hhahahaha boga Lina je karnaenkrat omedlela,tako da sma morale z Anejo poklicati rešilca do so jo odpeljali v bolnišnico midve pa sma odšle nazaj k pouku.
Next?
02. november 2012
sorry kr mi slik ni prijelo pa nwm zaka
02. november 2012
Pričeska :
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR-JddZoJjnLK6I4idvdjfpjGKj17Tezmnn5gI2xktfd4FphoTvQg

TO NI NEXT SAMO SLIKE SN DODALA KER MI PREJ NI ŠLO SAMO NEBO PRI VSAKEM TAK SE BOTE VIDLI.
NEXT?
02. november 2012
next
02. november 2012
next
02. november 2012
u103099
u103099
next
02. november 2012
u18680
u18680
next.T pa preberi prosm(ne silm ) tole?
Pleasee!!
Heii...A bi lahko prebrala tole zgodbico,k sva jo s frendico nrdile in je najina prva...Že u naprej hvala...Če ti kj rabš mi sam reč pa bom takoj prebrala
NO TO JE TO: http://www.igre123.com/forum/tema/objem-londona-:*/44174/
02. november 2012
u18680
u18680
Aiaaa!!NEXT!! <33
02. november 2012
še dva nexta pa napišem del2
02. november 2012
u111151
u111151
next
02. november 2012
še 1 pa next
tnx kr berete
02. november 2012
u98660
u98660
nexttttt
02. november 2012
uup zmotla sn se pri štetju!
res only 1 še pol pačist res en next
02. november 2012
še en NEEEXT (da bo prej pršu nov del)!

http://www.igre123.com/forum/tema/ko-se-sanje-uresnicijo-%28ft.one-direction%29/43659/3
sory za oglaševanje!
02. november 2012
eh nič ni če prebereš nena pa te silim
02. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg