Forum
u173906
u173906
no jst pišem par zgodbic tukaj je še ena.

Zgodba govori o princesi, ki nadvse se ne želi pročiti z možem katerim že ima dogovrjeno poroko. Ona je zaljubljena v princa, katera dežela je trn v peti njenemu očetu. Ji bo uspelo osvojiti prinčevo srece ali se bo vdala v usodu, ki ji je namenjena?
Bella Thorne as Leila
Taylor Swift as Hannah
Meghan Trainor as Mannah.

Pozdravljeni!
Sem princesa Nove Zeladije. Moje ime je Leila in imam starejšega brata ter sestrično, katere starši so ubili Wiliammsi. In zato se moj oče Sebastian želi maščevati za smrt svojega tsta ter sestre. Moji sestrični je ime Hannah ter mojemu bratu Marks. Imam 16 let. In ćez točno eno leto se bom morala poročiti z bedakom po imenu John. Je tepec star 21 let, toliko kot moj brat. Samovšečen bedak. Misli da je izvrsten borec. Ampak v bistvu ima njegov oče denarja pod prstom dovolj da kupi celo vesolje. In točno zaradi denarja sem moram poročiti z njim. Moja sestrična pa z njegovim leto starejšimbratom Macom. Obadva sta ista. Ali tako rečena isti drek. Jaz pa sem že od svojega 12. leta noro zatreskana v Lohana Wiliamma. Imam eno najbolšo prijateljico. In to je Hannah. Razume me saj ni na nič kaj bolšem kot jaz. Hannah ima blond lase, ki ji segajo do ramen. Medem ko imam jaz daljše lase, ki mi segajo do konca hrbta in so oranže barve. Mojoče jih dejansko sovraži. Z Hanno sovraživ mojo pol sestrično. Čakaj kako ji je že ime . Mana. Ne. Manahh. Ja. Karkoli nadvse čudno ime. In ravno zdaj je tukaj na obisku pri mojemu očetu, ki jo ima silno rad. Moja babica pa jo naravnost obužuje. Ima srednje dolge blond lase ter modre oči. Aja pozabila sem vam omenil jaz imam rjave oči. In moj oče misli da sem silno ne privlačna.

Me

My best friend

Mannah

_________________________________________________________________________________________
raim 3 nexte
14. februar 2015
next
14. februar 2015
u180693
u180693
next
14. februar 2015
u188534
u188534
next
14. februar 2015
next, hvala za link te perfekcnosti!
14. februar 2015
u173906
u173906
Castle

my bedroom

hannah bedroom

Skozi zavese so počasi padali prvi sončni žarki jutranje zarje. Sobota je moj rojstni dan. Dopolnila bomtočno 16 let. In čez točno eno leto se bom poročila z Johnom. Največjim cepcem na svetu.
Vstala sem s postelje ter pogledala na uro. Pet minut čez peto zjutraj. Odšla sem v kopalnico ter lase spela v figo na vrhu glave. Pod tuš sem šla včeraj zato mi zdalje ne bo šlo. Nanesla sem si samo maskaro ter si s kremo namazala obraz. Lase sem si razpustila ter jih počesala. Večraj sem si prala glavo zato so bili skodrani. Spela sem si jih v čop na vrhu glave. Lasje pa ki so mi padali na čelo počesala na deno stran čela.
Odšla sem v garderobo. Bolj v zadnji del. Tam sem imela oblačila za ven, kadar nisem bila ravno princesa. Malo sem po brskala nato pa našla črno majico ter rumeno krilo. Vzela sem še črne čevlje z visoko peto. Stopila sem nazaj v sobo ter se oblekla.

https://1-moda.com/wp-content/uploads/2014/07/wpid-Maxi-Skirt-Outfits-Tumblr-2014-2015-5.jpg

https://ikuzoladyshoes.com/wp-content/uploads/2014/08/Strappy-Black-Heels.jpg
Po tiho sem zaprl vrata za sabo ter odšla do konca hodnika. Stopala sem po stopnicah, ko sem za sabo nekaj zaslišala. Obrnila sem se ter zagledala Hannah. Bila je obuta v črne petke. Njeni lasje so ravni padali do ramen. Oblečeno je imela črno krilo ter belo čipkasto majico.
>> Kam greš?? <<jo je zanimalo.
>> Jahat. Greš z mano? <<
>> Z veseljem.<<
Počasi sva odprle vhodna vrata. Na srečo je šlo vse dobro. Prišel sva do helvov, kjer so kni. Odšle sva do konca, kjer je soba z vso opremo. Imam svojega konja katerega ne smem jahat. Vrata so bila zaklenejena.
>>Res lepo kaj bova pa zdaj? << je zanimalo Hannah.
>>Sprehod. <<
>> Ok.<<
Odšle sva iz helva ter do gozda. Pogledale sva če je ko kje vzunaj ampak nikogar ni bilo.
Stopale sva po gozdni poti. Ura je bila nekaj minut čez šesto, ko sva zaslišale za nama konjske kopita. Brž sva krenile s poti ter se skrile za bljižni grm. Dva konja sta se približevala. Ko sem blojpodrobno pogledala sem videla da je Lohana ter nejgovega prijatelja Iana. Hannah je noro zatreskana v Iana.

Lohan: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/2d/cc/86/2dcc86d23f22de9a1002341572a9783b.jpg

Ian: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/8a/36/62/8a36624a83583c6d7e26322dc3cddfc0.jpg

Še bolj sva se skrili za grm. Mislil sva da bosta odšla na prej, amapk sta morala konja privezati za drevo ona dva pa sta odšla do jezera. Z Hann sva se spogledali ter kakor hitro sva laho stekli. Za nama so se zaslišali koraki. Kakor sem lahko sem pospešila tek, amapk mi ni prav dobro uspevalo. Kmalu so me od zadaj objele roke. Pritisnile so me ob bližnje drevo ter moje roke okleščile nad glavo. Njegovo telo se je naslonilo name. Komaj sem dihala. Končno sem dvignila pogled ter se srečala z njegovimi hladimi modrimi očmi.
>> Kaj pa princeska dela tako kmalu zunaj? << je rekel nejgov božanski glas.
Samo obrnila sem glavo stran. Videla sem kako je Ian držal Hannah v naročju ter jo poljubljal. Lohan je z eno roko prijel obdve mojio z drugo pa me prijel za brado, tako da sem ga gledala naravnost v oči.
>> Kaj je miška. Ti je zmanjkalo besed? <<
>> N-e. << sem komaj izgovorila. Njegov nasmeh se je samo še povečal.
>> Slišal sem da imaš rojstni dan. <<
>> Od kod ? <<
>> Povabljen sem na zabavo. In zate imam jutranjo darilo. <<
Svoje ustnice je prbiližal k mojim ter me poljubil. Vrnila sem mu poljub. Nato se je odmaknil ter me dvignil v naročje ter me posadil na njegovega konaja. Iana ter Hannah ni bilo več. Roke sem dala okoli nejgovih bokov ter v galopcu sva se napotila do začetka gozda. Tam sva bila v petih minutah. Ian je z Hannah že bil tam. Skočila sem z konja ter se napotila iz gozda. Namenila mu nisem niti pogleda. Hannah me je dohitela.
>> Kaj je bilo med vama ? << sem jo vprašala .
>> Poljubil me je. <<
>> Mene tudi. Danes je povabljen na zabavo. <<
>> Kaj? <<
>> Ja. <<
V grad sva prišle skozi kuhinjo, kjer je vsaka dobila topel čaj. Ura je bila nekaj do sedmih. Vstopila sem v sobo. Ob ossmih je zajtrk. Ponavadi je ob devetih, amapk danes je moj rojstni dan zato imam nevem kakšne priprave. Odšla sem v kopalnico ter se v celoti umila. Lase sem si spela v figo okoli sebe pa ovila brisačo.
Odločila sem se. To je moj dan in hočem imeti vsaj malo pozornosti. Najprej sem si nanesla puder nato pa še korekor. Nato je sledila maskara in eyeliner. Ter roza šminka. Odšla sem v garederobo ter si izbrala oblačila ter se oblekla in si uredila frizuro.

14. februar 2015
neeeeeeeeeeexxxxxxxtttt prrrrrooooooossssssssssssiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm
14. februar 2015
u173906
u173906
Zendaya Coleman as Kate

Demi Lovato as Natalie

Zaprla sem vrata moje sobe ter odšla do konca hodnika kjer me je čakala Kate. Kate je moja osebna pomočnica. Če bi rekla da je sužnja jo bi užalila. Stara je 25 let in je sem prišla pet let nazaj. Bila je iseča in Turki so ji pobili vso družino zato je z ladnjo priplla na Novo Zelandijo. Spomnem se da sem takrat imela deset let. Bila sem v postelji ko je na naših vratih potrkalo. Bila je noseča. Moja mama jo je sprejela ter ji ponudila službo. Ima jo kot za svojo hčerko. Po tisti noči je točno čez teden dni rodila punčko, ki ji je na last podobna. Kate ima temno rjave skoraj črne lase. In enko barvne oči. Medet ko Anastasia ima za par odtenkov svetlješe oči ter lase. Ja čisti algelček. Kar naprej jo ima kdo v naročju.

Kate-ini lasje so bili speti v visok čop, tako kot vedno. Danes je za spremebo bila namazana ter je bila oblečena v bledo rozaoblekico ter isto barvne čevlje z polno peto.
>> Kako je naša slavljenka? <<
>> Še kar dobro.<<
Odšle sva dol v jedilnico ter sedle za mizo. Čez pe minut so prišli še ostali. To pomeni Hannah, oče, mama ter Marks. Ampak on naj bi bil v Islandiji. Kakor hitro sem lahko sem vstala ter stekla do njega. Objela sem ga on pa me je zavrtel po zraku. Ko se je vso razburjenje končalo sva sedla za mizo. In kaor vedno je potem prišla Mannah. Na sebi je imela kilo pudra ter lase skodrane, ki so ji prosto padali čez rame na hrbet. Na sebi je imela roza obleko brez naramnic, ki ji je povdarili njen dekolte. In ne bi bila oa če nebi prišla v obijalskih petkah. Sedla je zraven moje matere ter se nekaj pačila.
Po končanem zajtrku katere jaz sem imela pozornost sem se morala pogovriti z očetom.
>> Tvoji materi sem naročil naj te uredi, saj več ker danes spoznaš Johana. Tako da bosta ti in tvoja sestrična imeli pester dan. Jasno? <<
>> Jasno.<< In tako mi je še cele pol ure predeval o tem. Dopoldan sem preživela z Ano (Anastasia). Po kosliu, ko je ura odbila tri sem odšla v mojo sobo kjer je že bila Kate da e uredi. Najprej sem morala pod prho (spet). Oblekla sem si kopalni plašč ter si lase zamotalal v brisačo. Odšla sem ven iz kopalnice ter sedla na stol sredi moje sobe. Najprej mi je uredila nohte, nato se je lotila mojih las. Najprej jih na zravnala nato pa jih skodrala ter nekaj čarala. Sledil je make up. Nanesla mi je tri različne plasti pudra nato pa eyeliner ter maskaro. Na veke mi je dala srebrno senčilo. Na ustnice pa nežno roza šminko. Na sebi sem imela bratvo majico ter spodnje perilo. Na postelji me je čala prečudovita obleka.

https://paulinaspassions.com/wp-content/uploads/2013/09/P9012378-copy.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/14/0a/74/140a7462c2b65b95d51fcff723afbc84.jpg

https://www.unique-vintage.com/news/images/up-spring-1.jpg

Ter isto barvne 15 cm petke. Ko sem bila vsa pripravljena je v mojo sobo stopila mama s škatlo v roki. Ven je vzela prepelo tiaro ter mi jo posadila na glavo.
>> To je moje darilo. <<

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQKsmd7rtu_IaysplS0RMtGCXuMc8SSqvYX-TfkFSdtRdJiIRb0

Mati je odšla in Kate tudi notri pa je stopila Hannah. Na sebi je imela zeleno obleko na las podobni moji. Njeni lasje so bili skodrani. Na ustnicah je tako kot ponadavi imela emno rdečo šminko. Sprednje lase je imela zadaj spete v čop.
>> Si kaj žaivčna? <<
>> Zelo. <<
Nekaj časa sva se pogovarjali ko je noter vstopila Mannah. Na sebi je imela roza obleko (spet) ki ji je segala nekaj pod koleni. Obleka je na srečo imela naramnice. Njeni lasje so bili speti v figo na vrhu glave ter posuti z bleščicami. Samo pogedala me je si nekaj zamomlajala ter odšla nazaj ven. Po pol urnem pogovru je noter stopila Kate z Ano. Kate je na sebi nosila Bledo rožnato obleko ter čevlje s peto. Lasje so ji skodrani padali po hrbtu navzdol. Ana je imela ravne lase ter bledo rjavo senčilo na vekah. Oblečene je imela vijolčne balerinke ter oblekico. Bila je cute, tako kot vedno.
Ura je odbila sedem in prvi gostje so že prihajali. In ko so se vrata dvorca končno zarpla se je začelo. Gospod bedak, ne vem kak mu je ime.
>> In zdaj prihaja naša častna gostja. Gospodična Leila. <<
Zvese so se razprle in jaz sem vsa živčna ampak še vedno elegano prišla dol po stopnicah. Vse oči so bile uprte vame. Po eni uri sprejemnaje daril sem imela mir. Z Kate sva se posedli v kot za mizo ter kramljali. Imeli sva mir dokle moj oče ni ves jezen pridervel do mene ter me zgrabil za roko ter odvlekel nekam. John. Kako sem lahko pozabila. Odšla sa v salon (dnevno sobo če kdo ne ve). Tam je v vsej svoji všečnosti stal John ter nejgov oče ter Mcom. Hannah j že bila tm ter se nekaj pogovarjala z Macom. Po nasmehu na njenem obrazu sem videla da je lažen.
>> Pozdravljen g. Williams. To je moja hčerka Leila. << G. Williams je stopil do mene ter prijel mojo roko ter jo poljubil.
>> Pridi greva. << je rekel moj oče Johnovemu očetu. In sta odšla. John je stegnil roko pred mene ter me prijel ter minakala naj se vsdem na kavč.
>> Kaj če bi se najprej prediavili gospodična Leila? <<
>> Sem Leila Gray. Stara sem 16 let. Velika sem 167 cm ter tehta 46 kg. Nadvse rada plešem ter pojem. In obužujem konje ter sovražim lažn... <<
>> Mislim da si se dovolj opisala, kaj če bi se še jaz lahko. No kot veš sem tvoj zaročenec. Imam mosre oči ter rjave lase. Sem nadvse izvrsten borec. <<

John:

In tako sem naslednje pol ure posušala kam vse je šel, kaj vse mi bo dal kaj vse je dosegel. Hwala bogu je noter prišla mama ter rekla da je čas da plešem z svoim očetom.
Kakor hitro sem lahko sem odšla v dvorano ter prijela očeta za roko ter ga odvedla na plesišče.
>> Kaj pa je to bilo? <<
>> Oče ne moram je poročiti fantom, ki je obseden sam s sabo.<<
>> Pročila se bom z njim in pika. <<
Do konca plesa sem bila tiho. Po koncu je prevzel moj brat.
>> Nočeš se poročiti z njim.<<
>> Kako veš.<<
>> V očeh ti piše.<<
>> Maš kakšno idejo kaj naj naredim?<<
>> Vprašaj Lohana kaj čuti do tebe. <<
>> Oče mi nikoline bo pustil da se poročim z njim. <<
>> Lahko dosežeš svoje, samo potrdi se. Jaz sem zaročen. <<
>> Kdaj pa si se zraočil in kdo je srečnica.<<
>> Punca, ki pleše z Lohanom.<< Obrnila sem se ter videla prikupno rjavolasko plesati z Lohanom.
>> IMe ji je Natalie. Prijetno dekle: In tudi Lohan ni slab. Dobra prijatelja sva. <<
Nekaj časa sva plesala v tišini dokler nisem zališala znanega glasu za sabo.
>> Lahko prevzamem Mark? <<
>> Seveda Lohan. <<
Mark me je pustil ter odšel plesat z Natalie. Lohan je položil sovje roke okoli mojih bokov. Jaz pa sem svoje dala za njegov vrat.
>> Všeč si mi, nekaj posebnega si.<< je rekel.
>> Vem da sem nekaj posebnega in tudi tu si mene všeč. >>
Potlej sva plesala v tišini, ko je nekdo kar naenkart potegnil mene stran od Lohana. In ga napadel. Bil je John.
>> Kaj se dotikaš moje zaročenke. << se je drl ter ga boksal.
15. februar 2015
u189657
u189657
Next
20. februar 2015
Auuu,to zgodbico sm prebrala,ko si mi jo prvič poslala,nekje 2 tedna nazaj,ne???In ob 01.00 sm jo prebrala ,in se mi ni sal komentirat
So.....men so vse tvoje zgodbice,všeč,duh!
Še poseb tale Lohan,Johna,pa bom js zadavla,pa-pa
NEXT!!!!!!!!
20. februar 2015
u187514
u187514
Next
20. februar 2015
next
20. februar 2015
next plese
20. februar 2015
next