Forum
u127144
u127144
V te zgodbi nastopa punca po imenu Erica ki je imela popuno življenje... vedar ko se preselijo v drugo državo se to vse spremeni.

P.S: TO JE MOJA PRVA ZGODBICA KI JO PIŠEM IN UPAM DA VAM BO BILA UŠEČ!
24. marec 2013
u127144
u127144
Moje ime je Erica, stara sem 14 let. Imam mlajšo sestro Lili, stara je 8 let in mi zelo rada teži. Velikokrat se kregave, ampak jo imam še vedno zelo rada. Imam tudi starejšega brata Mika, ki je star 17 let. Z njim se ne pogovarjam velikokrat saj ga nikoli ni doma, ker je vedno zunaj s prijatelji, ko pa je že doma se dobro razumeva. Mojemu očetu je ime Simon. Pred dvema letoma nam je umrla za rakom. Odkar je ni več nas mora oče preživljati zato ga vedno manj videvamo. Živim v Sloveniji, hodim v osmi razred in imam veliko prijateljev.
Jaz: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTMVzhQlVhKYxW_sIeTKjX-AyWInAWrEnHUgHDeHQ1Nc1Kr7f-Y
24. marec 2013
u127144
u127144
Lili:

Mike:

24. marec 2013
u127144
u127144
Oče:

Hiša:

24. marec 2013
u127144
u127144
Budilka mi je zazvonila ob 7.30 danes sem bila zelo vesela saj je zadnji dan šole pred poletnimi počitnicami. Hitro sem se šla stuširat in se zrihtala, za zadnji dan šole sem si oblekla:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSt_OAZ1r-XQtkkLzwHcag3ojJ25-9F6h34paRHo6PsyU-eIh8I[/img]
Počasi sem šla dol v kuhinjo ker me je že čakala Lily ki sem jo morala peljati v šolo, na hitro sve pojedle in pogledala sem na uro in rekla sem Lily da naj pohiti saj bus pride že čez 10 minut. Ampak Lily kakor ponavadi si je uzela čas, hitro sem jo zgrabila za roko in jo nekako zvlekla iz hiše. Na srečo sve ujele bus. Na busu je bila gužva zato sem Lily dala hitro na prazen sedež. Vozili sve se 20 minut Lily sem peljala v šolo prišla je pravočasno jaz sem pa že zamujala 10 minut in glih na zaden dan šole. Odhitela sem v razred in učiteljica me je že grdo gledala saj me tudi nemara kaj dosti, ker vedno delam neumnosti in ji delam preglavice nisem tudi piflarka in mi je tudi useeno za ocene samo da naredim razred. Usedla sem se bolj zadaj k mojim prijateljicam ki so me že čakale, med poukom smo delale načrt kaj bomo delale med poletnimi počitnicami… Ura je minila, hitro smo odšle na malico ki je bila zelo zanič. Na šoli sem kar popularna in to mi je tudi ušeč da sem ker nikoli nočem bit luzer na šoli ker so tukaj ljudje kar nesramni do tebe… Na te šoli mi je bil že od prvega razreda ušeč Alex ki je najbolj popularen na šoli in skupaj se tudi druživa usi govorijo da je on tud vame.
24. marec 2013
u127144
u127144
Alex:
[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmna6F9hO2yxL8rMueSmICoeVx1VBbt3Gi3je4muilbbXNAK[/img]

Ko je bilo končno konc šole smo šle z prijateljicam mal vn uživat… Šle smo po nakupih in v kolosej.Ura je že bila 16.30 in čisto sem pozabila na čas in da morem it iskat Lily v šolo. Hitr sem se odpravla jo iskat ko sem končno prišla je bila ura že 17.00 in od Lily učiteljica me je že grdo gledala in rekla mi je da zamujam že 1 uro. Opravičla sem se učiteljici in prjela Lily za roko in odšle sve domov. Lily me je ignorirala celo pot saj sem jo pozabila in čakat je morala 1 uro ampak vedla sm da me bo hmalu nehala ignorirat saj sem ji kupla ogrlico ki jo bo bila zlo vesela. Končno sve prišle domov in za čudež je bil tud brat doma rekel mi je da naj nrdim zajest takoj sm šla delat palačinke saj znjim se nočm kregat ker vedno on zmaga.
Čez kkšno uro je prišel oče iz službene poti ki je trajala en teden usi smo bli veseli da je prišel usakmu je prinesel darilo. In imel je tudi novico ki se prav nobeden od nas ni bil vesel jo slišati.
Ta vesela novica po njegovem mnenju se je spremenila v žalostno rekel je da se bomo preselili v L.A čez en teden zaradi njegove službe ker so ga povečali v direktorja bila sem zelo vesela zanj sam tukaj imam veliko prijateljev ki jih nočm zapustit. Hitro sem stekla v sobo in poklicala svoje prijateljice in jim povedala da se bomo preselil use smo začele jokat in zmenile smo se da se dobimo v parku čez eno uro. Ko sem se rihtala je prišel v mojo sobo oče in mi rekel da bo use uredu in da mu je žal da bom zgubila prijatelje ampak jaz sem ga ignorirala, saj se mi je mudilo na hitro sem se namazala in oblekla:
[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3egzIm0eqruReT3YrJJ193eHVYp5H1hzqtAttvDWbWIJFZ5Ib_A[/img]
Ko sem prišla v park so me že prijateljice čakale, dolgo smo se pogovarjale in bile smo use žalostne saj načrte za poletne počitnice nemoremo narest… ampak smo se zmenile da bojo me prišle pogleda v avgustu za 1 teden jaz pa njih v Slovenijo. Moja prijateljica je poklicala Alexa da naj pride v park saj ve da bi ga rada videla. Prišel je v 10 minutah še znjim smo se pogovarjal in se smejala še kkšno uro potem so pa use moje prijateljice mogle iti domou poslovile smo se. In ostala sva samo še midva z alexom nekaj časa sva se samo gledala in smejala in kar naenkrat me je poljubil. Zelo dolgo sva se poljubljala in objemala obadva sva bila žalostna da grem zato sva skupaj preživela skoraj celo noč v parku.
[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTjmFKCan1jZBuiIAax-z82VcXlTCQ_7EoO-0Lbk1ydNtjHQIsr[/img]

Če vam je zgodba ušeč... povejte pa bom naprej pisala
24. marec 2013
NEEEEEEXT!!!
24. marec 2013
u127144
u127144
evo neext!
Ko je bla ura 3tri zjutri sva se poslovila in vedla sva da se še dolg nebova vidla blo mi je zlo hudo!... Pršla sem domov ob 3.20 zjutri in na hitr sm se preoblekla v pižamo in šla spat.
Zjutri me je že ob 10tih zbudila Lily ki mi je težila da morem začeti pakirati počas sm se ustala in začela pakirat obleke,zvezke,nakit,ličila,kozmetiko in še veliko stvari. Čeprav sem pakirala cel dan niti polovico stvari nisem spakirala v škatle. Imela sem veliko stvari in tud najdla sm stvari k sm jih iskala ampak jih nikol nism najdla, najdla sm moj str dnevnik in mal sem ga prelistala in se sama seb smejala kkšna sem bla. Ko je bila ura 17.30 sem si ozela odmor in šla sem na facebook pogledat kaj se dogaja in takoj sm se prjaula me je že kliknu Alex.
A-alex J-js
A: heej<33
J: hej<3
A: prou škoda je da greš ful te bom pogrešu:!
J: js bom use pogrešala in ful nočm it.. in izvedla sm da negremo čez en tedn ampak čez 2 dni:/
A: oo škoda
J: jap. No morm it..čau<33
A: čauu<3
Potem sm šla pa naprej pakirat saj se nm je modil ker mormo še celo bajto posprut in hiša je kr velka. Ko sm končno pospraula sobo je bila ura že 22.50 in šla sm pogledat film/komedijo da sm se malo nasmejala in pozabila malo na selitev in prijatelje ki jih nebom vidla. K sm pogledala film sm se šla tuširat in spat.
Ko sem se zbudila sem se zavedala da je to zaden dan k bom bla še v te hiši… oblekla sm se in odšla dol v dnevno sobo pomagat očetu pakirat do konca saj smo mogli sam še dnevno sobo ki nam je tudi uzela cel dan. Seveda Mike nam ni pomagal ker je bil cel dan s svojo punco in prijatelji. Ko smo končali z pakiranjem naju je z Lily oči peljal na sladoled da se dogovorimo kaj nas še čaka in kako bomo živeli. povedal nama je use podrobnosti kere sem polovico pozabila zapomnila sem si samo da bomo imeli čistilko ker bo bila prevelika hiša da bi jo mi čistili in usak bo imel svojo sobo ki bo bila zelo velika in usak svojo kopalnico no saj nekaj dobrega je glede selitve v novo hišo in državo. Ko smo prošli nzaj je bil mike že doma spal kot top na kauču. In oči je reku da naj še midve greve spta da se naspive počasi sem se odpravila v sobo sploh se nisems tuširala ampak sm se ulegla na pojstlo in razmišljala kako bo blo živet v L.A. Zlo me je strah kako bom dubila nove prijatelje s katerimi se bom dobr razumela n vem da se bom mogla potrudt da jih bom spoznala čim več.

Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg