Forum
Hello people. no js bom začela še neki pisat/objaulat tule gor.. če bereš pust kak koment. luff ya! xx

''Ne, ne in ne! Nočem se preseliti v Španijo! Prosim mami.!!!''
''Anne, z očetom sva se tako dogovorila. Naslednji teden odidemo.''

Grdo sem jo pogledala in odšla v sobo. Seveda ni manjkalo loputanje z vrati.

No naj se vam predstavim. Sem Anne Janet Johnson. Sem 18 letna najstnica, ki je OBSEDENA z glasbo.
Nimam prijateljev. Igram kitaro in rada pojem. Živim v Londonu. No saj živela sem. Starša sta me presenetila&šokirala z novico da se selimo v Španijo. Ampak jaz nočem iti!

Odšla sem v kopalnico, zaklenila vrata, vzela britvico in naredila nekaj 'zarez' v mojo kožo.
Bolečine sploh nisem več čutila. To sem počela vsak dan od mojega 13 rojstnega dneva.
Bolje da ne vidite moje leve roke in desne noge.

Ko sem končala sem se stuširala, oblekla v pižamo in odšla v posteljo. Zaspala sem.

Ko sem se zjutraj zbudila mi je bilo spet žal da sem se rezala. Skoraj vedno ko se režem, mi je naslednje jutro žal.

Odšla sem na moj jutranji tek. Kot vedno je bila samo 1 oseba mogoče 2.
Ko sem preletela že kak kilometer, sem stopila na kamen in padla.
Gleženj me je začel zelo boleti. Hotela sem vzeti svoj telefon ampak sem ugotovila da sem ga pozabila doma.

Naenkrat pa je prišel nekdo do mene in rekel: ''Hej, si v redu?''
Pogledala sem gor in pred sabo zagledala Liama. Ja res je. Liam Payne. Imela sem srečo s slavnimi, kajti videla sem jih že veliko.. The wanted, JB, Selena gomez, Katy Perry.. ya know..
''Hej. Am ti si Liam ane? One Direction?''
''Ja, to sem jaz. In ti si?''
''Anne. Anne Johnson.''
''Lepo te je bilo spoznati. Am te kaj boli?''
'' Gleženj.'' Sem preprosto odgovorila.
''Auuu.. Ti lahko kako pomagam? Lahka hodiš?'' aww.. zgledal je tako zaskrbljen.
''Hodit verjetno ne morem. Zato mi pa lahka pomagaš pridit do doma?'' sem ga vprašala.
''Oki-doki.'' Je rekel in se nasmejal.

Pomagal mi je da sem se vstala in odšla sva do doma. Med hojo sva se pogovarjala o različnih stvareh.
Ko sva prispela pa je rekel:
''Hej, mi daš telefonsko?''
''Ja, okej.'' Sem rekla in mu dala telefonsko številko.
''No, se vidiva?''
''Seveda.'' Je rekel se nasmejal in odšel.

__________________________________________________________________________________

HAHAHAHAHAHA
22. december 2012
u34085
u34085
Neeeext.
22. december 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. december 2012
Don't stop, make it pop, DJ blow my speakers up, tonight imma fight, till we see the sunlight….
Budilka? Resno? Na soboto? Aghhhh!
Vstala sem se, oblekla… blablabla.. sej veste kako to gre..
Začel mi je zvonit telefon. Pogledala sem kdo kliče- Liam< 3
Oglasila sem se.
'Hej'
'Ooo Liam, hej'
'amm. Zanimalo me je.. pač.. bi lahka.. ah kar povedal bom. Fantje bi te radi spoznali. In pač mislili smo da bi prišla k nam? naslov ti pošlem po sporočilu?'
'Amm. Ja, okej.. itak nimam kej za delat.'
'bo ob 4-ih v redu?'
'zmenjeno. Ob 4-ih pred vašo hišo.'
'okej.. se vidiva. Dijo'
'čauu'

Oblekla sem se, zrihtala… in odšla. Še vedno sem bila jezna na mamo. Ne more pridit do mene in mi povedat : Hej Anne selimo se. Naslednji teden.
NO! It's not going like this. And she should told me at least a month earlier.! Ker bi mogla spakirat,.. and yeah…
No v tem času sem prišla do fantov. Pozvonila sem in odprl mi je Liam.
''Hej.'' Sem ga pozdravila, on pa je odzdravil in me uprašal:''Je z gležnjem bolje?'' ''yup'' sem rekla in p popačila ; )
Fantje so se mi predstavili, gledli smo filme. Blabla.
Naenkrat pa me je Harry uprašal : ''Hej Janet, kdaj maš rojstni dan?'' ''Harry! Ne kliči me po srednjem imenu.. ni mi všeč. Drugače pa.. čez 3 dni.. zakaj?'' ''just wondering…'' je zamrmral sam pri sebi..

Nato pa se mi je posvetilo. Če bom čez 3 dni stara 18, pomeni da bom polnoletna in lahko bom živela sama. In ne bo se mi treba preseliti v Španijo. ''TOJAAA! In your face BITCH! HAHAHA'' in nisem opazla da sem rekla to naglas zato so me usi pogledli koda bi padla z marsa.

''Amm Anne, si kul?'' me je uprašal Niall.
''Jap. Popolno super najboljšeee! Ippppp.! Glihkar sem se spounala, da bom čez 2 dni stara 18 zato se mi ne bo treba preselit v Španijo z družino! TOJA!!!''
''Kuuuul! Škoda bi blo če bi se preselila. Zdiš se nam super oseba.'' Je rekel Zayn in se nasmehnil.
''Ja res je. Spominjaš me na sestrico.'' Je omenil še Louis.
''awww guys.'' Sem rekla in jih objela.
''Group hug!'' se je zadrl Lou' In vsi smo se objeli, in dobesedno skor so me zadavli. Haha.

Ko sem prišla domov, sem najprej odšla do staršev. Povedala sem jima da bom čez 3 dni stara 18 in da se ne bom preselila v Španijo. Ampak.. potem ko sem sedela v sobi, sem razmišljala.. sama si bom mogla plačevati stanovanje… To me je skrbelo.. starša mi nebi hotela posoditi denarja.. to zagotovo vem.
Odšla sem na zrak, do parka v bližini. Vsedla sem se na klopco, z slušalkah v ušesih z mojo najljubšo pesmijo evveeeer! Rihanna-Cry
Naenkrat je nekdo prisedel. Pogledala sem in ugotovila sem da je Liam. Z njemu se še najboljše razumem. Rada ga imam. Kot bratca, prijatelja..
''Hej Anne.''
''Liam…'' sem dahnila.
''Hej, je kaj narobe?''
''Ravnokar sem razmišljala, da če se preselim na svoje, kar bo težko-
''Zakaj bo težko?'' me je prekinil.
''Ker nimam nič prihrankov. Ne bi si mogla najeti stanovanja, nato skrbeti še za hrano in vse stvari…''
''Oh Anne..'' je rekel in me objel.
Nekaj časa sva sedela tam, v objemu drug drugega. Naenkrat pa je Liam skočil po konci in rekel...
25. december 2012
u34085
u34085
neeeeeeeeeeeext
25. december 2012
Nekaj časa sva sedela tam, v objemu drug drugega. Naenkrat pa je Liam skočil po konci in rekel:
''gosh, js sem tak idiot! Preseli se k nam! Proooosimmmmmm Anneeeeeeeeeeeee?''
''Liam, nočem vam biti v napoto.''
''Anne ne boš.. daj no. Saj veš da te imamo radiii.''
''Liam ne. To je moja skrb. Našla bom rešitev ne skrbi.''
''Okej…'' je rekel in obraz se mu je povesil.

*naslednji dan*

Ravnokar sem hodila do hiše, v kateri so stanovali Liam, Niall, Harry, Louis in pa Zayn.
Ko sem vstopila v hišo so se vsi 'vrgli' name.
''Anne deeeeeeej no. Preseli se k nam prosim!'' So govorili vsi povprek.
Vedela sem da jim bo Liam vse povedal.!
''Sorrey guys, ne morem.''
''zakaj ne?'' je vprašal Liam?
''Ker vam nočem biti v napoto..''
''Ane e bosh! PHOOSIM?'' Je rekel Niall s polnimi usti hrane.
''Nevem no..'' sem še naprej vztrajala.

Naenkrat pa so se usi postavili v vrsto pred mano. Drug za drugim. Vsak je nekaj povedat in pa seveda na koncu: IN PROSIM PRESELI SE K NAM!

NA koncu sem....
30. december 2012
u34085
u34085
neeeeeeext
30. december 2012
me like it :$
11. marec 2013
gut : $
12. marec 2013
u124161
u124161