Forum
no am js bom pa nadaljevala zgodbo od FancyMe--->moja sestrična pa se ji neda več pist, tko da bom js njeno pisala.

niina niiina. dej se že zbud enkrt. ura je 7. spet boš zamudila v šolo js ti bom pa mogla pisat opravičila, da si zbolela. dej ne seri s tem. hod mal prej spt.

mamii sej že prhajam ne tež sm ji še zavpila po se pa počasi skobacali iz posle. prov sobvražla sm jutra. ni mi šlo u račun zaakaj je treba zjutri toook zgodi ustajat. na hitro sm si nase navlekla kavbojke pa majčko po pa odšla po stopnicah dol v kuhinjo.

aiia pozabila sem se predstavit kdo je ta jutranja osebca. no am moje ime je nina in živim v ljubljani.

mam starejšga brata Nikca no tko ga js kličm drgač mu je ime Nik.

pa ful rada mam pse in že od nekdej si ga želim sam mi mami ne pusti k prav da se mi nebo dal pol več za njega skrben. aja pozabla sm povedt d sm stara 16.
ko sm pršla do kuhne je tm že sedu moj bratcc in se mi nasmeju, jah kaj si pa žurala do dveh ponoč sej veš da je dons šola.
no to je Nik on hodi na pravni faks. dej pohit če mislš da te bom pelu. oh seveda me boš sem mu takoj zabrusila.

na hitro sm pojedla omletko po pa sm šla z nikom v šolo.
ko sva že skoraj odpeljala iz našega dvorišča je mami stopila na prag in rekla da morm bit takoj po šoli doma saj mi mata s očijem nekaj pomembnega za sporočit. kaj že spet sm si mislila.
spotoma me je nik odložu pr aškerčevi in se pol naprej odpelu.
komi sm dobr prlezla iz avta že sm zagledala bestico Marino.

hitro sm šla proti njej.
ojlaaa kako kej. se mi je zadrla na uho.
pol sva se skup odpravli po hodniku in pred mano se pojavi moja simpatija Rok.

skor sm skupi padla kak je lepo izgledl. in njegova očala. awww
no po je pa zvonil in odpravl smo se v razrede. po pouku sm sla takoj domov. spet nism mela kluča pr seb in sm tristo na uro kt ponavad zvonila. vrata mi je odprla mami in rekla da morm pridt v dnevno sobo. tam sem se usedla na sedežno nasprot mami pa fotra. na mizi je bilo neko debelo pismo.

a je kul anaj nextam??

a bi brala tako zgodbo naprej??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. december 2012
čakam na kakšne bralke
17. december 2012
next.......
p.s.negre vse tako hitro malo se moraš tudi potrudit
17. december 2012
vem vem no bom pa kr nadaljevala. drugače hvala

no in tako sem sedela na sedežni zraven fotra in mami. opazila sem da je bilo na klubski mizici pismo. z gnusom sem ga gledala. sama pri sebi sem si mislila da je najverjetneje kakšno pismo iz šole ki sporoča moje ocene ali pa da sem špricala. bila sem prepričana da bom bila kaznovana.
mami je videla in si mislila kaj jaz premišljujem. dragica vse je v redu. nekaj ti morava povedati z očijem. bila sem čisto na trnih.
mami je začela:
to pismo ki ga vidiš na mizi je pismo tvoje tete ki živi v avstraliji. teta Sabrina.
sprašuje te če bi bila pripravljena oditi tja za nekaj časa živet. tudi v šolo bi tja hodila.
jst: kaj a si zmešana. a si normala.
oči: ljubica vse bo v redu zaupaj nama. s šolanjem v tujini si boš priskrbela boljše možnosti za faks. saj veš da ti tukaj ne gre nevem kako dobro.
mami: tako je nina poslušaj naju. tam ti bo bilo čisto v redu živeli bi v hiši s vojo teto in bratranci. bilo bi ti super
jst: ampk kaj pa moja šola. kaj pa Marina. (očitno sem bila res šokirana saj sem rekla moja šola)
mami: vse bo v redu. poglej tukaj imaš tudi letalsko karto. že pojutrišnjem lahko odpotuješ.
jst: a mi data vsaj možnost da razlislim.
oči: seveda
mami: bi ti uspelo to do danes zvečer( moja mami vedno hoče met vse stvari takoj razčiščene in rešene.)
jst: a že. no prav sej itak nimam možnosti
mami: ampak to bi bilo...

še nekaj je govorila ampak jaz sem se že odplazila stran. zavlekla sem se v svojo sobo in šla na fb. malo sem brskala.
videla sem barbiko-tako sem imenovala svojo sošolko ki je vn vrgla svoje prsi in slikco objavila na facebooku. sama pri sebi sem si mislila da je prava k u r b a, ampak mnenje sem obdržala zase.
med tem časom je v sobo vstopil Nik.
Nik: hej kaj delaš
jst: ma dej ta Dea je prava ....
Nik: a to je un z dvojnim d
jst: ja hahahaha
Nik: lej mami ti to pošilja

js pogledam in zagledam pismo
jst: dej ga na poslo
Nik: kaj si se odločila
jst: sej ni večer še.
nik: sam uprašan
jst: kaj pa ti predlagaš?
nik: na tvojem mestu bi šou sam js mam itak uno pripravništvo v Londonu tako da....
jst: sej vem. bom še razmislila.
Nik: ok ei večerja bo hmal
jst; prou

vrata se zaloputnejo in ostanem sama v sobi.
prižgem youtube in odprem najprej 1D in se potem odvllečem do moje velikanke--->moja postelca

odprem pismo.
v njem je letalska karta

pismo, ki ga bom malo kasneje prebrala in neka fotografija

uspodi je pisal . na sliki so tvoji bratranci pa sestrične jaz sem jih slikala. slika je malo starejša.
nato sem uzela pismo in ga začela brati
ko sem končala sem skoraj zajokala. kako lepo je bilo napisano. teta Sabrina je imela smisel za pisanje.spomnila sem se da sem teto sabrino videla pred nekaj letiko je prišla sem na obisk, ampak svojih bratrancov in sestričen pa nisem videla še nikoli.
kar malo me je bilo strah kaj če se odločim da grem in me potem tam ne bo nihče maral.
oblila me je groza takrat pa je spet Nik prišel v mojo sobo. sposodil si je zvočnike in me videl kako sem prestrašeno sedela na postelji

prišel je dpo mene in me objel
nik: vse bo ok sestrica
jst: sej vem ampak kaj če me ne bodo marali... sem zahlipala
nik: oh kdo te pa nebi maral

mami je klicala na večerjo.
nik in jaz sva se skobacala z postelje
nik: bo vse ok
jst...pokimam
za mizo sta že sedela mami in iči. nik se je takoj vsedel.
stopila sem za mizo in tri glave so se obrnile prooti meni.
jst: jaz jaz. no prav grem

mami je bila navdušena in me je poljubila na lice. še predno smo začeli jest smo zmolili

po večerji je mami predlagala da si lahko že začnem pakirati neke stvari za sabo.
jst: a ni to še mal prezgodi
mami: oh nikakkor jutri je tvoj zadnji dan v šoli, kjer se boš poslovila od sošolcev

kmalu za tem sem odšla v sobo in poiskala telefon. videla sem da sem dobila sms od marine

drrrr drrrr
hej nina kaj bo dobrega, rabm te neki za un petk k gremo vn....se je oglasilsila marina
jst: neki ti morm povedt
17. december 2012
no am če bi kera hotla da jo nadaljujem jo bom začela jutr zvečer
20. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg