Forum
тυкιι ѕη ѕρєт נѕт ѕ šє єησ zgσ∂вιcσσ!!
тα вσ вιℓα яєѕ ∂яυgαčηα.šℓα ѕє вσ ν žινℓєηנυ šтιяιн ηαנѕтηιc-кαтє, cяιѕтιηα, кαтєяιηє ιη αηηιє.νєč вσѕтє ρα ιzνє∂ℓι ν ηα∂єℓנєναηנυ!ρσνєм ѕαмσ šє тσ, ∂α вσѕтє мαℓσ вσℓנ яαzυмєℓι; ωѕє ѕσ ѕтαяє ΙЭ, cяιѕтιηє נє ηαנвσℓנ вσgαтα, ѕαмσ αηηιє мα ƒαηтα.ν νѕαкєм ηєχтυ נє єηα αℓι ∂νє σѕєвι нкяαтι.
******************************************************************************************************
********̲C̲̲r̲̲i̲̲s̲̲t̲̲i̲̲n̲̲a̲********
Hodila sem po zasneženi ulici.Sneg mi je padal na suha lica in veter mi je mršil moje dolge rjave lase.
Končno sem pred sabo zgledala velik dvorec.Obsegal je večino majhne vasi v kateri je stal.Dvorec je stal le na majhnem delu naše zemlje.V šoli so me ponavadi zmerjali z važiko, nekateri pa so se mi prilezovali.
Sprehodila sem se po makadamski cesti do dvorca.Ko sem prišla do velikih vrat, ki so bile rjave barve sem v torbici izbrskala ključe.Potiho sem odpra vrata in vstopila.Poskušala sem priti ne opazno do marmornih stopnic.
"Kje se bila?!"sem za sabo slišala jezen moški glas.
"Emm..,"sem potiho zamomlala,"Šla sem an zabavo!"sem še dodala in poskušala prekriti jezni obraz.Počasi in skoraj ne opazno sem prestopila stopnico marmornega stopnišča.
"Počasi!"je rrekel moški glas za mano, me prijal za roko in obrnil proti sebi.
Pred mano je stal moj oče.Nikdar ga nisem marala.Samo zato, ker smo bogati ne smem iti na zabe brez spremstva.
"Zakaj moram vedno jaz izstopati od ostalih?,"je iz mene bruhnilo,"Moji sestri Amy pa vedno dovoliš, da gre na zabave!"sem kričala na njega.
V trenutku, ko sem končala stavek, sem se izvila iz njegovega oprijema in stekla po marmornih stopnicah do moje sobe.
Zaklenila sem se v sobo in počasi drsela po vratih.Po licu mi je pritekla debela solza.
Odšla sem na posteljo, se olegla in v trenutku zaspala.
Cristine:

Amy:

********̲A̲̲n̲̲n̲̲i̲̲e̲********
"Tom zakaj?"sem rekla v telefon.Čakala sem odgovor vendar mi ej le vrnilo piskanje, ker je pomenilo, da je prekinil zvezo.
"Vedno odpove zmenek...Že cel mesec ne moreva oditi na zmenek zaradi njegovih obveznosti."sem zamomljala in se jezno vsedla.
Prižgala sem TV, v upanju, da bomimela kaj za početi.Preklaplala sem iz programa na program in povsod so bile risanke.
Ugasnila sem TV in se olegla na posteljo.Misli so mi spet odšle k Tomu.
Poskušala sem zaspati vendar mi ni ravno uspevalo.Zato sem prijala knjigo.
Spomnila sem se, da jutri pišemo Fizoko.Saj ne rečem, da je predmet slab.Samo naša učiteljica ne zna razlagati.Nekaj blebeta, pove pa nič.
Brala sem dolgočano, neumno in brezvezno knjigo z 986 stranmi.
"Annie, daj odpri!Danes zjutraj sem pri tebi pozabila maskaro!"se je kričal ženski glas pred vrati.Seveda je bil to nihče drug kot pa moja mami.
"Pa saj jih imaš ogromno!"sem ji razočarano odgovorila.Nehala je trkati in se z vzdihom odpravila nazaj proti hodniku.
Naprej sem brala debelo knjigo vendar me sploh ni zanimala.Brala sem brez, da bi vedela kaj berem zato sem rajši zaprla knjigo.Bila sem tako zmatrana.
Zaspala sem z knjigo na prsih.
Annie:

Tom:

I Hope You Like It!
ωıтħ łøωe мeđøø..!« ЭЭЭ

Boš prebral/a!?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. junij 2012
Aaaaaa...neeext nujno
07. junij 2012
waAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAW!!! NEXT TAKOOOOOOOOOOJ ;*******
07. junij 2012
NEXT!!!!!!!!!!!! Takoj
07. junij 2012
Hwalaaa< 3333333
Maybe nextam še dons Katee!!
07. junij 2012
u87462
u87462
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA trolololololalallalalalililili...
kaj sprašujeeeš? NEEEEEEEEEEEEEXT
07. junij 2012
*********̲K̲̲a̲̲t̲̲e̲**********
"Tam je!"sem rekla in dregnila Sasho v rebra.
"Auu..."je ječala, zvijala in držala za rebra.
"Eee...Sem prihaja..."sem rekla in še naprej zasanjano zrla v Josha.
Ta je prišel do naju, nato pa se obrnil k Sashi.
"Emm...Mi boš predstavila svojo prijateljico?"jo je vprašal.Po končanem je Josh Sasho poljubil na ustnice.Ta pa mu je vrnila poljub in ga objela.
"Eee...,"se je zataknila, ko je videla kako sovražno jo gledam,"To je Kate...Moja BFF."je rekla previdno.
Vedela je, da mi to ne bo všeč.
"O Kate!Sasha je veliko mi je povedala v tebi!"je rekel Josh in mi ponudil roko.
Jaz sem med temu prekipevala od jeze.Jezno sem zrla v Sasho in komaj mi je ospelo izviti iz sebe stavek.
"Če misliš, da sva še BFF se hudo motiš!" sem ji jezno zabrusila.Bila sem tako šokirana, da sem nekaj trenutkov mislila, da sem izgubila dar za govorjenje.
V oči so mi prišle solze.Vendar jih nisem spustila.
Jezno sem odšla naprej, a s Sasho sva se zaleteli.
Obema se je vse raztreščlo po tleh.
Hitro sem pobrala svoje stvari in odšla domov.
Doma sem v joku zaslišala piskanje.Vse sem prematala, da sem prišla do telefona.
A na koncu sem videla, da je bil telefon Sashin.Imava tako podobne telefone , da sva jih z lahkoto zamenjali.
Ko sem pogledala kdo pišem sem vzkliknila.Josh!
Kate:

Sasha:

Josh:

Nextam?!?!
07. junij 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
07. junij 2012
u77108
u77108
ok nexxt
07. junij 2012
NEXT!!!!!!!!!! Josh je pa cute
07. junij 2012
Neeext
08. junij 2012
Nextam...Čez kkšne pou urce....Mayb
08. junij 2012
Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori Sori in še 1000000000x sori, k še nism nexta napisala, ker berem že ud učeri, sam je komp toooooooooooook šteku, de sm celih 100 let čakala de mi je sploh link udprl. -.-''''
Drgač pa res d-best zgodbica, ušeč mi je twoj stil pisanja in res občudujem tiste, k pišejo zgodbico iz 4 al pa wečih različnih 'pogledou' če me razumeš..;D
Next.!! < 33
08. junij 2012
Liza~Hwalaa.< 3333Sploh pa te nuben ne sil da berš!!Drgač pišm še 4 druge zgodbice samo za to vem že vse kaj se bo dogajal naprej!
08. junij 2012
*******̲K̲̲a̲̲t̲̲e̲̲r̲̲i̲̲n̲̲e̲*******
"Auua..."sem potožila in že skoraj vrnila odarec mačehi.
"Katerine!"je jezno zabrusil oče.Vedel je, da moje ime sovražim.
"Zakaj si hotela odarti Lusian?"je še zdaj vedno govoril.Ton je iz njegovih ust prihajal vsakič višji.Ustnice so postajale vsakič manjša.Kar je pomenilo, da je zelo jezen.
"Pa sej si videl, da me je ona prva odarila!Kaj ti je zadnje čase?"sem ostro zabrusila.Ko sem prišla do zraka je oče že skoraj nekaj povedal, a jaz sem nadeljevala.
"Ja vem...,"sem rekla zdolgočaseno,"Spet boš rekel, da me je udarila z razlogom.LAŽ!,"sem zdaj že kričala, zajela sapo in nadeljevala,"Po temu, ko je umrla mati,"ob zadnji besedi mi je že šlo na jok,"ves prosti čas posvetiš Lusiani.Pa že to ga nimaš veliko!Se spomniš kako sva šla v Gardaland in se tisti dan nasmejala?"za tem stavkom je sledila dolga sremežljiva tišina.
"Tole bova pa še razčistila!!"je rekel tako jezno, da je bil čisto rdeč.Pogledal me je v sovzne uči iz katerih je teklo vsakič več solz.
"Sovražim te!!sem zakričala, porinila stol daleč stran od sbe, da je padel in v solzah stekla v svojo sobo.
Vrgla sem se na posteljo, pokrila z odejo in pod odejo tiho in žaostno jokala.Tisti trenutek sem se smilila sama sebi.Spet mi greni živlenje...
Moj telefon na nočni omarici je zapiskal vendar se nisem zmenila za njega.Le naprej sem tiho jokala pod odejo, v upanju, da bom bila kmalu srečna.Vendar vedela sem, da so to bile le še ene sanje, ki jih ne bom nikoli doživela.
Moj jok je prekinilo trkanje na vrata.Še bolj sem začela glasno jokati tako, da nisem slišala kaj je oče govoril pred vrati.Tudi zanimalo me ni.
Jokanje, kričanje in premetavanje me je tako izčrpalo, da sem postala zaspana.
Čez posteljo sem podegnila prešito odejo, da nebi bila več toliko mora in v trenutku zaspala.
Katerine:

Lusiene:

тє zαčєткι, ѕσ вιℓι ѕαмσ ρяє∂ѕтανιтєν ηנιнσνєgα žινℓєηנα.кσ ∂σвιм νѕαנ є∂єη ηєχт вσм zαčєℓα ριѕαтι zgσ∂вσ(ѕ ѕℓιкαмι υмєѕ)кυкя נσ ρσηανα∂ι!
08. junij 2012
aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEEEEEEEEXT! NUJNO!
08. junij 2012
Žena moja nevem bom zele ampak samo eno!!
08. junij 2012
Yeeeeeey!
08. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! looooooovam ;***
08. junij 2012
********̲C̲̲r̲̲i̲̲s̲̲t̲̲i̲̲n̲̲a̲********
Zjutraj so me zbodili glasovi, ki so se sklanjali nad mano.
"Gospodična Snops!Treba bo vstati!Gospod Snops zahteva, da ste pri zajterku vsi člani družine prisotni!"
"Mhm..."sem tiho zamomljala.
Budila me je naša gospodinja gospa Bastller.Ni bila kakor ostale gospodinje.Z njo se lako pogovorim vse pa še mlada je.Je zelo prijazna.

"Gospodična!Gspod Vas čaka!"mi je rekla in me še enkart steresla.
"Ja ja!Že vstajam!"sem rekla zaspano in se splazila iz postelje.Nasmehnila se mi je in podala obleke, ki jih moram nositi za zajterke ob vikendih.
"Hvala!"sem se ji zahvalila in ji lepo vzela iz rok obleke.
Ko je odšla ven sem se naličila in oblekla.

"Cristy!"je zakričala Emelly moja mlajša sestrica in se mi vrgla okoli vratu.
"O Em!"sem rekla in jo poljubila na lase.Bila je še manjhna.Stara le pet let.Vendar je za svoja leta bila videti veliko večja.

"Cristy ali bova potem šli v živalski vrt?Rada bi videla delfinčke!"me je veselo vprašala in med temu skakala po vsej sobi.
"V redu!"sem ji pritrdila.Začela je skakai po postelji, kot nora.
"Pridi greva!"sem ji rekla in jo nesla dve nadstropnji nižje.
"Dobro jutro!"sta nama z Em zaželala hkrati mati in oče.
"Jutroo!!sem jima odzdravila.
Pogledala sem mati.Izgledala je tako mlada.Videla me je kako sem jo gledala in se mi prisrčno nasmehnila.

"Oče.,"sem rekla, pogeledala proti očetu,"Mati.,"sem rekla, pogledala proti sedežu zraven mene na katerem je sedelamati,"Z Emelly bova odšli v živalski vrt po zajterku!"sem še dodala in obadva pogledala.Tudi onedva sta se spogledala.Mati je prikimala in oče je po njenem prikimu tudi sam prikimal.
Gospodična Bastller nam je postregla z zajtrekom.Bil je običajen.Veliko izbiri vendar jaz sem pojedla večinoma samo palačinke.

Ko smo pojedli je gospodična Bustller odnesla krožnike, skodelice in pribor.
Takrat smo vsi odšli po svoje.Mati je odšla v svojo pisarno, oče je odšel v službo in midvi z Emelly sva odšle v Emmelly-ino sobo, da se je lepše oblekla.
No nextam?!?!< 333
08. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! ljubiiiiiiiiim ;***
08. junij 2012
Neeeeeeeeeeeext!
08. junij 2012
NEXT!!!!!!!
08. junij 2012
Hwalaa< 3333
Nextam bolj proti popouldnu...
09. junij 2012
Zele bom počasi next napisalaa!!
09. junij 2012
en dan ga pišeš?!
09. junij 2012
ups sej smo 9. junij
09. junij 2012
Lara~Ne zele bom začela pisati!
09. junij 2012
ja jst sm gledala datum kdaj si to napisala da greš pisat next pa sm misnla da smo že 10. junij
09. junij 2012
Neeext! < 33
09. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg