Forum
ℓιƒє ησт αℓωαуѕ ρяƒє¢т
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Že od začetka nisem imela nobene prijateljice edina ki sem ji lahko zaupala je bila Victorija. Tudi starši me niso preveč imeli radi. Imela pa sem tudi svojega mlajšega brata Stiwena. Ko sem se zjutraj zbudila je že začel oči vpiti »Takoj se pojdi oblečt če ne boš zamudila šolo˝«« No kar je bilo popolnoma res ampak o še ni pomenilo da se mora jeziti nad mano. Hitro sem se preoblekla in odhitela peš v šolo. Ko sem prišla sem srečala Victorio .Pozdravile smo se in odšle v garderobo. Hitro sem se sezula ter obula copate in odhitela v razred..Hitro sem se sezula ter obula copate in odhitela v razred. Prosim pokažite domačo nalogo. »Joj pozabila sem nalogo za zgodovino«Prosim dajte mi zvezke nas je prosila Šla sem si ji upravičiti a to ni zadostovalo na žalost sem mogla po pouku pospravljati razred. Ko sem prišla domov je mama takoj plahnila k meni. »Kje si pa hodila oliko časa« V šoli sem pospravljala razred ker sem pozabila nalogo sem ji odgovorila.«Ne vrjamem ti pojdi v sobo«No napočil je drugi dan ko me je zbudila budilka sem odhitela v kuhinjo si kruh namazala z marmelado ga pojedla in odšla nazaj v sobo tam sem se preoblekla vzela torbo in odšla v šolo.Ko sem prišla v razred je bila ura že 9.Ampak se učiteljica ni jezila saj mi je povedala da danes pouk odpade juhu sm zakričala.«Kam pa gremo?«No jaz nikamor vi pa ker ima Victoria rojstni dan jutri ampak je sobota zato sem se odločila da ga bomo proslavljali danes!« To je bila seveda učiteljica za razredne ure.Ko smo odšli na pohod sem se sredi hoje zaletela v nekega fanta. »O oprosti. Kako ti je ime?On je z milim glasom odgovoril. »ime mi je zack kako pa tebi?Prestrašeno sem komaj izgovorila svoje ime ime mi je Anne.
Zack: http://data.whicdn.com/images/35552983/tumblr_m8j0dupLTF1qa20meo1_500_large.jpg

Jaz: http://data.whicdn.com/images/34510639/293012_433764326666908_363901480_n_large.jpg

Victoria: http://data.whicdn.com/images/34398473/555969_435293529848007_67728832_n_large.jpg
Stewen: http://data.whicdn.com/images/35630022/304722_441591152551760_1295081765_n_large.jpg
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Prosim dajte next
27. avgust 2012
Kliknte na tisto modro.
27. avgust 2012
u93404
u93404
next!!
27. avgust 2012
saj še 4 nexte rabm
27. avgust 2012
u95401
u95401
next supr pišeš!!
27. avgust 2012
u90327
u90327
next
27. avgust 2012
še dva hvala
27. avgust 2012
next
27. avgust 2012
next
27. avgust 2012
Dala sem next za mojo prvo bralko unifre:
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Ko sem prišla po izletu peš domov se je že mama oglasila .Kako je bilo v šoli. Odgovorila sem »dobro šli smo na izlet ker ima moja prijateljica jutri rojstni dan« »Pojdi k njej in ji čestitaj«.Tekla sem v sobo vzela svojo denarnico se primerno uredila ter stekla v bližnjo trgovino ki je bila nekaj metrov stran. Ko sem ji kupila darilo sem odhitela k njej saj ni bila daleč stran od moje hiše. Pozvonila sem kar naenkrat je odprla vrata njena mama.Bila je zelo prijazna. »pridi noter« me je povabila. »Victoria Anne prišla«Victoria je prišla dol.Za hrbtom sem imela darilo in sem jo prijazno prosila »Gremo lahko v tvojo sobo?«Ko smo prišle v sobo sem ji pokazala darilo in ji rekla »To je zate. Upam da ti je všeč«Bila je tako vesela da bi jo kmalu kap .Dala sem ji nekaj kar si je vedno želela. Močno me je objela in mi pritrdila da sem najboljša prijateljica na svetu. Skupaj smo se igrale do večera ter počele norčije. Preden sem odša domov sem pojedla večerjo ter se zahvalila. Ura je bila že 7 ko sem prišla domov .Vsi so že spali. Zato sem odhitela v svojo sobo se preoblekla v pižamo in skočila v posteljo. Nisem mogla spati ker sem ves čas premišljevala o zacku. zanimivo mi je bilo kako to da je v naši šoli. Zjutraj sem se zgodaj vstala zato sem se preoblekla odhitela dol in si spekla jajca. Slišala sem otroški jok in odhitela v Stewanovo sobo vzela sem ga v naročje in ga pomirila. Postavila sem ga na hranilni stol do konca spekla jajca njemu pa sem pogrela mleko in mu naredila čokolino. Potem sem ga nesla nazaj spat ter šla pojesti jajca. Krožnik sem pustila na mizi in vzela en listek na njemu je pisalo da sem šla na sprehod.Na hladilniku smo imeli magnete enega sem vzela in z njim ritrdila listek na hladilnik ter odšla.Ko sem prečkala že2 ulico sem ponesreči pohodila zacka.Opravičila sem se mu in ga vprašala kako o da je bil v petek v šoli.Rekel mi je da se je preselil v našo šolo ker si je želev boljše prijatelje čeprav jih še ni dobil.Zack me je vprašal za telefonsko številko dala sem mu jo on pa je dal svojo meni.Ko sem prišla domov je mama zaklicala.«Zdajle gremo po psa«Bila sem zelo vesela ampak se mi je zdelo ččudno da nista vpila name ker sem šla na sprehod.Vprašala sem ju kdaj sta se zbudila odgovorila mi je »Zdajle zakaj vprašaš pojdi v avto!«Bila sem čisto tiho in odšla v avto.Ko smo prišli do trgovine z živali me je oče vprašal katerega psa bi imela.Zdelo se mi je čudnoo vprašala sem ga zakaj ga naj jaz izberem in on je odgovoril »Zato ker imaš drug mesec rojsti dan pa sva se odločila da ti darilo kupiva zdaj amak boš morala ti skrbeti zanj.«Seveda bom« Sem veselo odovorila.Izbrala sem nežno rjavega psa.Ko smo prišli domov sem ga položila iz kletke in mu dala jest.Kar naenkrat me je poklical zack odhitela sm v svojo sobo in ga vprašala kaj je. Rekel je če se lahko kdaj dobiva.Odgovorila sem mu »mogoče«Premisli o tem čez pet minut tte pokličem nazaj.
Pes: http://data.whicdn.com/images/35724410/527105_414561971940334_31710007_n_large.jpg
Jaz in moja bff Victria :
http://data.whicdn.com/images/35830289/293246_343176715767482_1330676492_n_large.jpg

27. avgust 2012
u90327
u90327
next
27. avgust 2012
tenx zdaj rabim saj še 6 next
27. avgust 2012
I love u :*
I love u :*
nexti
27. avgust 2012
next!!!
27. avgust 2012
u93404
u93404
next!!
28. avgust 2012
Še tri
28. avgust 2012
Hvala kr berete to mi ful pomen.
28. avgust 2012
Še 2 zmanjšala sem
28. avgust 2012
u76361
u76361
next!!
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
Hvala vam nextala bom jutri če dovolte. Hvala vam res jutri nextam.
28. avgust 2012
Premišljevala in premišljevala sem o naenkrat sem se odločila da bom. Kmalu je poklical nazaj »kako si se odločila??« »Da« sem mu prijazno odgovorila. Povedal mi je datum in ulico to je bilo malo dlje kot trgovina. Tekla sem k mami in jo šla vprašat če lahko grem k Victorii.«DA Samo za pol ure!« Mi je odgovorila. Hitro sem stekla v svojo sobo se preoblekla in odšla. Hodila sem in hodila ter končno prišla do hiše. Takrat mi je odprla Victoria ker sem jo poklicala in je vedela kdaj pridem. Skupaj smo tekle v njeno sobo in povedala sem ji vse o zacku in moja mnenja. »Pa ti je všeč«Me je prepričljivo vprašala. Odgovorila sem ji »malo pa že«Kmalu se je stemnilo in morala sem domov saj sem zamujala kar pol ure. Mama je bila zelo jezna. Odšla je spat jaz pa sem si naredila palačinke ter jih posula z sladkorjem na druga pa sem stisnila sladki greh .Ko sem najedla sem odhitela v sobo oblekla v pižamo in hop v posteljo. Zjutraj sem se zbudila a ne zaradi budilke ampak Smrček ki je hotel svežo vodo in brikete. Tekla sem v shrambo po brikete potem sem v plastenko nalila vodo in si namazala z marmelado še ostale palačinke od včeraj tekla sem gor. Smrčku sem dala v posodici svežo hladno vodo in brikete potem pa sem še sama pojedla svoj zajtrk.«Joj jutri moram iti k zacku kaj naj naredim???!!!«Spomnila sem se nekaj res sijajnega. Odhitela sem v sobo k mamici in očku ter ju vprašala če lahko grem ob osmih k Victoriji in tam prespim. Dovolila sta mi. Hitro sem poklicala Victorio in jo vprašala še za dovoljenje njene mame. Seveda j tudi ona dovolila. Začela sem pakirati in ob sedmih je picapljal moj brat. »Molas les iti« »Haha seveda moram« »Obljubim v ponedeljek zjutraj pridem mwa«Dala sem mu lupčka in že je pozvonil zvonec »Michaelovi!!« Tako smo se seveda pisali michael. Takoj sem odhitela odpreti vrata. Zaklicala sem adijo in odšli smo. Sabo sem seveda vzela tudi svojega psa Smrčka. Seveda smo šli peš Pri victoriji mi je njena mama ponudila kosilo. Ko smo ga pojedle sem razpakirala in bratu od victorie ki je bil star 10 let dovolila da pelje Smrčka an sprehod pogovarjale sem se vse o zacku. Pristopil je večer. Iz omare za goste sem vzela pižamo in se preoblekla. Zjutraj smo skupaj pojedli pečene hrenovke ki jihh je spekel od victorie oče. On je zelo malo doma saj mora veliko delati ker mam ne hodi v službo. Mogoče se vam zdi čudno zato vam bom povedala da imata moja starša cel teden dopust zato ker je bil požar v bližini in je polovico stevbe zagorelo. Odhitele smo v sobo in Victoria me je primerno naličila. Kmalu je zazvonil zvonec in pogledala sem skozi okno. Bil je zack. Hitro sem nase potegnila lepo oblekico in odšla dol skozi vrata. Tam me je čakal zack. Z iskrico v očeh sva se spogledala.

http://data.whicdn.com/images/28929454/tumblr_m4arhkLZul1rnu4eoo1_500_large.jpg
29. avgust 2012
next!
29. avgust 2012
u60307
u60307
next
29. avgust 2012
u93404
u93404
next