Forum
u87327
u87327
hi!!!! sm Lucija zvim v sostanju in napisala bom izmisljeno zgodbo upam da vam bo usec. mal poskusam!!!
_____________________________________________________________________________________
Ko se sprehajas po parku kjer je pouno otrok, razmislas v vseh mogocnih stvareh. Naprimer ce si vredu oblecena da se nebos usramotila
31. maj 2012
u87327
u87327
oprostite ampak preostanek zgodbe mi ni hotl poslat gor
31. maj 2012
u87327
u87327
osramotila. To se je men dogajal enga lepega poletnega dneva v parku. Hodila sm po parku in imela mozgane polne misli. Ker mi je blo dc sm vzela ipod in zacela poslusat musko. Cez par minut se mi je zgodila najbolj sramotna stvar v mojem zivlenju kar sm jih kdaj dozivela. Zabila sm se v drevo kot kaka kura brez glave in padla po tleh kot lutka. Cez par minut sm se zbudila al sekund sj nevem. Zacela sm se neumno smejati saj je blo ful smesno. Sele potem sem se zavedkla da nad mano stoji pet fantov in me gledajo kot nevem ka. Vstanem se in kar naenkrat spe buuuuuum. Zabijem se v fanta. Ko si popravim kapuco in lase ter pogledam gor zagledam najlebsega fanta kar so jih moje oci kdar vidle.....
naprej pisem takoj ko dobim vsaj 3 nexte
31. maj 2012
u87327
u87327
ne pokaze mi slik
31. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg