Forum
u175846
u175846
Živjo sem Emily Collins živim v San Franciscu v veliki hiši. Živim z mamo, očetom in z starejšim bratom Mattom.

Jst

Matt

Za nadeljevanje rabim vsaj en next

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. julij 2014
u35356
u35356
Next
13. julij 2014
u175846
u175846
Budilka me je zbudila ob 7.00, in šla sem se obleč za v šolo. Ko sem se oblekla sem se se šla naličit. Potem sem šla v jedilnico in sva skupaj z mattom pojedla zajtrk. Starši so bili v službi. Pojedla sem prva. Greš sem ga uprašala, Zack (moj fant) me že čaka. Kako si se lahko zaljubila v tega izmečka. Ni izmeček sem mu rekla. Nekega dne te bo prizadel je rekel. In zakaj to misliš sem ga vprašala. On je 18 ti pa si 17, ko te bo uprašal za sex boš ti rekla ne in zato bo šel k drugi, je rekel. Ni res zack ni tak, no greš. Pridem za tabo je rekel. Hodila sem in prišla do zacka. Poljubila sva se in sla v šolo. Prvo uro smo imeli fiziko, bilo je tako dolgočasno. Cel pouk je biu dolgočasen. Z zackom sva šla skupaj domov. Ko sva prišla domov sva se poslovila. Stekla sem v sobo in premišljeva o mattovih besedah, da bo zack šel k drugi to je nemogoče zakaj bi zack kaj takega naredil. Cel dan se ni dogajalo nič le da sem videla čez okno kako so se v sosedovo hišo vseljevala neka družina.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sori next ne neki ful doug se bom drugič bol potrudila.
Za nadeljevanje rabm vsaj 2 nexta
13. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg